Agnieszka: Wymodlona praca dla męża

Piszę, ponieważ obiecałam Matce Najświętszej, że złożę świadectwo. Nowennę pompejańską odmawiam od 16 kwietnia 2014 roku. Nigdy nie robiłam przerwy pomiędzy kolejnymi nowennami. Polecałam Maryi wiele intencji, ale nie wszystkie zostały wysłuchane. Przyznaję, nie mogę bez tej modlitwy funkcjonować. Przeczytaj Agnieszka: Wymodlona praca dla męża
Przeczytaj całość

Magdalena: Piąte świadectwo

itam .Czas leci bardzo szybko i nadszedł czas by napisać moje juz piąte świadectwo NP.Tym razem odmawiałam nowennę w intencji nawrócenia mojego męża
Przeczytaj całość

Ania: Nowenna za dusze w czyśćcu ciepiące

Swoją 5 Nowennę Pompejańską odmówiłam w intencji dusz czyśćcowych. Nie wiedziałam czy powinnam się modlić za jedną wybraną duszę czy mogę modlić się ogólnie.
Przeczytaj całość

Monika: miłość prawdziwa

chciałabym złożyć świadecstwo: Właśnie zakończyłam część błagalną. Gdy zaczynałam modlitwę byłam w bardzo złym stanie. Dręczyła mnie depresja (zostawił mnie chłopak, którego bardzo kochałam, praca nie przynosiła mi nawet pieniędzy na własne utrzymanie) - już byłam w takim stanie, że myślałam tylko wyłącznie o samobójstwie ( stwierdziłam, że skoro spotykają...
Przeczytaj całość

Marta: Zdałam

Witam , dziekuje wszystkim zamieszcZajacym świadectwa. Czytam codziennie i modle sie w waszych intencjach.modle sie juz trzecia nowennę o poprawę moich małżeńskich relacji.w tej sprawie jeszcze nie moge napisać świadectwa.przy końcówce drugiej nowenny trzecia miałam odmawiać o zdanie egzaminu na prawo jazdy.kilka lat temu próbowałam zdawać nie udało mi sie sześć razy.wiec teraz wiedziałam ze bedzie cieżko,ze nadzieja tylko w trójcy świętej.
Przeczytaj całość

Maja: Dar nawrócenia i oczyszczenia w czasie odmawiania NP oraz cud Boży a wszystko to dzięki odmawianiu NP,

Wyciągnięte z komentarzy:
Chcę dać świadectwo wszystkim osobą które odmawiają NP,że MATKA BOŻA WYSŁUCHUJE NASZYCH PRÓŚB JEŚLI TYLKO ZAWIERZYMY JEJ SERCU I ODDAMY SIE CAŁYM SERCEM JEZUSOWI ABY MÓGŁ W NAS DZIAŁAĆ, już kilka razy odmawiałam NP prosząc o różne trudne sprawy,nie otrzymałam tego o co prosiłam, dzisiaj wiem dlaczego bo nie zaufałam całkiem Bożemu Miłosierdziu, ale nie poddawałam sie modlać się i odmawiając TS oraz koronkę do miłosierdzia a do tego doszla ta nowenna bo moja sytuacja stala sie coraz ciezsza,szukałam rok pracy ale bez skutku, grzeszyłam i modliłam się,aż dotknęłam mogę powiedzieć dna wytrzymałości mojej,wtedy Matka zaczeła działać. Przez tydzien czułam jak wyzbywam się grzechów które czyniłam, wszyskio w ciagu tygodnia zmieniło się uwolniłam się od cięzkich grzechów i poprzez mój płacz którego nie mogłam powstrzymać czując taką niemoc, zostałam w cudowny sposób oczyszczona,po kilku dniach czułam jak Matka Boża udzieliłam mi łaski nawrócenia i całkowitego oczyszczenia,poczułam sie cudownie taka radość wielka,po tygodniu tego co sie działo ze mną zgłosiłam sie do urzedu pracy a tam przedstawino mi dwie oferty pracy ze mam szanse ktorą z nich dostac abym czekala na tel.

Kiedy przyjechalam do domu dostalam tel.ze pewnien pracodawca zauwazyl mnie w tym urzedzie i ze chce mi dac prace o ktore tylko marzylam noca,zgodzilam sie i jutro ide pierwszy dzien do tej pracy bo wiem ze to cud był od Boga i Matki ze ten pracodawca sam ze mna poprzez urzad skontaktował sie ze mna,kończę za 10 dni NP odmawiać i brakuje mi słow bo nie wiem jak moge Bogu i Matce Jego dziekowac za tyle łask otrzymanych w ciagu kilku dni,módlcie się i proście bo przychodzi moment od Boga ze wszystko cudownie się zmienia jak zawierzymy Maryi.Daje nam więcej niż o coś prosimy!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Maja: Dar nawrócenia i oczyszczenia w czasie odmawiania NP oraz cud Boży a wszystko to dzięki odmawianiu NP,"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
urszula
Gość
urszula

Masz wielką wiarę i wzmacniaj ją mimo trudności, a nawet dzięki trudnościom.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!