Natalka: Przedziwny Cud Nowenny Pompejańskiej

Andzia wróciła do domu wszystko się zagoiło wyniki badań niezłe Czesiek zaszokowany inni też
Read More

Łukasz: Dajcie się zaskoczyć, chwyćcie za różaniec

10 lutego skończyłem Nowennę Pompejańską. 54 dni po trzy części różańca każdego dnia. Czasami było ciężko, a ataki złego pojawiały się szczególnie w drugiej części nowenny. Intencja, w której się modliłem jeszcze się nie spełniła, ale jestem pewien, że nastąpi to w odpowiednim momencie. Trzeba czekać. Bóg wie co dla...
Read More

Renata: Pełnia szczęścia, miłości i pokoju

Jestem po trzeciej nowennie, ogromnie wdzięcznna Najświętszej mateczce za wyproszone łaski i za 'bonus', bo to co otrzymałam dodatkowo, uratowało moje życie. Jest to nawrócenie z katoliczki, w prawdziwie wierzącą. Poznałam Jezusa żywego i doświadczyłam działania Ducha Świętego. Jestem zauroczona szybkością i sposobem działania naszego Pana, które nie mieszczą się w naszych umysłach.
Read More

WIESŁAWA: Świadectwo po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej.

Chciałabym złożyć swoje świadectwo po odmówieniu kolejnej Nowenny Pompejańskiej.Ostatnią NP skończyłam 24 grudnia w Wigilie Bożego Narodzenia.Bardzo dużo dobrego wydarzyło się w moim osobistym życiu i rodzinie.Nie wszystkie moje prośby- intencje się spełniły (może tak po ludzku),ale sądzę że Nasza -moja -Królowa i Jej Syn Jezus- dobrze wiedzą czego mi (nam) potrzeba.Dzień bez Nowenny Pompejańskiej-to dzień stracony.Pozdrawiam i gorąco polecam tę modlitwę.Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego.Chwała Panu!
Read More

Aneta: Uzdrowienie z guza trzustki

Wydawało mi sie ze jestem osobą wierzącą, ale Pan Bóg przez pewne wydarzenia pokazał mi jak powierzchowna była moja wiara.
Read More

Marcin: Pomoc w sprawie uzdrowienia

Witam. Od 4 lutego modle się NP w bardzo trudnej i skomplikowanej sprawie (o uzdrowienie bliskiej osoby). Od momentu kiedy zacząłem się modlić sytuacja zaczęła się poprawiać. Postępująca w zastraszającym tempie choroba zaczęła się cofać (zmiany widoczne gołym okiem) a wszystkie badania które zostały wykonane od 4 lutego do teraz nie wykazały żadnego postępu choroby wewnątrz organizmu. Lekarz uznał, że zdarza się to bardzo rzadko. Oprócz tego uzyskałem wielki spokój oraz pomoc abym dał sobie radę z tą trudną sytuacją. Moja intencja zawiera prośbę o uzdrowienie (a więc całkowite usunięcie choroby), ale oczywiście mam świadomość, że modlę się o cud, ponieważ szanse na całkowite wyzdrowienie są bardzo niewielkie (żeby nie powiedzieć minimalne). Jednak i tak to co zostało już wykonane jest wspaniałe i jestem za to bardzo wdzięczny, ponieważ nikt się tego nie spodziewał. Został mi jeszcze tydzień do końca NP, ale właściwie Matka Boska działała od samego początku, bo po 5-6 dniach były już widoczne efekty (objawy zaczęły ustępować dość szybko). Pamiętajcie tylko o zmianie swojego życia, pamiętajcie że modlitwa różańcowa jest skuteczna wtedy gdy zmieniamy z nią swoje życie. Ja byłem wielkim grzesznikiem, ale zmieniam się. Może jeszcze nie w 100%, ale jestem innym człowiekiem. I uważajcie na to co się dzieje pod koniec nowenny, bo dzieją się dziwne rzeczy, tak jakby ktoś próbował wam przerwać. Moja modlitwa różańcowa jest bardzo wolna, każdy różaniec modlę się ok godziny z rozważaniami, więc całość codziennie zajmuje mi ok 3 godzin. Zauważyłem, że odczuwam wtedy większy spokój i łaskę. Dziękuję Maryi za pomoc dla mnie i mojej rodziny.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Marcin: Pomoc w sprawie uzdrowienia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
anna L
Gość
anna L
Marcinie nie trac wiary na cud.Jezeli go nie bedzie to znaczy ,ze inna jest wola Boża .Potwierdzam to co napisałes ,ze dzieją sie rózne rzeczy.W tej chwili odmawiam juz trzeci raz NP,ale za każdym razem w innej intencji.Poprzednią ,drugą odmawiałam w intencji nawrócenia moich dzieci .Ta nowenna byla bardzo trudna ,bo miałam chwilowe w myślach zwątpienia wiary jak by mi ktoś podpowiadał po co sie modlisz i jakbym za plecami slyszała chichot./pisałam juz tu na forum/ Teraz tylko na początku w dniu w ktorym rozpoczęłam nowennę ,troche przysnęłam,prawdopodobnie zadzialal zły. Teraz odmawiam ją spokojnie, nie mam odlotow tzn kłopotów z… Czytaj więcej »
Hanka
Gość

anno L dziękuje za ten wpis,jestem w podobnej sytuacji,też nie tracę wiary,że zostanę wysłuchana.Szczęść Boze

dorota
Gość
dorota

ja tez modle się o cud.chwilowo moja wiara straciła na mocy gdy mimo modlitwy widzę cierpienie. ale nie poddam się dopóki starczy mi sił.ale będę dalej się modlić,może modliłam się źle…Szczęść Boże

Obrazki z nowenną pompejańską?