An: Dziękuję Maryjo za ten czas modlitwy i łaski

Wczoraj zakńczyliśmy z Mężem 5 Nowennę Pompejańską. Odmawialiśmy od Bozego Narodzenia 2016 r. Pragnę zaświadczyć o ogromnej mocy tej modlitwy. Pragnę również życie swoim wskazywać na Dobroć naszej Ukochanej Mamy oraz jej nieustanną pomoc a przede wszystkim swoim postępowaniem zachęcać innych do zawierzenia i zmiany swoich złych nawyków.
Read More

Konwalia i uratowane małżeństwo

Wydobyte z ostatnich komentarzy: W zeszłym roku znajoma powiedziała mi o nowennie.Było to w czasie gdy mój mąż chciał odejść od rodziny do innej kobiety.Podobnie i u mnie w trakcie odmawiania nowenny miałam wrażenie, iż z każdym dniem trudności przybywa. W tej samej intencji nowennę odmawiały moja mama i teściowa...
Read More

Basia: Spotkanie rodzinne po 13 latach

Moja córka była chora,dostała leki ,różne dawki w różnych dniach. Modliłam się i pytałam Matkę Boska co zrobic . Po obliczeniu łącznej ilości dni leków które miałam podawać nie przerwanie-wyszlo 54 dni tyle co nowenna. Uznałam to za znak. Po tygodniu wszystko minęło, leki i nowennę kontynuowałam. Córka jest zdorw do tej pory
Read More

K: Niestety nic się nie zmieniło

Nowennę pompejańską odmawiałem w zeszłym roku Skończyłem 15 sierpnia wyszło że w dzień moich urodzin .Co wtedy uznałem za znak .Przeczytaj K: Niestety nic się nie zmieniło
Read More

Marta: Rodzeństwo dla córeczki

O dziecko staraliśmy się od ponad roku bezskutecznie. Chcieliśmy żeby córeczka miała rodzeństwo. Gdy z miesiąca na miesiąc się nie udawało sięgnęłam po Nowennę Pompejańską. Wcześniej też modliłam się w różnych intencjach i one też zostały wysłuchane. Po odmówieniu części dziękczynnej drugiej z kolei nowenny okazało się, że jestem w ciąży.
Read More

Kasia: wymodlone macierzyństwo

Nasze świadectwo nas zaskoczyło. Modliliśmy się z mężem o poczęcie dziecka, bo było to prawie nie możliwe z uwagi na nie najlepsze parametry zdrowia męża i moje. Od wielu lat byliśmy małżeństwem bezdzietnym i postanowiliśmy, że jeszcze tylko zmówimy Nowenne i podejmiemy kroki w kierunku adopcji. Oczywiście tak się nie stało. W miesiąc po zakończeniu nowenny okazało się że jestem w ciąży:)
Modliliśmy się z nadzieją ale chyba nie mieliśmy aż takiej wiary, że zaraz po zakończeniu nowenny otrzymamy nasz cud:)
dziękuję i zachęcam do modlitwy – Mateńka słucha i spełnia prośby, nawet te o cuda.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Kasia: wymodlone macierzyństwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
maria
Gość
Od pół roku odmawiamy nowenne , żona w swoich intencjach ja w swoich, dwa dni temu skończyłem kolejną 4 nowenne. Był okres że równolegle odmawiałem dwie nowenny. Im dłużej trwam na różańcu a ta modlitwa wypełni mnie tym bardziej zdawałem sobie sprawe, że ważniejsze od intencji , w której się modlę jest sam fakt modlitwy, rozmowy z Panem Naszym i Maryją.To jest Łaska najważniejsza, której doświadczam. Intencje, w których się modlę , Pan i Maryja wysłuchują tak jak Pan uważa , że jest dobrze a ja to przyjmuję. Kiedyś różaniec był problemem, a teraz po prostu modlę się codziennie. W… Czytaj więcej »
Justyna
Gość
Justyna

,,Złożyłem w Panu całą nadzieję.
On schylił się nade mną i wysłuchał mojego wołania”.

Wraz z mężem bardzo chcieliśmy zostać rodzicami. Długo czekaliśmy na upragnione Maleństwo.
Po odmówieniu pierwszej nowenny (a zbliżało się święto Miłosierdzia) mogliśmy już podzielić się swoją radością z bliskimi. Zostaniemy rodzicami!!
Oczekujemy naszego Maleństwa i nadal powierzamy tego Maluszka Pani Różańca Świętego ze świadomością,, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych”.
Chwała Najwyższemu i Królowej Rodzin.

Ania
Gość

Widocznie Wasza modlitwa była szczera, głęboka i gorliwa. Bardzo się cieszę, że Matka Boża Was wysłuchała. Ja również jestem w ciąży, ale mój mąż niestety nie jest osobą wierzącą i modlić muszę się sama:( choć towarzyszy mi w niedzielnej Mszy Św. to wiary nie ma. A myślę , że największa siła tkwi we wspólnej modlitwie, dlatego mam nadzieję, że i on otrzyma tą łaskę od Boga.

Angelika
Gość

mój mąż też nie wierzy w Boga staramy się o dziecko 4 lata ja się modle i nic proszę powiedzcie mi coś więcej o tej nowennie pompeńskiej czy to na różańcu trzeba proszę was o modlitwę za nas czasami obcy bardziej pomogą niż rodzina ja już nie daje rade sama łapie już depresie tak bardzo chce być matką błagam pomuzcie

Klaudia
Gość
Klaudia

Błagam o modlitwę za małżeństwem Klaudii i Jana – gdzie sprawa jest niemożliwa do rozwiązania po ludzku, tu potrzeba CUDU, cudu odrodzenia miłości w sercu Jana do żony. Dziękuję za modlitwę, niech DOBRY BÓG ześle potrzebne łaski za każdą zdrowaśkę za nas, za najmniejsze chociażby westchnienie. Bóg zapłać!

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.