Karolina: Maryja pomogla mi w najtrudniejszych chwilach

Chcialabym podzielic sie z Wami moim swiadectwem. Nowenne pompejanska odmowilam zaledwie jedna, ale widze, ze rozaniec ma ogromna moc. Maryja pomogla mi w najgorszych chwilach, obecnie odmawiam nowenne za inna osobe, ale czuje ,ze Maryja przemienie mnie tez.
Przeczytaj całość

Monika: Ostatnio naprawdę cudem uniknęłam poważnego wypadku samochodowego

Witam Wszystkich! Nowennę odmawiam od ok.1,5 roku z małymi przerwami (to moje trzecie świadectwo). Muszę przyznać,że w tych przerwach bardzo mi tej modlitwy brakuje.
Przeczytaj całość

Kasia: Wszystkich zachęcam od odmawiania różańca!

Wiem, że Matka Boska zawsze mi pomoże, chociaż w moim życiu nie wszystko dzieje sie dobrze: rzucil mnie chłopak i mam problemy w pracy. Nie tracę nadzei, bo wiem, że moje modlitwy zostaną wysluchane.
Przeczytaj całość

Alina: Maryja ROZWIĄZUJĄCA NASZE WĘZY

witam wszystkich... moja 8 NP była własnie w intencji deszczu i urodzajnego plonu dla rolników. W porównaniu do ubiegłych lat to będzie piękny rok dla rolników, chociaż modliłam się o deszcz to otrzymywałam łaski o które nie prosiłam.
Przeczytaj całość

Dagmara: … żeby mój syn przestał mnie bić !

Dziękuję Matce Bożej za otrzymane łaski po odmówieniu nowenny pompejańskiej. Byłam już załamana, że nikt nie jest mi w stanie pomóc wychować syna(13lat), który nie słucha mnie w ogóle, obraża, bije, wciąż są skargi ze szkoły itd.. pragnęłam również drugiego dziecka o które staraliśmy się z mężem 3lata, chciałam też znaleźć pracę na umowę a nie na czarno jak zawsze. Wtedy przeczytałam o ”modlitwie różańcowej” która przynosi cuda.
Przeczytaj całość

Rafał: siła nowenny

Różaniec - Królowa Różańca Świętego - czasopismo
„Królowa Różańca Świętego” – numer 1

Świadectwo pochodzi z czasopisma różańcowego pt. „Królowa Różańca Świętego„, numer 1/2012. Odwiedź stronę tego kwartalnika!

Świadectwo moje jest proste: odmawiając nowennę pompejańską z dnia na dzień rozumiałem więcej, niż przez moje dotychczasowe życie. Dusza moja otwarła się poprzez Maryję i skierowała się na oddanie serca Jezusowi ku i przez chwałę Najwyższego Boga Jedynego. Zrozumiałem, że marność życia jest siłą i nadzieją życia w Chrystusie i poprzez Chrystusa. Intencja Nowenny została wypełniona w dniu zakończenia Nowenny. Nie jest to przypadek, ale działanie Maryi, która wybłagała łaski dla mnie i mojej rodziny. Siła jest w odmianie serca, a poprzez odmianę serca w odmianie rzeczywistości.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Rafał: siła nowenny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Prawda
Gość
Prawda

Uwierz odmieni Ci się niedługo i wszystko powróci do tego co było przed nowenną

Jerzy
Gość

Prawda czasu, prawda ekranu 😛 Jeśli ktoś ze szczerym sercem odmawia Nowennę to na pewno nie będzie chciał wrócić do tego co było.

Prawda
Gość
Prawda

Samo powróci, takie życie.

Anna MM
Gość
Anna MM

Wiara to teraz.

Nie przeszłość.
Przeszłość powierzamy Bożemu miłosierdziu.

wojtek
Gość
wojtek

3x egzamin nie zdany.nowenna egzamin zdany,popełniłem kilka ewidentnych błędów ale egzaminator jakby ich nie widział

Bartłomiej Długowieczny
Gość
Bartłomiej Długowieczny

Mówią, że aby dotrzeć do źródła, trzeba płynąć pod prąd… więc najlepiej nie robić przerw w odmawianiu nowenny i na przekór światu odmawiać Nowennę nieustannie. Wtedy będzie pewność, że życie nie wróci do stanu sprzed pierwszej nowenny.
Nie przerywać dla samego różańca, dla Maryi, dla Jezusa, dla Boga.
Wszakże Jezus na Górze Oliwnej wzywał apostołów: Czuwajcie.
A zmiana rzeczywistości nie polega na zmianie materialnej (bo ta prowadzi do śmierci), ale na zmianie duchowej (bo ta prowadzi do wolności).

agusia
Gość
agusia

Ja sie modliłam na nowennie o zdanie egzaminu z prawa jazdy i zdałam a oprócz tego modliłam sie nowenna 30 dniowa do św.Józefa.Zdałam egzamin prajtyczny za 10 razem a przez ten czas uczyłam sie i modliłam sie do Ducha św. i św.Krzysztofa modlitwe kierowcy bo uwierzyć Jezusowi to znaczy że juz to mamy tyko czekamy na dzien kiedy sie to stanie. Jezu i Maryja naprawde troszcza sie o nas.Kocham Jezusa i Maryje. Amen

Obrazki z nowenną pompejańską?