Joanna: Módl się ufaj i nie martw się !

A wszystkim zaświadczam ze Nowenna Pompejańska ma wielką moc!
Read More

Ewelina: To działa!

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Na tę cudowną modlitwę natrafiłam "przypadkowo" (wiem, że nie był to czysty przypadek, to Bóg tak mną pokierował, abym trafiła na tę stronę) w Internecie.
Read More

Mirosława: Łaska wyczekiwanej ciąży, mimo wcześniejszych trudności

Witam, Nowennę Pompejańską odmawiałam po raz drugi w życiu, a po raz pierwszy w intencji zajścia w ciążę i urodzenia zdrowego dziecka. Pierwsze dziecko urodziłam kilka lat temu i zarówno ciąża jak i poród przebiegały książkowo. Kiedy jednak 2 lata temu zdecydowaliśmy się z mężem na kolejne dziecko, zaczęły się...
Read More

Marzena: Nawrócił się mój syn dla którego myślałam że nie ma ratunku

Później nawrócił się mój syn dla którego myślałem że nie ma ratunku.Szatan działa obok niego ale widzę jak Matka Boża chroni go swoim płaszczem.
Read More

Katarzyna: Pan Bóg ma swój czas i sposób na rozwiązanie naszych błagań

Nowenna do Matki Bożej Pompejańskiej jest skuteczna,jednak Pan Bóg ma swój czas i sposób na rozwiązanie naszych błagań. Modliliśmy się o pracę dla męża, po kilku miesiącach mąż znalazł pracę na kilka godzin. Po kolejnych miesiącach Pan Bóg postawił kilka osób, dzięki którym mąż znalazł cały etat. Chwała Panu

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Katarzyna: Pan Bóg ma swój czas i sposób na rozwiązanie naszych błagań"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Piękne świadectwo, dodaję nadziei i wiary.

Klaudia
Gość
Klaudia

A ja mam pytanie głupie dośc – no bo nowenna pompejańska jest bardzo dluga i trzeba wytrwale prosić Maryję, tak wiem… ale 1 przykazanie „NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNA…” – może jestem głupia, ale czy nie robię nic złego, jeśli odmawiam pompejańską, a do Boga wypowiadam raptem kilka słow? Dodam, że modlę się też o wstawiennictwo do sw. Rity, św. judy, Ojca Pio i odmawiam litanie dominikańskie. Modlitwę do Boga traktowałam jako różańcowe „wierzę w Boga…” – czy to dobrze? 🙁 Wstyd się przyznać, ale to własnie pytanie mnie gnębi i nie wiem czy dobrze się modlę.

Bozena
Gość
Bozena

Przeciez modlimy sie slowami OJCZE NASZ a Maryja jest nasza posredniczka u Ojca……

Janusz Maciarz
Gość

Bo takie myśli nasuwa tylko szatan.Bo nienawidzi Matki naszego Zbawiciela .

Janek
Gość

Modlisz się prawidłowo. Maryja jest pośredniczką Łask wszelkich. Szatan sieje niepokój.
Pozdrawiam

Obrazki z nowenną pompejańską?