Elżbieta: Poprawa zdrowia

Odmawiałam nowennę pompejańską w intencji mego syna Piotra, który ukończył studia dzienne o profilu historia i WOS. Syn nie mógł się przemóc do poszukiwania pracy, ponieważ do dziecka choruje na zaćmę lewego oka, co go bardzo ogranicza w wykonywaniu pracy.

Modlitwę odmawiałam od 1 lutego do 26 marca 2012 r., zawierzając, iż syn się przełamie. Modlitwa została wysłuchana, syn został przyjęty na staż i chętnie chodzi do pracy. Chwała Tobie Panie.

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 3
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Rozważania drogi Krzyżowej 

Alicji Lenczewskiej

według wielkiej mistyczki

11
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
9 Autorzy
jamaElżbietaKasiaBarbara2Sylwia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ada
Gość
Ada

Piękne świadectwo Elżbieto. Ja niedawno skończyłam NP w bardzo ważnej dla mnie intencji i wierzę, że Mateczka również mnie wysłucha. Wszystkiego dobrego 🙂

maja
Gość
maja

A gdyby sie pani ada nie modlila,to by biedak pracy do dzis nie mial,ludzie 21 wiek,srodek Europy

Marek (adm.)
Admin
Zaangażowany
Marek (adm.)
Łucja
Gość
Łucja

A czy pani Maja nie słyszała,że wiara góry przenosi?Także w XXI wieku? I że ,,szukajcie a znajdziecie,pukajcie a otworzą wam,proście a będzie wam dane” odnosi się do każdej epoki i miejsca,nawet w środku Europy?… Ważne jest otwarte serce,wiara-bodaj jak to ewangeliczne ziarnko gorczycy i wręcz dziecięce zaufanie Panu i Jego Matce,nie czas i miejsce… Podczas wojny dziadek mojego męża z gromadą innych mężczyzn klęczał nad własnoręcznie wykopanym dołem,za chwilę wszyscy mieli być rozstrzelani-akcja odwetowa Niemców za pomoc chłopcom z AK.Dziadek tak jak inni żegnał się z życiem,jednocześnie ściskając w podniesionej ręce maleńką figurkę św.Antoniego i resztkami sił błagając Go o… Czytaj więcej »

Marek (adm.)
Admin
Zaangażowany
Marek (adm.)

Niesamowita historia! Św. Antoni Padewski, dziękujemy 🙂

Sylwia
Gość
Sylwia

A ja ciągle jestem pod wrażeniem tego artykułu, dlatego też Pani Mai polecam: http://pompejanska.rosemaria.pl/2014/02/polski-cud-rozancowy/

Jasne, mamy 2014, jesteśmy w środku Europy, z bezprzewodowymi połączeniami, świat pędzi jak szalony – ale nie zależnie od tego, co jeszcze przyniesie dzisiejsza technika, cokolwiek odkryją naukowcy, kogokolwiek by nie sklonowali, skopiowali – Bóg i tak będzie ponad to :D.

Barbara2
Gość
Barbara2

Bogu niech będą dzięki, że w XXI wieku, w środku Europy są ludzie mocno wierzący w Boga, wiara góry przenosi, buduje innych i daje ogromną nadzieję na życie wieczne. Pozdrawiam wszystkich wierzących w cuda i łaski jakimi obdarza nas Bóg, ale także tych, którzy wątpią i ciągle szukają. Bóg nas wszystkich kocha miłością niewyobrażalną a Jego miłosierdzie jest nieogarnione, czeka ciągle na nas, na zaufanie i zawierzenie. Nigdy nie męczy się przebaczaniem.

Kasia
Gość
Kasia

Pani Maju Julian Tuwim kilkadziesiąt lat temu napisał ( mimo że nie był chrześcijaninem).
I takie jest życie i przemyślenia nawet ludzi sławnych, utalentowanych którzy potrafią czerpać z życia całymi garściami.

„Jeszcze się kiedyś rozsmucę,
Jeszcze do Ciebie powrócę,
Chrystusie…
Jeszcze tak strasznie zapłaczę,
Jeszcze przez łzy Ciebie zobaczę,
Chrystusie…
I taką wielką żałobą
Będę się żalił przed Tobą,
Chrystusie,
Że duch mój przed Tobą uklęknie
I wtedy serce mi pęknie,
Chrystusie…”.

Przychodzi taki moment i w pewnym momencie życia wszystko się przewartościowuje np: ostatnie przemiany Agnieszki Chylińskiej lub Anny Przybylskiej, która wspomina że po 13 latach się wyspowiadała i zaczęła chodzić co niedzielę do kościoła.
http://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/450715,anna-przybylska-wiedziala-o-swoim-zyciu-w-chorobie.html

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Pani Maju, rozumiem Pani ironię, jeszcze 6 lat temu sama bym tak napisała, bo całe moje życie było bez Boga i Jego przykazań. Ale mając 50 lat doświadczyłam Bożej pomocy, łaski uzdrowienia duszy i ciała. To tak, jakbym dostała nowe życie, pełne miłości i pokoju. Dzięki wstawiennictwu Maryi – odmawiam teraz drugą NP, z radością przyglądam się zmianom w mojej poszarpanej przez zło rodzinie. Teraz wiem, że Jezus żyje 🙂 i nieważne, który to jest wiek, będzie z moimi dziećmi, wnukami, będzie zawsze !

jama
Gość
jama

odmawiam 2 nowenne,jeszcze nie powróciłam do zdrowia ale to że siedząc w domu na wózku otrzymałam pracę na razie dorywczą to cud,nie boję się na ile starczy,dziękuję za to co mam,proszę o
łaski dla mojej rodziny.moja mama przeszła miesiąc temu udar,wyszła z tego bez szwanku,obiecałam matce Boskiej ze będę odmawiać nowennę do końca życia .