Weronika: życie z Mateńką

Witajcie! Modlitwa Pompejańska jest czymś cudownym co dostałam od życia. Dzięki ukochanej Mateńce moja mama, która jest bardzo ciężko chora - żyje! Oto nasza historia: w kwietniu 2009 roku okropna diagnoza - rak szyjki macicy. Lekarze nie dają praktycznie żadnych szans. Choroba jest tak zaawansowana, że operacja nie ma żadnego...
Przeczytaj całość

A.: Prezent pod choinkę

Moje świadectwo będzie krótkie, ale poczułam ogromną potrzebę napisania tych kilku słów. W Wigilię Bożego Narodzenia skończyłam swoją czwartą Nowennę. Modliłam się w sprawie poprawy sytuacji finansowej, a konkretnie znalezienia lepiej płatnej pracy. Na razie nic się w tej kwestii nie zmieniło, ale pomoc od Matki Przenajświętszej przyszła z innej strony. Na tydzień przed Świętami niespodziewanie otrzymałam informację, że na moje konto wpłynie znaczna dla mnie kwota tytułem odszkodowania, o które ubiegałam się od pewnej instytucji ( a z wcześniejszej korespondencji wynikało, że sprawa nie zakończy się tak szybko i firma będzie unikała wypłaty rekompensaty).
Przeczytaj całość

P: Bądź pozdrowiona Maryjo!

Dzis zakończyłam moją drugą nowennę. Maryja wie czego w danym momencie potrzebujemy. Bóg daje nam to co jest nam niezbędne. ja oprócz niesamowitej poprawy relacji małżeńskiej otrzymałam łaskę wybaczenia. jest to uczucie nie do opisania.
Przeczytaj całość

Teresa: Tobie najukochańsza Matko powierzam siebie i rodzinę

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Pragnę podziękować Najświętszej Maryi Pannie za to że zawsze jest obecna w moim zyciu.Dziękuję za zdrowe dzieci,męża, rodziców . Modliłam się w ich intencji od kwietnia tego roku w różnych sprawach które częściowo zostały wysluchane. Dziękuję mateńko moja.
Przeczytaj całość

Darius: Zaufaj Jej bezgranicznie

Od dziecka tj od 8 roku zycia zacząłem sie modlić na różańcu. Ten rodzaj modlitwy najbardziej sobie upodobalem. Jako 8 latek poraz pierwszy poszedłem w piesza pielgrzymkę na Jasna Gore i tak przez 15 kolejnych lat. Każda modlitwa różańcowa zsyłała kolejne łaski, chociaż bardzo prosiłem to nigdy nie nastawiałem sie na wielki cud.
Przeczytaj całość

Dziękuję za dar zdrowia

Mateńkę prosiłam o zdrowie dla mojej mamy. Nie modliłam się od lat, zapodziałam gdzies różaniec.Mój trzyletni synek „odkopał” go w mojej starej szkatułce podczas zabawy. To zmotywowało mnie do działania. Na początku się gubiłam, miałam wątpliwości czy dobrze się modlę. Obawiałam się, że klepię bezmyślnie i nie zostanę wysłuchana. Dziś dostaliśmy wyniki-brak wcześniejszych ognisk nowotworowych…dziękuję za dar zdrowia

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Dziękuję za dar zdrowia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Dzięki ,które aż trudno wyrazić dla naszej Ukochanej Matki Bożej Różańcowej !

zadowolona
Gość
zadowolona

Dużo zdrowia dla mamy 🙂 Bóg działa cuda każdego dnia…

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Jest za co dziękować

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!