Świadectwo Joanny

jestem bardzo wdzięczna Matce Bozej za udzielone mi łaski. O modlitwie tej słyszałam rok temu, ale nie miałam odwagi modlić się jej, bo mnie przerazala. Myślałam, ze nie podolam, tyle modlitwy i czasu trzeba na nią przeznaczyć. Ale udało się, choć miałam wiele chwil zwątpienia, myśli uciekaly, nie umialam się skupić. Otrzymałam wszystko, o co prosiłam Matkę Boza, teraz modlę się w intencji córki i jej chorego kręgosłupa oraz siostry,aby udało jej się dokończyć pisanie pracy habilitacyjnej. Ufam, ze wszystko będzie dobrze, mam wewnętrzne przekonanie, ze Matka Boza znów mnie wysłucha, ze pomoże moim bliskim. Chciałabym przekazać wszystkim, którzy nie wierzą w moc tej modlitwy, iż mylą się, trzeba tylko ufać i ńie załamywać się, a wszystko będzie dobrze. Dziękuje, ze miałam sile modlić się do Matki Bozej, ze zawsze zależy jej na każdym.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Świadectwo Joanny"

Powiadom o
avatar
Teresa
Gość
Teresa

Szczesc Boze znam Nowenne Pompejanska zmowilam 4 razy teraz musze zaczac znowu .Na obrazku mam kopie z Pompeji sa gwiazdy szescioramienne sprawdzalam za pomoca lupy .Nie puszczajcie gwiazdeczek piecioramiennych na stronie to sa znaki masonskie .Juz dwa razy diabel mnie wyrzucil ,ze nie moglam o tym napisac .Pamietajcie tam gdzie jest Modlitwa Rozancowa diabel bedzie przeszkadzal ,tak nam powiedzial ksiadz Jerzy Skwierczynski obecnie pracuje na Ukrainie .Pozdrawiam Teresa.

q2ve8
Gość

~Teresa – nie wiem jak to napisac, uwazam , ze cos z toba nie tak. Niby wierzaca, modlaca, a z lupa szuka znakow szatana na swietym obrazku ! wstyd ! ‚ Dla pierwszych chrześcijan pentagram odzwierciedlał pięć ran Jezusa, ze względu na 5 wierzchołków ‚. \nie wypisuj bzdur i nie zwracaj na siebie w ten sposob uwagi, ogarnij sie….., moze czas nad refleksja zad sama soba i zaduma a nie na wymuszanym klepaniu roznaca

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij