Angelika: Dziękuję Ci Najświętsza Panienko

Szczęść Boże. Tak, jak Maryja obiecała udzielić łask, tak ja obiecałam złożyć świadectwo i tak, jak Ona spełniam swoją obietnicę. Pierwszą próbę odmówienia Nowenny podjęłam w wakacje rok temu, jednak pod koniec jej trwania odpuściłam. W kwietniu tego roku powróciłam do jej odmawiania. Druga próba także była nieudana, zasnęłam zmęczona...
Read More

Paulina: Nie wyobrazam sobie życia bez Nowenny

Nowenne Pompejanska zaczelam 17 lutego, poniewaz czulam sie straszliwie wyczerpana czekaniem na pozwolenie na prace oraz zielona karte. Mieszkanie z tesciami i siedzenie calymi dniami w domu strasznie mnie przygnebialo i zniechecalo do jakiejkolwiek aktywnosci. Juz pierwsze dni wypelnily mnie ogromna nadzieja, ze wszystko bedzie dobrze, ze jestem pod obieka...
Read More

Agnieszka: Maryja dała mi szansę na dziecko – operacja się udała

Szczęść Boże, chciałabym na chwałę Maryi dać świadectwo o skuteczności Nowenny Pompejańskiej w trudnych sprawach. Mam 36 lat i od ponad roku jestem mężatką, a od kilku miesięcy staramy się z mężem o nasze pierwsze dziecko. Niestety nie udawało się, poszłam więc do lekarza, gdzie usłyszałam diagnozę- mięśniak ogromny macicy, zmiana była tak wielka, że nie było szans na zagnieżdżenie zarodka. Na szczęście szybko zostałam skierowana do wspaniałego specjalisty, który dowiedziawszy się o moim problemie i o tym, że pragnę mieć dziecko przyjął mnie za dwa dni od diagnozy u innego lekarza.
Read More

Natalia: Łaska spokoju

Nowenna mnie nawróciła i przestałam się aż tak wszystkim za bardzo przejmować co jest dla mnie ogromną łaską.
Read More

Aneta: Pragnienie dalszej modlitwy

Witam wszystkich serdecznie. Wczoraj zakończyłam odmawiać swoją pierwszą Nowennę Pompejańską. Dowiedziałam się o niej poszukując modlitw w intencji ratowania małżeństwa. Do tej nowenny podchodziłam trzy razy. Wierzę, ze to moc złego działała bo gdy za czwartym razem przeszłam przez kolejnych, trudnych 10 dni wtedy zły postanowił w inny sposób poprzeszkadzać miedzy innymi rwąc mój różaniec w kilku miejscach na raz.
Read More

Elżbieta: Poprawa zdrowia

Odmawiałam nowennę pompejańską w intencji mego syna Piotra, który ukończył studia dzienne o profilu historia i WOS. Syn nie mógł się przemóc do poszukiwania pracy, ponieważ do dziecka choruje na zaćmę lewego oka, co go bardzo ogranicza w wykonywaniu pracy.

Modlitwę odmawiałam od 1 lutego do 26 marca 2012 r., zawierzając, iż syn się przełamie. Modlitwa została wysłuchana, syn został przyjęty na staż i chętnie chodzi do pracy. Chwała Tobie Panie.

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 3
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Elżbieta: Poprawa zdrowia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ada
Gość

Piękne świadectwo Elżbieto. Ja niedawno skończyłam NP w bardzo ważnej dla mnie intencji i wierzę, że Mateczka również mnie wysłucha. Wszystkiego dobrego 🙂

maja
Gość

A gdyby sie pani ada nie modlila,to by biedak pracy do dzis nie mial,ludzie 21 wiek,srodek Europy

