Nina: Matka Boża Pompejańska ratuje małżeństwo mojego syna

Kilka miesięcy temu pisałam o tym jak Matka Boża po pierwszej Nowennie Pompejańskiej, wpłynęła na moją modlitwę, na moją świadomosć spotkania z Matką Najświętszą. Po prostu nauczyłam się pokornej i lepszej modlitwy, niż było to wcześniej. Intencja, o którą modliłam się w powtórnej nowennie, była taka sama-uratowanie od rozpadu małżeństwa mojego syna i synowej. Prośba tym bardziej gorąca, że cierpi na tym nasza wnusia/5-letnia Dominika/.W kilka dni po zakończeniu Nowenny, moje dzieci wrócili do siebie i zamieszkali wspólnie, chociaż wydawało się, że nie będzie to możliwe.Nadal sytuacja jest bardzo trudna, ale modlę się i ufam Bogu,że ma On swój plan wobec moich dzieci i wyprowadzi ich na dobrą drogę.

Bardzo proszę Was wszystkich piszących świadectwa o modlitwę w ich intencji. Pan Jezus z Obrazu Matki Bożej Pompejańskiej podaje różaniec Św.Dominikowi.Modlę się również o Jego pomoc  dla rodziców mojej wnuczki, która ma na imię Dominika. Dzięki modlitwie Nowenną Pompejańską,dzieją się na naszych oczach wielkie, cudowne przemiany naszych bliskich, ale przede wszystkim, to my odmawiajacy różaniec, doznajemy cudownej przemiany-nawrócenia.Chwała Tobie Panie!

Koronka z modlitwą

do św. Judy Tadeusza

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dominika
Dominika
18.03.13 12:12

Chwała Panu !!!
Jak pięknie 🙂 Ja również modlę się za moje małżeństwo. Mój mąż rok temu wyszedł z domu. Mamy 5-letniego synusia, który bardzo cierpi. Modlę się dopiero 10 dzień a mąż nie wykazuje żadnej skruchy 🙁 Wierzę, że Bóg ma nas w swojej opiece. Tylko czasem już człowiek traci nadzieje …

Nina
Nina
22.03.13 21:06
Reply to  Dominika

Kochane:Mario.Magdaleno,Agnieszko,Dominiko!
Po południu napisałam tylko pod adresem Agnieszki, ale to dlatego,że jej zapis był bardzo obszerny i przejmujacy.Dopiero w drodze do koscioła pomyślałam o wszystkich wpisach pod moim świadectwem.Modliłam się dziś za wszystkie drogie dziewczynki.Tak sie do was zwracam,ponieważ mam syna i córkę w waszym wieku.
Dzisiejszy świat postanowił zrobić zamęt w waszych młodych rodzinach i stąd tyle złosci i bólu.Ale Matka Boża Pompejańska napewno was uratuje.Módlmy się za siebie nawzajem.Pan Jezus powiedział:”tam gdzie dwóch lub trzech jest w imię Moje -tam Ja Jestem”.
Szczęść Boże!

Agnieszka
Agnieszka
23.03.13 23:06
Reply to  Nina

Dziękuję Nino za wsparcie w mojej modlitwie. Jest to niezmiernie ważne by trwać w swoim postanowieniu. Prawdą jest to co napisałaś. A mianowicie, że w dzisiejszych czasach małżeństwa zostały wystawione na ciężką próbę i szkoda, że wiele z nich tak łatwo się poddaje. I to chyba jest przyczyną całkowitego ich rozpadu. Brak jest wiary w Boga i w jego opiekę nad nami. Niestety nie czerpiemy też odpowiednich wzorców od ludzi z naszego otoczenia. Wśród moich znajomych jest naprawdę dużo małżeństw, które sie rozpadły. To jest baaaaaardzo smutne 🙁 Ja przez ten okres naszej rozłąki też miewałam sprzeczne uczucia i naprawdę… Czytaj więcej »

Agnieszka
Agnieszka
18.03.13 20:06

Kochana Nino. Ja również modlę się o uratowanie małżeństwa – mojego małżeństwa. Dzisiaj mija 23 dzień odmawiania części błagalnej od 27 marca zacznę odmawiać część dziękczynną. Na tą nowennę natknęłam sie przypadkiem pewnej niedzieli i od razu postanowiłam ja odmawiać i trwam w tym do dzisiaj. Wierzę, ze moja prośba zostanie wysłuchana, choć bywają takie dni, że wszystko wskazuje na to że nic z tego nie będzie. Ale ja sie nie poddaję gdyż wiem, że to zły sieje zamęt. I muszę zaznaczyć, ze już w pierwszych dniach odmawiania pojawiły sie sytuacje, które dodały mi nadziei. Kocham mojego męża. Byliśmy wspaniałym… Czytaj więcej »

Nina
Nina
22.03.13 17:02
Reply to  Agnieszka

Kochana Agnieszko!Napewno Twoje małżeństwo zostanie uratowane.Ofiaruję dzisiejszą Drogę Krzyżową w tej intencji.

