Ania: Maryja uwolniła mnie z długów

Miałam bardzo trudną sytuację materialną (45 tysięcy złotych długu) po tym jak musiałam zamknąć własną działalność z powodu upadłości. Nie wiedziałam co robić, byłam zrozpaczona, po zamknięciu działalności wylądowałam w pracy za najniższą krajową. Tylko Bóg mógł mi pomóc, w derperacji szukając pomocy w internecie trafiłam na informacje o nowennie Pompejańskiej, nawet nie widziałam wtedy jak odmawia się różaniec hehe. Ale wiedziałam że nie ma dla mnie innej pomocy więc zaczęłam odmawiać pompejankę. Dziś mija 1,5 roku od skończonej Nowenny i na moim koncie nie ma żadnych długów… Wspanialomyślność Boga jest ponad nasze rozumienie. Oddałam swoje serce Maryi a ona naprawiła całe moje życie.

Obrazki z nowenną pompejańską?

15
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
8 Wątki z odpowiedziami
10 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
9 Autorzy
GosiaProsząca o modlitwęeniaKatarzynaLaura Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
gosc
Gość
gosc

No dobrze, ale czy te pieniadze to z nieba spadly?

mena
Gość
mena

Bóg przeważnie działa poprzez ludzi , abyśmy uświęcali się przez uczynki miłosierdzia.

gość
Gość
gość

Mam propozycję dla osób,które lubują się w ocenianiu komentarzy zwłaszcza na minus.Zamiast kliknąć w ten minus może podjęły by polemikę,szczerze przedstawiły by swój punkt widzenia.Oczywiście można się nie zgadzać, ale gdyby to była jakaś konstruktywna krytyka.Co jest nieprawidłowego w tym poście meny,że aż dwa minusy? Dotyczy to również innych osób, które otrzymują minusy.Komentarze polecające jakąś modlitwę – minus, cytat z Pisma św. – minus.Jest to infantylne i nie wiem czy nie należałoby zrezygnować z oceniania komentarzy.

Laura
Gość
Laura

Mi jest wszystko jedno czy funkcja oceniania komentarzy jest czy jej nie ma. Myślę, że nikt o prawidłowo ukształtowanym poczuciu własnej wartości minusami na anonimowym forum internetowym się nie przejmuje. Te minusy mogą po prostu świadczyć o zmęczeniu forumowiczów pewnymi osobami, które bardzo często tu piszą – prawie pod każdym świadectwem i na każdy temat. Osobiście do Meny nic nie mam i jest to uwaga natury ogólnej i moje przypuszczenie.

bjoklM
Gość
bjoklM

z nieba spadają łaski za pośrednictwem Najświętszej Panienki, Bóg działa przez sytuacje, a tak na marginesie jeśli chodzi o pieniążki zarobiłem ich troszkę we wakacje i często rozdaje na ulicy biednym bezdomnym wiecie co ciągle mi przybywają jak ? spadają z nieba haha czemu ludzie są tak odporni na miłość już mówię przez sytuacje tu ciocia nagle przesyła tu nagle jakaś praca i tak Pan Bóg ciągle mnie wspiera Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, 4 aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. Jeśli… Czytaj więcej »

Gosia
Gość
Gosia

no widzisz,ale co z takimi jak ja co nie mają cioci i są tak chorzy, że nie mogą pracować w ogóle? jak Matka Boża ześle te pieniądze?

bjoklM
Gość
bjoklM

w takich sytułacjach Gosiu trzeba łączyć swój krzyż z krzyżem naszego pana bo to cierpienie i choroba nie jest twoim przekleństwem jak Ci się wydawać może ale Błogosławienstwem bo takie dusze jak Twoja są wybranymi duszami które tu na ziemi są ostatnie sle w niebie pierwsze a jesli z miłoscia i z radoscia odiarujac Bogu bedziesz Twój stan i sytuacje w cierpliwosci to wiedz droga Gosiu że w krótkim Teoja dusza wielce postąpie świętości co jest najwiekszym darem chyba ze zamiast pogodzenia sie z wolą Boża i dążenia do świetosci wolisz pieniazki i zal ze czemu ja jestem chora i… Czytaj więcej »

Gosia
Gość
Gosia

Co ty bredzisz kobieto? Wolisz pieniążki? Puknij się w głowę. Muszę coś jeść chyba , a ja nie mam nic. I tak nie mam ogrzewania od 8 lat. Idę stąd,mam dosyć

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Polska rzeczywistość i brak wsparcia dla małych przedsiębiorców.ZUS i US to najgorsze zdzierstwo, 20 lat temu mówili nam, że będzie lepiej i możliwość rozwoju, zachęcali do otwierania firm, obecnie jest co raz gorzej w kwestiach prowadzenia własnych firm i co raz więcej kłopotów że spłata zobowiązań wobec zdzierców ZUSU i US.
Tak, przez ludzi do ludzi, Bóg działa dokładnie w taki sposób, biblijna manna z nieba, w realu spada poprzez lakierowanie do właściwych ludzi,kontaktów i własne podejmowanie działania. W modlitwie siła, Duch święty prowadzi, wierzę, że tak jest, bo też tego doświadczam. Zdrowia i szczęścia Pani Aniu i Bożej opatrzności życzę.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

*kierowanie( zamiast lakierowanie)- tzw.slownik wiecej szkodzi niż pomaga, tego też nie wymyślono dla rozwoju ludzi, raczej dla celowego otępiania )

enia
Gość
enia

W programie u Ewy Drzyzgi był pan z Izraela/o ile dobrze pamietam/. Mówił,ze miał długi, ogromne długi nie do spłacenia przez człowieka.Zaufał Ojcu, pościł,modlił się,ze Bóg mu pomógł spłacić. Wystąpił u nas w programie,że bardzo chce mieć żonę z Polski.

enia
Gość
enia

Tylko ten gosć dosć dobrze mówił po polsku.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Żydzi rzadko miewają długi, musiał mieć pecha, bo to oni mają w kieszeni cały świat finansowy, ale potrafią nawet między sobą tak robić interesy, żeby tych uboższych od siebie finansowo uzależnić. Pracowałam z nimi i poznałam trochę. Co do żon, nieortodoksyjni żydzi wybierają gojki za żony, ale te często przekonwertowują się na Judaizm i wychowują dzieci wg tej tradycji (wiele z nich robi to dla polepszenia statusu ekonomicznego). Znam może trzy Polki, które zawarły śluby kościelne z Żydami, ale pozostały przy katolickim wyznaniu. Obchodzą Święta Wielkanocne i Boże Narodzenie, ale również Hanukkah i Passover ze względu na mężów i dzieci.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Tak, bo Polskę lubią szczególnie (Polin) i wielu jest związanych z naszym krajem,rozmawiają w wielu językach, bo są rozprzestrzenieni w wielu krajach. W USA np.wg statystyk, żyje ich nieco więcej niż w samym Izraelu.

Prosząca o modlitwę
Gość
Prosząca o modlitwę

Nie do końca się zgodzę 🙂 kredyty nie są takie złe, o ile podchodzi się do nich „z głową”. Z tym odkładaniem to różnie. Osoba, która zarabia sporo faktycznie może się pokusić o odkładanie przez kilka/kilkanaście lat i kupno mieszkania/domu za własne środki. Ktoś, kto zarabia mało/średnio musiałby odkładać przez większość życia na własny kąt (to i tak optymistyczna wersja, bo inflacja wszystko „zżera”). Mieszkania w ostatnich kilkunastu latach podrożały o ponad 100%, same materiały budowlane zdrożały w ciągu trzech lat o jakieś 30-40%. Człowiek odkłada, a cel się nie przybliża, bo ceny wciąż rosną. W tej chwili zapewne większość… Czytaj więcej »

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -