Mateusz: wyzwolenie z życia w nieczystości..

Postanowiłem zmienić coś w swoim życiu
Przeczytaj całość

Jadzia: Zdrowie i praca

Zobowiązana w sumieniu i w słowie, które dałam Matce Bożej pisze to świadectwo. Moja przyjaciółka samotnie wychowuje 2 dzieci, sytuacja w jakiej się znalazła spowodowała, że zachorowała na depresje. Organizm był tak wycieńczony, że z powodu choroby została zwolniona z pracy. Nie miała sił i pieniędzy by żyć i utrzymać...
Przeczytaj całość

Magdalena: Całkowicie ufam tylko Maryi

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus! Chcialam napisac, ze dzieku Nowennie Pompejanskiej dokonala sie moja przemiana wewnetrzna. Otrzymalam ogrom lask, ktorych nawet nie jestem swiadoma. Obecnie odmawiam Nowenne Pompejanska juz 6 w intencji zdrowia i potrzebnych lask dla mojej ziemskiej Mamy.
Przeczytaj całość

Angela: świadectwo otrzymania łask

Po prostu Pan Bóg miał inne plany względem mnie
Przeczytaj całość

Kasia: Dziękuję Ci Maryjo za opiekę

Szczesc Boze, kolejny raz skladam swoje swiadectwo. Nowenne odmawiam od ponad 2 lat I chyba nie przestane juz tego robic do konca zycia. Intencje juz nie sa wazne, najwazniejsza jest rozmowa z Maryja, ktora daje przedziwny spokoj I cieplo milosci, ktorym Najlepsza Mama na swiecie promienieje I obdarza.
Przeczytaj całość

Agnieszka: moja modlitwa została wysłuchana

Dziś jestem szczęśliwą mamą 6 tygodniowego synka, a jeszcze rok temu lekarze nie dawali mi szans na to by zajść w ciążę, czekaliśmy na dziecko 7lat i udało się zostaliśmy rodzicami, lekarz sam powiedział, że to cud. dziękuję ci matko za tą wielka łaskę jaką nas obdarzyłaś!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Agnieszka: moja modlitwa została wysłuchana"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Łukasz
Gość
Łukasz

Gratulacje malucha wspaniałe świadectwo
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego i zdrowia 🙂

Paulina
Gość
Paulina

Witam, gratuluje 🙂 Matka Boża zawsze jest przy nas kiedy Ją o to prosimy, proszę pomódl się za mnie aby i mnie wszystko ułożyło się tak jak sobie to wyobrażam i proszę o łaskę u Matuchny Najświętszej. Kończę w niedziele pierwszą nowennę, z każdym świadectwem wiem że trzeba Matce Najświętszej zaufać bezgranicznie.

basia
Gość

Cudownie, że Matka Najświętsza podarowała Ci dzieciątko. Ja modlę się również o dar potomstwa, gdyż staramy się z mężem już dobrych parę lat i efaktów brak. Operacja, inseminacje, nic nie dały. Wierzę, że Maryja mnie też wysłucha tak jak Ciebie Agnieszko! Zdrowia dla Ciebie i Maleństwa.
Basia

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!