Leszek: Jak zwykle zły robi wszystko aby mnie odciągnąć od napisania tego świadectwa

ie zastanawiajcie się dzisiaj na odmówieniu tej cudownej modlitwy tylko upadnij przed Maryją i zanieś Jej całe życie i to co cię najbardziej boli.
Read More

Karolina: Zdrowie dla mamy

Witam! Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w styczniu 2015 roku, gdy u mojej mamy zdiagnozowano nowotwór. Był to niezwykle trudny okres dla całej rodziny. Odmawianie tej jakże pięknej modlitwy nie było jednak proste- jak wielu innych nawiedzały mnie wątpliwości, zmęczenie, niedowierzanie...W chwilach słabości czytałam świadectwa składanie na tej stronie, które bardzo...
Read More

mmag: chciałam złożyć świadectwo o skuteczności Nowenny Pompejańskiej

Nowennę odmawiałam w intencji syna. Wszystkie sprawy, które powierzyłam Matce Bożej Różańcowej ułożyły się pomyślnie. Miałam też problemy ze zdrowiem - męczył mnie długotrwały kaszel i miałam problemy z oddychaniem. Po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej w mojej intencji przez córkę objawy te zniknęły, za co jestem Matce Bożej Różańcowej bardzo wdzięczna.
Read More

Jolanta: Pomoc w walce z chorobą

Cały czas czułam że Ktos czuwa nade mna i dodaje mi siły .Po kilku dniach nowenny i otrzymanej chemii moj guz zaczoł sie zmniejszać
Read More

Agnieszka: Matka Boża ciągle pokazuje mi którą drogą kroczyć

Chciałam podziękować Matce Bożej i zaświadczyć o łaskach płynących z odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Od pewnego czasu źle układało się w moim małżeństwie, brak zrozumienia , wspólnych zainteresowań. Każdy wolny czas, o ile ma się go jak ma się małe dzieci, spędzaliśmy osobno. W końcu tak się od siebie oddaliliśmy, że...
Read More

Piotr: ta nowenna działa jak antidotum na szatana

Witam gorąco wszystkich,postanowiłem podjąć wezwanie i realizuje nowenne Pompejańską,gdyż choruje na stożek rogówki oka.Choroba ta utrudnia widzenie i ciężko jest dobrać korekcyjne szkła lub soczewki do tej wady wzroku co utrudnia przejsćie badan okresowych.

Dziśaj mija 22 dzień odmawiania modlitwy efekty raczej mizerne,jednak wspomnę ze jestem seksoholikiem i z tym uzależnienie również nieźle muszę śię namordować.Czesto stawałem do modlitwy uzdrawiającej odbyłem mnóstwo spowiedzi konczyło się na masturbacji predzej czy pózniej gdyż przegrywam walkę ze złym.Potwierdzę opinie internautów że przystepując do tej nowenny człowiekowi przydarzy śię wiele niepowodzeń na początku,lecz jest to protest szatana aby zniechęcić do odmawiania nowenny która go zabja ujażmia do stanu wielkiej niemocy wobec człowieka.Przez tą wspaniałom nowenne ja osobiscie nie czuje tzw nekania,nie kuszenia bo nad kuszeniem człowiek panuje,natomiast nekanie prowadzi do czynów których człowiek nie chce robić a robi bo moc zła kieruje umysłem.

Zrozumie mnie każdy alkoholik,narkoman,czy hazardzista który przeczyta to swiadectwo,gdyż są to ludzie którzy mają często wielką nie moc na swoją chorobę.Polecam własńie tą nowennę, tylko ta nowenna działa jak antidotum na szatana. Matka Boża ma niesamowitą moc i chroni nas przed złym lecz zuważyłem że ta moc nabiera na sile jak składa się z trzech części różańca.Polecam serdecznie tak jak pisałem modle śie o wzrok efekt mizerny lecz plus taki że nie jestem dreczony w drugiej chorobie być może bede muśiał odmawiać nowenne do końca życia ale dzięki tej nowennie czuje spokój ducha jest to rzecz bezcenna,zrozumieja mnie te osoby które cierpią rowniez od uzależnień jak ja.Chwała NOWENNIE POMPEJANSKIEJ .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Piotr: ta nowenna działa jak antidotum na szatana"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Martyna
Gość

Trzyamam za Ciebie kciuki Piotrze skoro to Twoja pierwsza Nowenna To MOZĘ mATEŃKA kOCHANA DAJE cI ZANK ŻE NAJPIERW MUSISZ SIE WYLECZYC Z SEKSOHOLIZMU KTÓRY JEST TRUDNĄ CHOROBĄ,WIERZE ZE POMOZĘ CI SIE WYLECZYĆ TYLKO BOG WIE CO JEST DLA NAS NAJLPESZE ZOBACZYSZ KIEDYS SWIAT NOWYM WZROKIEM MATENKA NIE POZWOLI CI STRACIC WZROKU:)

Beata
Gość

Rozumiem cię Piotrze,ja zaczynając pierwszą Nowenne miałam problem z alkoholem i narkotykami.Choć moja intencja dotyczyła innej prośby, to moc Matki Bożej uwolniła mnie z tych nałogów,za co jestem jej nieopisanie wdzięczna. Wiedziała,że chcąc zostać wysłuchaną muszę mieć czyste ciało i duszę. I tak się stało.Nie czuje absolutnie już żadnych pokus.Dodam,że zaczęłam właśnie dzięki tej modlitwie chodzić na msze święte,byłam u spowiedzi i komunii. Choć prośba jeszcze nie została wysłuchana to wciąż mam nadzieję. A 15 sierpnia zaczynam trzecią Nowennę. Trwajmy w Różańcu,który jest lekiem na każde zło. Pozdrawiam i życzę wytrwałości

J.
Gość

Dzisiaj zaczynam drugą nowenne.Poprzednio obiecałam Matce,że pojadę do Niej do Pompei….trudno to zrealizować ale się postaram.Mój mąż od roku tkwi w sidłach szatana…i innej kobiety.Proszę Matke nie tylko o opamiętanie dla niego ale także o to,bym potrafiła mu wybaczyć…proszę też o zdrowie dla Pewnej Maleńkiej Istotki,która ma się urodzić a być może ( prawdopodobnie ) bedzie chora…Trzymajcie kciuki za mnie….

aga
Gość

Polecam modliwitwę do greckiej św. paraskevi.Moją chorobę oczu zatrzymała w zeszłym roku. to naprawde działa. wiara prawosławna jest uznawana przez kościół katolicki i możemy si modlić do „ich” świętych

Asia
Użytkownik

Ago, a gdzie można znaleźć tę modlitwę? Również mam problemy oczami… Z góry dziękuję za informację. 🙂

Asia
Użytkownik

Przepraszam, błąd. Powinno być: ”z oczami”.

Obrazki z nowenną pompejańską?