Maria
Maria
20.03.13 17:36

A ja od kilku już miesięcy noszę się z zamiarem odmawiania NP, ale wciąż mam obawy, że nie podołam, że nie zmieszczę się w czasie. A życie jest coraz trudniejsze…

Madgalena
Madgalena
20.03.13 20:11
Reply to  Maria

Mario, nie jestes sama z tym dylematem. Chyba wiekszosc z nas tak wlasnie zaczynala. Jedyna metoda to po prostu zrobic ten pierwszy krok (pierwszy rozaniec) a dalej zobaczysz jak Maryja ci pomoze. Mozesz nawet miec wrazenie, ze Ona wydluza specjalnie dla ciebie dobe, zebys tylko mogla odmowic modlitwe.
Sprobuj, lek to najskuteczniejsze narzedzie szatana, pokaz mu kto tu ustala reguly! 😀

Lil
Lil
26.03.13 15:35
Reply to  Madgalena

Dokładnie takie mam czasem wrażenie, jakbym bardzo szybko odmówiła te trzy części, jakby czas wolniej wtedy płynął! To niesamowite, że nie tylko ja tak czuję. Maryja jest wspaniała 🙂

Dominika
Dominika
25.03.13 13:18

Nino. Ja rowniez z calego serca dziekuje. Bardzo mnie wzruszyl Twoj post. Ja odmawiam Nowenne dopiero 20 dzien. Niestety maz chyba nie zamierza do nas wrocic. Zaprosilismy go na Swieta i przyjal zaproszenie zobaczymy. Niestety moj maz nie chodzi teraz do kosciola. Troche trace sily i wiare a wiem ze trzeba wierzyc z calych sil …

Nina
Nina
03.04.13 12:23

Kochane Dziewczynki! Jesteśmy otoczeni Chwałą Jezusa Zmartwychwstałego!W tym wyjątkowym czasie,życzę Wam aby się spełniły wszystkie Wasze marzenia, szczególnie te zwiazane z życiem w rodzinie.Przed chwilą wysłuchałam w Radiu Maryja, słów Ojca Św.Franciszka-podczas audjencji w Watykanie.Między innymi-powiedział:”Jezus Zmartwychwstał,On jest wśród nas, ciągle żyje, szczególnie ludzie młodzi- nie lękajcie się…”Musimy mocno wierzyć, że każdy człowiek składa się z ciała i duszy nieśmiertelnej, które nierozerwalnie muszą być podtrzymywane przy życiu.Tak-jak dbamy o odżywianie naszego ciała, tak Pan Jezus karmi naszą duszę.Dzieje się to, jak w przypadku uczniów w dzisiejszej Ewangelii Św. Łukasza:”..Gdy zajął z nimi miejsce u stołu, wziął chleb, odmówił błogosławieństwo, połamał… Czytaj więcej »

Nina
Nina
26.05.13 11:48

Matko Boża Pompejańska!Pragnę z całego serca i z ogromną wdzięcznością podziękować Matce Najświętszej, w Dniu Matki, za uratowanie małżeństwa mojego syna i synowej.Są razem i mają dobre intencje aby tak pozostało.Jestem na etapie odmawiania Nowenny po raz 3-ci w intencji wypełnienia ślubowania przed Bogiem moich dzieci i dla dobra mojej wnuczki.Modlitwa, a może bardziej wstawiennictwo Matki Bożej i modlitwy moich przyjaciół, spowodowały, że dokonał się cud. Niech ta łaska Boża i pomoc Matki Bożej Pompejańskiej dokonuje kolejnych cudów przemiany w sercach moich drogich dzieci.Wszystkich dokonujących wpisów na stronie Nowenny Pompejańskiej serdecznie pozdrawiam i polecam ich małżeństwa Matce Bożej.Szczególnie:Agnieszkę, Dominkę,Magdę,Marię,Lil i… Czytaj więcej »

habrat
habrat
26.01.14 15:58

Matko Boża Pompejańska. Utraciłam mężą, z powodu depresji.Jeśli taka wola Boża nasz Slub koscielny zostanie uniewazniony. Proszę dodaj mi sił bym to zniosłą.

13
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x