Paweł: modlitwa

O Pani Różańcowa jestem jak mała mrówka miotana wiatrami u podnóża potężnej góry na którą chcę się wspiąć. Jestem słaby, grzeszny i częste są moje upadki. Po ludzku nie ma dla mnie nadziei. Ale wierze że nie bez powodu pozwoliłaś trafić mi na swoje słowa. Nie przez zasługi moje. Nie przez modlitwę moją która czasem nędzna jest naprzeciw łaski o którą Cię proszę ale przez obietnicę Twoją. Pomnij Pani na słowa Twoje i daj mi wspomożenie także w intencji połączenia z Magdą w której odmawiam różaniec. Po ludzku patrząc nie ma szans tylko piętrzące się przeszkody których nie rozumiem. Ale wierze że Ty możesz jeśli tylko zechcesz. I nie ma dla Ciebie nic trudnego ani niemożliwego. Mateczo proszę przyjdź mi prędko z pomocą abym nie ustał w drodze. A potem pomóż mi docenić to co mam i pozwól Chwalić Cie za to każdego dnia

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
viavitte
viavitte
13.12.13 18:20

Piekne swiadectwo, piekna modlitwa! Ja bedac na miejscu Matki Boskiej, nie umalabym sie oprzec!:)

Kamila
Kamila
14.12.13 13:20

Proszę o modlitwę za mnie. Dzis jest 9 dzień Nowenny cz. dziękczynnej i dopadło mnie załamanie, niepokój, mysli że kiedys w życiu sobie nie poradzę z niczym…

Paweł
Paweł
18.12.13 20:15

Kamilo wytrwałości !!!! każda modlitwa coś zmienia. Nigdy nie jest to stracony czas. Możemy zrobić tylko to co jest w naszej mocy. A nasze ludzkie „moce” jakże są nędzne. Ja spróbowałem i nic nie osiągnąłem po ludzku. Teraz biegnę z całych moich sił, stukam modlitwą w okno Pana i wierzę że nie robię tego na darmo. Chociaż po ludzku patrząc jest to można powiedzieć bez szans i zakrawa na naiwność. Ale pamiętam że nie przychodzę z moją prośbą do człowieka ale do Tego Który może wszystko. Dlatego modlę się o cud i przychodzę do tego który jest władny go uczynić.… Czytaj więcej »

Kamila
Kamila
18.12.13 21:09

Dziękuję za te słowa! Tobie życzę wytrwałości i wielu łask Bożych 🙂

Paweł
Paweł
20.12.13 21:00

Miałem właśnie napisać o tym jak ciężko mi się modlić jak jestem smutny bo nie widzę, że się coś dzieje w mojej intencji i poprosić najmilszą Mateczkę o to żeby dała odczuć jakoś mi swoją obecność, że nie jestem sam. odegnała ode mnie zwątpienie Nie dokończyłem wpisu … Najpierw zadzwonił kolega zapraszając mnie na jutro na urodziny swojej córki, a potem koleżanka. Przygnębienie prysło. Dziękuję Ci Maryjo za te wszystkie małe cuda które sprawiasz w moim życiu. Za te które dostrzegam i te o których tylko Ty wiesz. Proszę działaj w każdej minucie mojego życia. Nie daj mi zapomnieć że… Czytaj więcej »

Paweł
Paweł
22.12.13 12:36

NP naprawdę działa Alleluja 🙂 Mimo że jeszcze dużo do końca i mimo że napada mnie zwątpienie to widzę promyki nadziei pchające mnie do przodu 🙂 Chwała Pannie Najświętrzej i jej Synowi

Kasia
Kasia
22.12.13 13:30
Reply to  Paweł

Bardzo proszę o modlitwę za mnie, dopadła mnie dziś rozpacz że przegrałam życie swoje i swojej rodziny. Boję się że krzyż który na mnie spadł jest za ciężki i cała walka skończy się moją śmiercią zgodnie z przewidywaniami tych którzy postanowili mi zniszczyć życie. I podejrzewam że nie odpuszczą dopóki nie wygrają mnie został już tylko Pan Bóg, Maryja i całe niebo. Ale chyba nienawiść świata i Zły jednak mnie pokonają. To wszystko jest tak straszne że aż nie pojęte. Jak ja zazdroszczę ludziom śmierci. Wybaczcie te straszne słowa ale jestem już bezsilna już chyba od tego wszystkiego popadam w… Czytaj więcej »

viavitte
viavitte
22.12.13 23:22

Kasiu! Tak nie mozna! Ufaj! Nie wiem o co prosisz, ale uwierz, ze otrzymasz! Tylko trzeba pokory i cierpliwosci! Pomodle sie za Ciebie z calego serca!

Kasia
Kasia
23.12.13 07:52
Reply to  viavitte

Kochana Viavitte bardzo Ci dziękuję za te słowa i modlitwę. Bardzo teraz potrzebuję wsparcia modlitewnego i słownego. Ja już sama nie wiem o co się modlić. Błagam o litość, o łaskę wyprowadzenia z tej po ludzku sytuacji bez wyjścia. Po ludzku przegranego życia. Tu tylko Pan Bóg i Jego wszechmoc może pomóc.Serdecznie dziękuję wszystkim za Waszą obecność i Panu Markowi i Jego rodzinie za to dzieło którego się podjęli. Był taki czas że tylko Nowenna Pompejańska i Wasze świadectwa i wsparcie pomagały mi trwać na tym świecie. Życzę Wszystkim zdrowych i radosnych Świąt. Niech nam wszystkim Boża Dziecina błogosławi i… Czytaj więcej »

viavitte
viavitte
23.12.13 12:50

Kasiu! Jesli potrzebujesz rozmowy, to napisz do mnie na mail, podam Ci mojego skype. Chetnie z Toba porozmawiam albo popisze. Mam duzo czasu! Pisz: viavitte@interia.pl

Paweł
Paweł
07.01.14 06:52

Dziękuję Ci Mateńko Przenajświętrza za otrzymane łaski. Za wczorajsze spotkanie z Magdą. Za to że wszystko zaczyna się układać. I to pomimo moich słabości i upadków. Usłyszałaś mnie niegodnego i otoczyłaś opieką. Prosiłem o to czego najbardziej pragnąłem, a Ty przemieniłaś najpierw całe moje życie bo tego potrzebowałem. Proszę działaj nadal stale i codziennie bym czuł Twoją matczyną opiekę Tobie się oddaję, Nie ma Dla Ciebie sytuacji trudnych czy beznadziejnych. Czasami tylko droga do tego czego pragniemy jest długa bo potrzeba najpierw dokonać zmiany w nas samych. Ciężko jest czasami zachować wiarę i ufność ale wtedy Ty zsyłasz na nas… Czytaj więcej »

11
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej