Barbara: Płakałam z radości

Chcialam podziekowac Krolowej Rozanca Swietego, za wymodlona prace dla syna. W obawie i strachu , ze syn zostanie bez pracy, poniewaz poprzednia prace mial na czas okreslony , a umowa sie konczyla zaczelam sie modlic na tym Rozancu Swietym do Matki Boskiej Nieustajacej Pomocy i Krolowej Rozanca Swietego o prace dla syna , o dobra prace i zostalam wysluchana za co serdecznie dziekuje.
Przeczytaj całość

Sylwia: Nadzieja na wymarzoną pracę

Witam, mam 22 lata. Od kogo dowiedziałam się o nowennie nie pamiętam. Od zawsze byłam związana z Bogiem ( pielgrzymki, Eucharystia), szczególnie związana czuje się z Matką Boską Częstochowską oraz św. Ritą. Kilka razy w życiu pobłądziłam, ale na szczęście dzięki ich pomocy wyszłam na prostą.
Przeczytaj całość

Anna: Uwierzcie, że zostaniecie wysłuchani

nie mam pewności która już z kolei nowennę odmawiam. Zawsze pomaga. Rok temu modliłam sie o pracę, zostałam wysłuchana, w tym roku również znalazłam pracę( szukałam nowej bowiem wyprowadziliśmy się do innej miejscowości) Odmawiałam tez nowennę w intencji mojego Taty , który cierpiał na raka, by wyzdrowiał .
Przeczytaj całość

Agnieszka: Cud narodzin

Ufamy Ci Maryjo bezgranicznie!
Przeczytaj całość

Kaja: Pomoc Maryi w odbudowaniu związku

Witajcie, Odmawiam juz 5 nowenne w intencji odbudowy relacji z byłym chłopakiem. Z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej, spotykamy się regularnie, czasami nawet trzy razy w tygodniu.
Przeczytaj całość

Świadectwo Jolanty

Kochani, z Nowenną Pompejską zetknęłam się przypadkiem przewracając codzienną gazetę.Ale to skłoniło mnie do znalezienia reguł , które należy wypełniac, do modlitwy i większej ufności Bogu w pomyślne zakończenie moich niezwykle trudnych spraw. Maryja stała zawsze przy mnie i ledwie zaczęłam nowennę a już przyszła pomoc. Tak jest do dziś. Kochani, nie ma modlitw nie wysłuchanych. Modlę się w intencjach swoich najbliższych i nie zdażyło się ,żeby po kilku dniach nie stał się cud. Ta modlitwa to wielka siła ,która mnie zbliża do Boga , nauczyła bezgranicznej ufności.Módlcie się z ufnością  a Matka Najswiętsza zawsze pomoże.Kiedy kończę jedną nowennę zaraz zaczynam kolejną i nie jest to żaden trud , a wręcz brakuje czegoś ,wypełnia mój czas.Chwała Panu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Świadectwo Jolanty"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ewa
Gość

to może pomódl się za mnie, skoro Twoje modlitwy są tak szybko wysłuchiwane, bo ja od 8 miesięcy jestem bez pracy, już 5 nowenn odmówionych i nic, są modlitwy NIE WYSŁUCHANE!!!

Kuba
Gość

Ewo, nie ma modlitw nie wysłuchanych,… I widzisz, tutaj objawia się Twoja mała wiara, i Twoje (wybacz za określenie) prostactwo w stosunki do Nowenny. Myślisz, że bez pełnej wiary i pokonywania trudności dostaniesz od Naszej Pani to, o co prosisz? Mylisz się. Jeżeli jesteś osobą fizyczną, to odmów chociaż jedną, szczerą nowennę… Jeżeli jednak jesteś jakimś/ąś prowokatorem, mającym na celu wywołać zwątpienie u ludzi (niestety, nawet tu szatan wprowadza swoje macki), to ŻEGNAMY!!!!

anna
Gość

Zgadzam sie z Tobą Kubo .Anna

anna
Gość
W odmawianiu różanca nie chodzi o klepanie paciorków,Każda tajemnicę trzeba rozważyć.Nie chodzi o to aby wymienić po kolei np Zwiastowanie,Nawiedzenie itp Powinno się rozważyc każda tajemnicę.Nie w każdej książeczce do modlitwy są rozważania.Ale jest odmawiany różaniec w internecie np z Faustyną lub Janem Pawłem II.Taki różaniec trwa jednak bardzo długo, I przy odmawianiu Nowenny Pompejańskiej dla osób ,które mają ograniczony czas bo np pracuja ,mają małe dzieci itp byłoby to bardzo trudne.Można nauczyć się o co w każdej tajemnicy chodzi/polecam broszurki z Różańcem,do kupienia w każdym sklepie z dewocjonaliami/.Można wybrać sobie takie rozważania które najbardziej nam wchodzą do głowy…i serca.… Czytaj więcej »
LIDIA
Gość

ja tez modle sie za męża o wyjscie z uzaleznienia alkoholowego 2 NOWENNE i nic się nie zmienia sama popadam w coraz wieksze zwątpienie i czuję ze niedaleko mi do depresji MODLE SIE I NIE PRZERYWAM ALE BRAK MI JUZ WIARY W LEPSZE JUTRO

Wierząca
Gość
Wierząca

Poczytaj sobie ile czasu Św. Rita czekała na poprawę męża i nie poddawaj się.

ika
Użytkownik

Z Nowenną Pompejską zetknęłam się przypadkiem na stronie internetowej.Po przeczytaniu jak należy modlić się nie bardzo rozumiałam oco chodzi. Przecież nawet nie potrafiłam odmówić różańca.Ale krok po kroku nauczyłam się jak należy go odmawiać. Pomógł miw tym internet gdzie można znależc bardzo dokładne wskazówki. Nowenne odmawiam już 37 dzień w intencji zdrowia mojego męża (miał bóle związane z kręgosłupem).Po 20 dniu odmawiania bóle ustały. Wierze że to łaska boża. Ta modlitwa to wielka siła która zbliża do Boga. Dziękuje ci Mateńko.

Szczęśliwa
Gość
Szczęśliwa

Ja modliłam się w sprawie zdrowia wnuczka.Jestem pewna że Matka Boska wyprosiła mi tę łaskę o którą prosiłam.

Zuza

Justyna
Gość
Justyna

Dzisiaj zaczelam nowenne w intencji daru macierzynstwa dla mojej przyjaciolki – jesli to zgodne z Wola Boza. prosz o to bym wytrwala w tej pieknej i mocnej modlitwie.

Obrazki z nowenną pompejańską?