Iwona: Pomoc otrzymuję każdego dnia i na każdym kroku

Witam, odmówiłam już wiele nowenn w różnych intencjach i nigdy się nie zawiodłam. Matka Najświętsza nigdy mnie nie opuściła w potrzebie, problemy zawsze się rozwiązywały, nie zawsze tak jak ja to wymyśliłam, ale teraz widzę, że najlepiej jak mogły. Człowiek chce być czasem najmądrzejszy i uważa że zna najlepsze rozwiązania, ale to nieprawda. Matka Boża ze swoim miłosiernym synem wiedzą najlepiej.
Read More

Beata: Nowenna nauczyła mnie wielbić i dziękować Bogu za wszystko

Intencje, które dotyczyły mojej osoby spełniały się od razu, trudniej było kiedy modliłam się w intencji innych osób.
Read More

Rozalia: Pozwól zobaczyć owoce naszej miłości!

Szczęść Boże! Po kilku już podejściach do napisania mojego świadectwa wreszcie nadszedł ten dobry dzień. Jestem w trakcie odmawiania 4 nowenny pompejańskiej, w zupełnie innej intencji niż poprzednie. Zawsze byłam blisko Jezusa, a teraz poznałam Maryję! Zmagamy się z problemem niepłodności w naszym małżeństwie od ponad dwóch lat. Jest to...
Read More

Marek: Niezliczone są łaski i dobroć naszej Ukochanej Matki

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica, na początku przepraszam Ciebie Matko Boża że tak długo zwlekałem ze złożeniem świadectwa. Przepraszam Ciebie Matko Boża, że czasami odmawiałem różaniec bez potrzebnego skupienia, szybko, bezładnie. Dzięki Nowennie Pompejańskiej moje życie zmieniło się na lepsze, pełniejsze, zauważyłem, że jestem teraz innym człowiekiem pełnym miłości do Boga i bliźnich, dużo spokojniejszy.
Read More

ola: świadectwo pracy

Witam,nowennę pompejańska skończyłam odmawiać dwa tygodnie temu. Modliłam się w intencji pracy. Cały czas wierzyłam,że w końcu znajdę pracę jednak czas leciał a ja wciąż czekałam. Zaczełam już tracić nadzieję jednak moje modlitwy zostały wysłuchanie. Moja cierpliwość została nagrodzona. dzięki modlitwie otrzymałam pracę ale również spokój. Wyciszyłam się ponieważ jestem...
Read More

Maja: Dar nawrócenia i oczyszczenia w czasie odmawiania NP oraz cud Boży a wszystko to dzięki odmawianiu NP,

Wyciągnięte z komentarzy:
Chcę dać świadectwo wszystkim osobą które odmawiają NP,że MATKA BOŻA WYSŁUCHUJE NASZYCH PRÓŚB JEŚLI TYLKO ZAWIERZYMY JEJ SERCU I ODDAMY SIE CAŁYM SERCEM JEZUSOWI ABY MÓGŁ W NAS DZIAŁAĆ, już kilka razy odmawiałam NP prosząc o różne trudne sprawy,nie otrzymałam tego o co prosiłam, dzisiaj wiem dlaczego bo nie zaufałam całkiem Bożemu Miłosierdziu, ale nie poddawałam sie modlać się i odmawiając TS oraz koronkę do miłosierdzia a do tego doszla ta nowenna bo moja sytuacja stala sie coraz ciezsza,szukałam rok pracy ale bez skutku, grzeszyłam i modliłam się,aż dotknęłam mogę powiedzieć dna wytrzymałości mojej,wtedy Matka zaczeła działać. Przez tydzien czułam jak wyzbywam się grzechów które czyniłam, wszyskio w ciagu tygodnia zmieniło się uwolniłam się od cięzkich grzechów i poprzez mój płacz którego nie mogłam powstrzymać czując taką niemoc, zostałam w cudowny sposób oczyszczona,po kilku dniach czułam jak Matka Boża udzieliłam mi łaski nawrócenia i całkowitego oczyszczenia,poczułam sie cudownie taka radość wielka,po tygodniu tego co sie działo ze mną zgłosiłam sie do urzedu pracy a tam przedstawino mi dwie oferty pracy ze mam szanse ktorą z nich dostac abym czekala na tel.

Kiedy przyjechalam do domu dostalam tel.ze pewnien pracodawca zauwazyl mnie w tym urzedzie i ze chce mi dac prace o ktore tylko marzylam noca,zgodzilam sie i jutro ide pierwszy dzien do tej pracy bo wiem ze to cud był od Boga i Matki ze ten pracodawca sam ze mna poprzez urzad skontaktował sie ze mna,kończę za 10 dni NP odmawiać i brakuje mi słow bo nie wiem jak moge Bogu i Matce Jego dziekowac za tyle łask otrzymanych w ciagu kilku dni,módlcie się i proście bo przychodzi moment od Boga ze wszystko cudownie się zmienia jak zawierzymy Maryi.Daje nam więcej niż o coś prosimy!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Maja: Dar nawrócenia i oczyszczenia w czasie odmawiania NP oraz cud Boży a wszystko to dzięki odmawianiu NP,"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
urszula
Gość
urszula

Masz wielką wiarę i wzmacniaj ją mimo trudności, a nawet dzięki trudnościom.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!