Ania: Raz lepiej, raz gorzej

Jak u większości osób tutaj piszących, czuję spokój odmawiając NP, ale jest też mi ciężko ponieważ często odmawiam ją idąc do pracy i nie jestem skupiona na modlitwie.
Read More

Jadwiga: Dzięki nowennie mam wspaniałego syna

Odmowilam w swoim życiu wiele nowenn ale to pierwsze świadectwo. Nie wiem dlaczego tak dlugo zwlekalam z napisaniem świadectwa zawsze cos mi w tym przeszkadzało. Odmowilam nowenny o szczesliwe poczecie dziecka i wlasnie moja modlitwa zostala wysluchana po paru miesiacach staran stal sie cud. Dzis mam wspanialego syna wiem ze to dzięki NP nowennie nie do odparcia. Dzis odmawiam kolejna nowenne w innych intencjach wierzac ze sie spełnią.
Read More

Jadwiga: teraz jestem spokojniejsza nie czuję się sama ze swoimi kłopotami

Dwa razy odmawiałam Nowennę Pompejańską. Otrzymałam wiele Łaski Bożej . Pomoc o którą prosiłam Pana Boga za pośrednictwem Matki ukochanej Maryi Różańcowej z Pompejów otrzymałam.Już teraz jestem spokojniejsza nie czuję się sama ze swoimi kłopotami. Nie umiem tak ładnie opisywać tego co czuję jak inni ,ale jestem szczęśliwa i wiem że Kochana Matka Różańcowa pokierowała mną tak, że wskazała mi drogę do abym ją poprosiła o pompc. Nagle rozbolał mnie ząb wokół ropień właściwie powstał bez powodu.
Read More

Kinga: moje świadectwo- praca c.d.

W dniu 3 października 2013 roku wystawiłam moje świadectwa http://pompejanska.rosemaria.pl/2013/10/kinga-moje-swiadectwa/  i tak jak napisałam,że jeśli w najbliższym czasie coś się wydarzy to dam wam znać  i  stało się , dostałam pracę w dniu 9 października 2013, nie taki wymarzony zawód , ale za to praca jest.  Dziękuję MB Pompejańskiej za pracę.
Read More

Luba: „Strąca władców z tronu, a wywyższa pokornych” (Łk 1,52)

Ukończyłam właśnie piątą Nowennę Pompejańską i już zaczęłam kolejną. W tych trudnych czasach intencji do modlenia wciąż przybywa i w Bogu jedyna nadzieja, a Matka Boża jest najlepszą Pośredniczką dla nas.
Read More

Beata: Wiem że to Duch Święty prowadzi dobrą drogą

Chcę się i ja podzielić swoim świadectwem Nowenny Pompejańskiej – pięknymi chwilami z Najukochańszą Mateńką i pomocą Bożą. Nowennę Pompejańską odmawiam pierwszy raz dziś jest 47 dzień i proszę Mateńkę Bożą o to aby mój mąż nie wyjeżdżał za granicę do pracy ciągle dzwoni do niego kolega i go namawia na ten wyjazd, a mąż nie jest bez pracy ma własną firmę już w październiku mówił że jedzie w połowie listopada, mimo moich próśb i wielu kłótni powiedział że i tak pojedzie.

Wtedy znalazłam w necie nowennę pompejańską i od razu zaczęłam odmawiać w intencji aby mój mąż i wyjechał za granicę, Najukochańsza Matuchna mnie jak do tych czas wysłuchała za co jestem Jej bardzo wdzięczna i będę wszędzie wychwalać NP i na pewno na tej jednej się nie skończy ciągle mąż miał dodatkowe prace co uniemożliwiało wyjazd i na razie dał sobie z tym spokój.

Wiem że to Duch Święty prowadzi dobrą drogą aby go od tego odwieść. Ale właśnie przed wczoraj osobiście odwiedził męża ten kolega i znów go namawia na styczeń na wyjazd a mąż wbrew mojej woli obiecuje że na pewno pojedzie. Ja będę nadal nie ustająco się modlić i odmawiać NP mam naprawdę dość już samotności dzieci nie są już malutkie więc mają też swoje plany, mąż i tak często wyjeżdża w delegacje ale zawsze na weekend jest w domu ja

Jeśli znów pojedzie to coraz częściej myślę o najgorszym bo dla mnie takie życie w rozłące kolejnej nie ma sensu, ponieważ we wcześniejszych latach też często wyjeżdżał za granicę. Ale na razie jestem jeszcze pełna optymizmu i wieżę w NP że Matka Boża mnie nadal wysłucha i przybędzie z pomocą Bożą że Duch Święty nad nami czuwa, a ja kolejną NP zwiększę do 4 części i nie będę się poddawała traciła wiary w Pana Boga.

Panie Jezu ufam Tobie. Beata

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Beata: Wiem że to Duch Święty prowadzi dobrą drogą"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ewa
Gość

trzymaj sie Beata, jesli moge poradzic, to modl sie tez do sw Rity, ona jest patronka malzenstw rodzin przebaczenie, trudnych spraw, pomaga wlasnie tym aby rodzina byla razem. wiem co przecywasz, maz tez ciagle jezdzi za granice, a ja z malym dzieckiem..tez sie modle. bedzie dobrze:))

ewa
Gość

Beatko:
o tu masz linki do sw Rity i sw Martyhttp://naszeintencje.blogspot.com/2011/10/modlitwa-w-trudnych-sprawach-do-sw.html

http://naszeintencje.blogspot.com/2011/10/modlitwa-w-trudnych-sprawach-do-sw.html

Sylwia
Gość
Sylwia
Ja polecam jeszcze modlitwę do św. Michała Archanioła. On nie tylko pomaga w duchowych problemach, ale ja miałam zawsze wrażenie, że odgania złych „przyjaciół” w rzeczywistości. To bardzo krótka modlitwa, można ją wygooglować bez problemu i szybko wpada w pamięć, ja wołam nią o pomoc czasami kilkanaście razy w ciągu dnia. Mi pomogli razem z Maryją odciąć się od bardzo toksycznych ludzi. Przyjechałam na studia i byłam zupełnie sama w ogromnym mieście, wiedziałam, że jak odetnę się od nich to zostanę sama jak palec, nie będę miała przez całe dnie otworzyć do kogo ust. To była przerażająca myśl i bałam się, że nie… Czytaj więcej »
Edyta
Gość
Ja również polecam modlitwę do św. Archanioła Michała. On jest wiele pomocny w walce ze złym. elokrotnie doświadczyłam jego opieki. Pomógł mi ocalić moje małżeństwo. Chcę jeszcze powiedzieć , że każda modlitwa ma sens i jest miła Panu Bogu. Ważne, żeby płynęła prosto z serca. I nawet jeśli wydaje się nam, że nie jest wysłuchna, to Pan Bóg wyprowadza dla nas większe dobro. Wie co dla nas jest najlepsze i co teraz potrzebujemy. Modlić się trzeba, bo przez modlitwę stale łączymy się z niebem. Niech Wam wszystkim Pan Bóg błogosławi, Matka Najświętsza łaskami obdarza, a św. Archanioł Michał odcina od… Czytaj więcej »

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?