Monika: Świadectwo uratowania męża z wypadku

Witajcie!!! Wczoraj skończyłam moją 1 w życiu NP, czasami było ciężko, najgorzej w połowie części dziękczynnej, myślałam ze nie dam rady, zły tak strasznie mieszał ale dałam radę Moją intencją było uzdrowienie męża z niepłodności- już od roku staramy sie o dziecko ale dopiero od 3 miesięcy wiemy że o...
Read More

Beata: Wszystko jest na właściwym miejscu

Wczoraj skończyłam moja czwarta nowennę. Modliłam sie o poprawę relacji i atmosfery w mojej pracy, w której od jakiegoś czasu nie działo sie dobrze, miałam olbrzymi stres, codziennie cos sie działo, byłam pomijana , nie oferowano mi żadnych kursów, szkoleń , myślałam o zmianie pracy . Zaczęłam nowennę i juz w części błagalnej zauważyłam poprawę, po 2 tygodniach menadżerka przyszła do mnie z propozycja szkolenia, poprawiły sie tez relacje z koleżankami z pracy a i ja stałam sie spokojniejsza.
Read More

Jarosław: dziękując za pracę i miłość

Królowo Różańca Świętego z Pompejów dziękuję Ci a wysłuchanie moich próśb. Dziękuję Ci za Edytę. Dziękuję Ci za jej dobre serce i za jej piękno. Dziękuję Ci za nią taką, jaka jest. Dziękuję Ci za wielką romantyczną miłość między Edytą i mną. Dziękuję Ci za nasze spotkania i rozmowy. Dziękuję...
Read More

Małgorzata: Dziękuję Maryjo za opiekę nad nami

Szczęść Boże! Z całego serca pragnę podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za wszystkie łaski, którymi obdarzyła mnie i moich najbliższych. Nie zrażają mnie przeszkody i kuszenia Złego. Odmawiam z ufnością 3 NP i choć nie zawsze otrzymuję to o co proszę i tak otrzymałam już znacznie więcej, niż się spodziewałam! Dzięki modlitwie doświadczam nieustającej przemiany serca, wewnętrznego spokoju, wyciszenia i codziennych małych cudów. Wszystkie niepokoje i troski zawierzam Maryi ufając, że Najświętsza Panienka zna najlepsze rozwiązanie.
Read More

Asia: Uwolnienie z nieczystości

Ta nowenna uratowała mi życie i chociaż nadal miewam różne pokusy - bo szatan walczy do końca
Read More

Różaniec w Wielki Piątek

List od Magdaleny:

Wyobraź sobie, co mogłoby się zdarzyć, gdyby każdy katolik na świecie modlił się na różańcu w tym samym dniu! Mamy przykład – w październiku 1573, kiedy Europa została ocalona przed inwazją potężnej floty tureckiej, przez odmawianie różańca przez wszystkich chrześcijan! Tak więc, w Wielki Piątek, 29 marca 2013, módlmy się wszyscy na różańcu o pokój dla świata i powrót do wartości moralnych naszych wspólnot. Jeśli to możliwe, proszę – módlcie się na różańcu pomiędzy południem a godziną 15:00.

Ponadto prosimy o przesłanie e-mailem tego komunikatu do każdego katolika na liście adresowej i poproś ich, aby przekazali go dalej do każdego katolika na swoich listach. Jednoczmy się w modlitwie – jednej z najpotężniejszych istniejących modlitw – w tych intencjach, w jednym z najświętszych dni w naszym roku kościelnym.

Niech Bóg błogosławi nas wszystkich!

„Moja przeszłość, Panie, dla miłosierdzia Twojego. Moja teraźniejszość, dla Twojej miłości. Moja przyszłość, dla Twojej opatrzności. ”
Św. Ojciec Pio

Gdy nosisz różaniec, szatana boli głowa. Kiedy używasz go, on upada. Kiedy widzi on jak się modlisz, mdleje.
Módlmy się na różańcu w każdym czasie, a on będzie omdlewał.
Czy wiedziałeś, że gdy chcesz przekazać tę wiadomość, to szatan będzie próbował cię zniechęcić?
Do przodu w każdym razie, by pomóc przyspieszyć tryumf Matki Bożej!
Wyślij to do rozmodlonych przyjaciół i zobacz, jak Duch Święty działa!
Jest wiele do zyskania i absolutnie nic do stracenia!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Różaniec w Wielki Piątek"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Lidka
Gość

Kochani proszę posłuchajcie do końca jest też wiele innych ciekawych życiowych wykładów

http://www.youtube.com/watch?v=9BOUZQGJXXY

Obrazki z nowenną pompejańską?