Świadectwo Jolanty

Kochani, z Nowenną Pompejską zetknęłam się przypadkiem przewracając codzienną gazetę.Ale to skłoniło mnie do znalezienia reguł , które należy wypełniac, do modlitwy i większej ufności Bogu w pomyślne zakończenie moich niezwykle trudnych spraw. Maryja stała zawsze przy mnie i ledwie zaczęłam nowennę a już przyszła pomoc. Tak jest do dziś. Kochani, nie ma modlitw nie wysłuchanych. Modlę się w intencjach swoich najbliższych i nie zdażyło się ,żeby po kilku dniach nie stał się cud. Ta modlitwa to wielka siła ,która mnie zbliża do Boga , nauczyła bezgranicznej ufności.Módlcie się z ufnością  a Matka Najswiętsza zawsze pomoże.Kiedy kończę jedną nowennę zaraz zaczynam kolejną i nie jest to żaden trud , a wręcz brakuje czegoś ,wypełnia mój czas.Chwała Panu.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

9 myśli na temat „Świadectwo Jolanty

 1. to może pomódl się za mnie, skoro Twoje modlitwy są tak szybko wysłuchiwane, bo ja od 8 miesięcy jestem bez pracy, już 5 nowenn odmówionych i nic, są modlitwy NIE WYSŁUCHANE!!!

  • Ewo, nie ma modlitw nie wysłuchanych,… I widzisz, tutaj objawia się Twoja mała wiara, i Twoje (wybacz za określenie) prostactwo w stosunki do Nowenny. Myślisz, że bez pełnej wiary i pokonywania trudności dostaniesz od Naszej Pani to, o co prosisz? Mylisz się. Jeżeli jesteś osobą fizyczną, to odmów chociaż jedną, szczerą nowennę… Jeżeli jednak jesteś jakimś/ąś prowokatorem, mającym na celu wywołać zwątpienie u ludzi (niestety, nawet tu szatan wprowadza swoje macki), to ŻEGNAMY!!!!

   • W odmawianiu różanca nie chodzi o klepanie paciorków,Każda tajemnicę trzeba rozważyć.Nie chodzi o to aby wymienić po kolei np Zwiastowanie,Nawiedzenie itp Powinno się rozważyc każda tajemnicę.Nie w każdej książeczce do modlitwy są rozważania.Ale jest odmawiany różaniec w internecie np z Faustyną lub Janem Pawłem II.Taki różaniec trwa jednak bardzo długo, I przy odmawianiu Nowenny Pompejańskiej dla osób ,które mają ograniczony czas bo np pracuja ,mają małe dzieci itp byłoby to bardzo trudne.Można nauczyć się o co w każdej tajemnicy chodzi/polecam broszurki z Różańcem,do kupienia w każdym sklepie z dewocjonaliami/.Można wybrać sobie takie rozważania które najbardziej nam wchodzą do głowy…i serca. Bo nie o to chodzi ,aby znowu klepać .Ja każda każdą tajemnicę rozważam w całości,tzn łącze je ,ale nauczyłam się odmawiać własnymi słowami i właściwie jest to krótka rozmowa z Matka Boską i Jezusem.Za każdym razem jest to inna rozmowa.Np Przy tajemnicy Bolesnej rozważam ją od modlitwy Pana Jezusa do Ukrzyżowania.Mówię wtedy Panie Jezu ,wiedziałeś co Cie czeka ,rozmawiałeś ze swoim Ojcem ,ogarniała Cie trwoga ,ale zgodziłeś sie z wolą ojca.Byłeś okrutnie bity,poniewierany,kpiono z Ciebie ubrano Cie jak króla ,włożono korone cierniową na głowe .Tak udręczony dźwigałeś krzyż ,Na drodze dostałeś pomocnika do dżwigania krzyża.Panie Jezu codziennie dźwigam krzyż ,aby być podobnym do Ciebie.Daj mi pomocników i siłe do dźwigania mojego krzyża.Sponiewierany Zostałeś ukrzyżowany ,oddałeś życie za mnie i moje grzechy.Wyobrażam sobie jak mogłes cierpieć itp .Każdy od serca powinien rozmawiać z Maryją i Jezusem Przyjęłam taka formę i uwierzcie mi odmawianie różańca jest przyjemnością ,a nie przykrym obowiązkiem ,bo w zamian mamy coś dostać.Rozmawiam ,choć wydaje się ,ze jest to monolog,ale mówie o swoich radościach i smutkach.Choć mówi się ,ze Panu Bogu i Maryi każda modlitwa ,miła ,ale postarajmy sie ,aby była ona serdeczna i z serca .Nowennę pompejańska odmawiam pierwszy raz i właśnie w środe ją kończę .Odmieniła mnie bardzo.Czas pokaże czy intencja o która prosze sie spełni /spełniła sie trochę dostałam prace choć nie na cały etat/Od czwartku zaczynam od nowa ,bo bez nowenny nie wyobrażam sobie życia.Nie sa to puste słowa .Polecajcie też nowennę wszystkim,którzy potrzebują boskiego wsparcia .Nie omijajcie ludzi,nawet wtedy kiedy podejrzewacie ,ze nic im do szczęścia nie potrzeba.każdy ma jakieś potrzeby i intencje.Również tu na tych stronach jest mowa aby polecać nowennę .Pozdrawiam wszystkich i życzę spełnienia intencji o które prosicie .Anna

 2. ja tez modle sie za męża o wyjscie z uzaleznienia alkoholowego 2 NOWENNE i nic się nie zmienia sama popadam w coraz wieksze zwątpienie i czuję ze niedaleko mi do depresji MODLE SIE I NIE PRZERYWAM ALE BRAK MI JUZ WIARY W LEPSZE JUTRO

 3. Z Nowenną Pompejską zetknęłam się przypadkiem na stronie internetowej.Po przeczytaniu jak należy modlić się nie bardzo rozumiałam oco chodzi. Przecież nawet nie potrafiłam odmówić różańca.Ale krok po kroku nauczyłam się jak należy go odmawiać. Pomógł miw tym internet gdzie można znależc bardzo dokładne wskazówki. Nowenne odmawiam już 37 dzień w intencji zdrowia mojego męża (miał bóle związane z kręgosłupem).Po 20 dniu odmawiania bóle ustały. Wierze że to łaska boża. Ta modlitwa to wielka siła która zbliża do Boga. Dziękuje ci Mateńko.

 4. Ja modliłam się w sprawie zdrowia wnuczka.Jestem pewna że Matka Boska wyprosiła mi tę łaskę o którą prosiłam.

  Zuza

 5. Dzisiaj zaczelam nowenne w intencji daru macierzynstwa dla mojej przyjaciolki – jesli to zgodne z Wola Boza. prosz o to bym wytrwala w tej pieknej i mocnej modlitwie.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!