Jolanta: Łaska podjęcia pracy

Dziękuję Matce Bożej za jej Orędownictwo i naprawdę polecam odmawianie nowenny to wspaniała modlitwa, teraz kiedy jej aktualnie nie odmawiam czegoś brakuje w codzienności być może wkrótce zacznę kolejną :) Pozdrawiam, z Bogiem Jola
Read More

Marta: Rodzeństwo dla córeczki

O dziecko staraliśmy się od ponad roku bezskutecznie. Chcieliśmy żeby córeczka miała rodzeństwo. Gdy z miesiąca na miesiąc się nie udawało sięgnęłam po Nowennę Pompejańską. Wcześniej też modliłam się w różnych intencjach i one też zostały wysłuchane. Po odmówieniu części dziękczynnej drugiej z kolei nowenny okazało się, że jestem w ciąży.
Read More

Maria: Maryja załatwiła nam prace :)

Mnie takze dala prace w sposob o jakim nie marzylam. Wszystkie łaski w zyciu Jej zawdzieczam. Chwala Panu:)
Read More

Beata: Trzeba zaufać

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Niepokalanie Poczęta. Pragnę podziękować za otrzymane łaski Matce Bożej. Nowennę odmawiam od początku 2017 roku. Bywało, że odmawiałam dwie lub trzy nowenny jednocześnie. W trakcie nowenny bardzo się zmieniłam, zaczęłam modlić się zmieniać swoje życie i dużo częściej przystępować do spowiedzi i komunii świętej.
Read More

Bogusia: Wierzę i czuję, że jesteś zawsze ze mną

Maryjo dziękuję Ci za otrzymane dotychczas łaski, na które "kazałaś" mi poczekać.Odmawiając obecnie nowennę ( dzisiaj skończyłam część błagalną)za dusze w czyśćcu cierpiące wyciszyłaś mnie bardzo, uspokoiłaś mojego syna, który często popada w depresję i ukazałaś nam światełko w tunelu, aby rozwiązały się nasze problemy z pracą syna. Wierzę i czuję to, że jesteś zawsze ze mną i tak jak w Kanie delikatnie przekazujesz nasze prośby Jezusowi, który sam tym wszystkim się zajmuje. Jezu ufam Tobie.
Read More

Agnieszka: Królowo Różańca Świętego módl się za nami.

Kochani nie bójcie się tej modlitwy tak jak ja , szkoda czasu.Dowiedziałam się o Nowennie Pompejskiej w ubiegłym roku, ale bałam się jej , że jest zbyt długa i trudna.”Dojrzewałam” wiele miesięcy,aż 1.01.2013 poprosiłam Ducha Świętego i kochaną Matkę o pomoc , bo wiedziałam że sama nie dam rady.I wytrwałam i mimo tego ,że nie wszystko już otrzymałam o co prosiłam to stało się coś wielkiego Maryja oddała mnie Jezusowi i kocham Go tak jak nie kochałam nigdy  i uciekły wszystkie lęki związane z życiem i brakiem pracy mojego męża.Odkryłam piękno Eucharystii ,i dziś nie wyobrażam sobie życia bez modlitwy różańcowej i koronki do Miłosierdzia Bożego.
Bogu niech będzie chwała i cześć i uwielbienie za miłość za Jezusa i za tak dobrą Matkę , bo któż jak nie Maryja wie jak zaprowadzić dzieci do Ojca.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?