Marek (adm.)
Admin
Łucja
Gość
Łucja
A czy pani Maja nie słyszała,że wiara góry przenosi?Także w XXI wieku? I że ,,szukajcie a znajdziecie,pukajcie a otworzą wam,proście a będzie wam dane” odnosi się do każdej epoki i miejsca,nawet w środku Europy?… Ważne jest otwarte serce,wiara-bodaj jak to ewangeliczne ziarnko gorczycy i wręcz dziecięce zaufanie Panu i Jego Matce,nie czas i miejsce… Podczas wojny dziadek mojego męża z gromadą innych mężczyzn klęczał nad własnoręcznie wykopanym dołem,za chwilę wszyscy mieli być rozstrzelani-akcja odwetowa Niemców za pomoc chłopcom z AK.Dziadek tak jak inni żegnał się z życiem,jednocześnie ściskając w podniesionej ręce maleńką figurkę św.Antoniego i resztkami sił błagając Go o… Czytaj więcej »
Marek (adm.)
Admin

Niesamowita historia! Św. Antoni Padewski, dziękujemy 🙂

trackback

[…] Maja napisała pod świadectwem Elżbiety, „nieco” […]

Sylwia
Gość
Sylwia

A ja ciągle jestem pod wrażeniem tego artykułu, dlatego też Pani Mai polecam: http://pompejanska.rosemaria.pl/2014/02/polski-cud-rozancowy/

Jasne, mamy 2014, jesteśmy w środku Europy, z bezprzewodowymi połączeniami, świat pędzi jak szalony – ale nie zależnie od tego, co jeszcze przyniesie dzisiejsza technika, cokolwiek odkryją naukowcy, kogokolwiek by nie sklonowali, skopiowali – Bóg i tak będzie ponad to :D.

Barbara2
Gość
Barbara2

Bogu niech będą dzięki, że w XXI wieku, w środku Europy są ludzie mocno wierzący w Boga, wiara góry przenosi, buduje innych i daje ogromną nadzieję na życie wieczne. Pozdrawiam wszystkich wierzących w cuda i łaski jakimi obdarza nas Bóg, ale także tych, którzy wątpią i ciągle szukają. Bóg nas wszystkich kocha miłością niewyobrażalną a Jego miłosierdzie jest nieogarnione, czeka ciągle na nas, na zaufanie i zawierzenie. Nigdy nie męczy się przebaczaniem.

Kasia
Gość

Pani Maju Julian Tuwim kilkadziesiąt lat temu napisał ( mimo że nie był chrześcijaninem).
I takie jest życie i przemyślenia nawet ludzi sławnych, utalentowanych którzy potrafią czerpać z życia całymi garściami.

„Jeszcze się kiedyś rozsmucę,
Jeszcze do Ciebie powrócę,
Chrystusie…
Jeszcze tak strasznie zapłaczę,
Jeszcze przez łzy Ciebie zobaczę,
Chrystusie…
I taką wielką żałobą
Będę się żalił przed Tobą,
Chrystusie,
Że duch mój przed Tobą uklęknie
I wtedy serce mi pęknie,
Chrystusie…”.

Przychodzi taki moment i w pewnym momencie życia wszystko się przewartościowuje np: ostatnie przemiany Agnieszki Chylińskiej lub Anny Przybylskiej, która wspomina że po 13 latach się wyspowiadała i zaczęła chodzić co niedzielę do kościoła.
http://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/450715,anna-przybylska-wiedziala-o-swoim-zyciu-w-chorobie.html

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Pani Maju, rozumiem Pani ironię, jeszcze 6 lat temu sama bym tak napisała, bo całe moje życie było bez Boga i Jego przykazań. Ale mając 50 lat doświadczyłam Bożej pomocy, łaski uzdrowienia duszy i ciała. To tak, jakbym dostała nowe życie, pełne miłości i pokoju. Dzięki wstawiennictwu Maryi – odmawiam teraz drugą NP, z radością przyglądam się zmianom w mojej poszarpanej przez zło rodzinie. Teraz wiem, że Jezus żyje 🙂 i nieważne, który to jest wiek, będzie z moimi dziećmi, wnukami, będzie zawsze !

jama
Gość

odmawiam 2 nowenne,jeszcze nie powróciłam do zdrowia ale to że siedząc w domu na wózku otrzymałam pracę na razie dorywczą to cud,nie boję się na ile starczy,dziękuję za to co mam,proszę o
łaski dla mojej rodziny.moja mama przeszła miesiąc temu udar,wyszła z tego bez szwanku,obiecałam matce Boskiej ze będę odmawiać nowennę do końca życia .

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.