Rafał: siła nowenny

Różaniec - Królowa Różańca Świętego - czasopismo
„Królowa Różańca Świętego” – numer 1

Świadectwo pochodzi z czasopisma różańcowego pt. „Królowa Różańca Świętego„, numer 1/2012. Odwiedź stronę tego kwartalnika!

Świadectwo moje jest proste: odmawiając nowennę pompejańską z dnia na dzień rozumiałem więcej, niż przez moje dotychczasowe życie. Dusza moja otwarła się poprzez Maryję i skierowała się na oddanie serca Jezusowi ku i przez chwałę Najwyższego Boga Jedynego. Zrozumiałem, że marność życia jest siłą i nadzieją życia w Chrystusie i poprzez Chrystusa. Intencja Nowenny została wypełniona w dniu zakończenia Nowenny. Nie jest to przypadek, ale działanie Maryi, która wybłagała łaski dla mnie i mojej rodziny. Siła jest w odmianie serca, a poprzez odmianę serca w odmianie rzeczywistości.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

7 myśli na temat „Rafał: siła nowenny

  1. 3x egzamin nie zdany.nowenna egzamin zdany,popełniłem kilka ewidentnych błędów ale egzaminator jakby ich nie widział

  2. Mówią, że aby dotrzeć do źródła, trzeba płynąć pod prąd… więc najlepiej nie robić przerw w odmawianiu nowenny i na przekór światu odmawiać Nowennę nieustannie. Wtedy będzie pewność, że życie nie wróci do stanu sprzed pierwszej nowenny.
    Nie przerywać dla samego różańca, dla Maryi, dla Jezusa, dla Boga.
    Wszakże Jezus na Górze Oliwnej wzywał apostołów: Czuwajcie.
    A zmiana rzeczywistości nie polega na zmianie materialnej (bo ta prowadzi do śmierci), ale na zmianie duchowej (bo ta prowadzi do wolności).

  3. Ja sie modliłam na nowennie o zdanie egzaminu z prawa jazdy i zdałam a oprócz tego modliłam sie nowenna 30 dniowa do św.Józefa.Zdałam egzamin prajtyczny za 10 razem a przez ten czas uczyłam sie i modliłam sie do Ducha św. i św.Krzysztofa modlitwe kierowcy bo uwierzyć Jezusowi to znaczy że juz to mamy tyko czekamy na dzien kiedy sie to stanie. Jezu i Maryja naprawde troszcza sie o nas.Kocham Jezusa i Maryje. Amen

A Ty co o tym myślisz? Napisz!