Temat: Praca mojego męża Leonarda

Pisałam już raz świadectwo o pracy moje go męża,ale potem znòw ja stracił,,,,mieszkamy w Niemczech,I nie jest tu łatwo żyć gdy NIE make sie pracy I gdy ma sie polskie serce ❤️. W 2008 ROKU nasz syn miał przyjać święcenia na diakona a rok pòźniej na kapłana, studiował I był na misji ,,cały czas prosiłam BOGA aby mogliśmy to wszystko zapłacić -wszystko trzeba samemu płacić,,w 2008 ROKU zaczęła upadać firma gdzie maż pracował, nie otrzymali pieniedzy za 1 m-c ,ani za nadgodziny z kilku m-cy,,
Read More

Anonim: Poznanie miłości dzięki nowennie <3

Z wyglądu pasujemy do Siebie albo nawet jesteśmy podobni jak brat i siostra.
Read More

Mama: Tylko Opatrzność Boża sprawiła, że Córka żyje!

Szczęść Boże. Moja córka jest dorosłą osobą. Ostatnio ktoś ją skrzywdził w sposób niewyobrażalny poprzez złe słowa, czyny i gesty. I tylko Opatrzność Boża sprawiła, że żyje!
Read More

Anna: przyśniła mi się Matka Boska, wołała mnie

Płaczę co dziennie, depresja się pogłębia, mam okropne stany lękowe, czuję, że moja prośba nie będzie wysłuchana. Czuję się opuszczona i sama, że nie zasługuję na nic. Czuję się jak najgorsza z najgorszych i to bardzo delikatnie opisując. Nie mam siły się modlić, nie mam siły wstać z łóżka. Nie wiem co się dzieje i chcę, żeby to co się dzieję się skończyło.
Read More

Małgorzata: Przemiana

Chyba półtora roku temu zdecydowałam się podjąć trud odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Słyszałam o niej już kilka lat wcześniej, ale zniechęcała mnie jej długość. Przynaglona bezradnością wobec sytuacji zdrowotnej i duchowej Taty zaczęłam się modlić.
Read More

Nowenna pompejańska od Środy Popielcowej

Nowenna pompejańska rozpoczęta w Środę Popielcową kończy się zawsze w Niedzielę Miłosierdzia. Ale to nie wszystko! Jak napisała Renata, tak ustawiona nowenna w tym roku nabiera dodatkowego wymiaru:

faustyna kowalska i nowenna pompejańskaŚroda Popielcowa 2012 r., to 22 lutego – Dzień pierwszego Objawienia się Jezusa Miłosiernego Siostrze Faustynie. 15 kwietnia, I Niedziela po Wielkanocy – to Niedziela Miłosierdzia, ustanowiona na prośbę Jezusa Miłosiernego, przekazaną również Św. Siostrze Faustynie. Ze Świętem tym związane są liczne Łaski.

Zatem jeśli ktoś się waha, to niech zaczyna nowennę w Środę Popielcową 🙂

16
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
10 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
Marek (adm.)URSZULAB TeresaJurek PrzeniczkaBeata Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
martar
Gość
martar

ja zaczynam od jutra. już nie mogę sie doczekać, czuję jakieś takie podekscytowanie:)

Asia
Gość
Asia

Az zaluje ze zaczelam wczesniej i nie zalapie sie na ten symboliczny termin 😛

Józefa
Gość
Józefa

zaczynam nowennę

Krystyna Monika
Gość

dzisiaj rozpoczynam nowenne

wdzięczna Maryi
Gość
wdzięczna Maryi

Dołączam do Was dzisiaj. Będzie to moja trzecia nowenna, choć do końca drugiej zostało mi 7 dni. Miałam ją zacząć po skończeniu tej, ale właśnie mam pragnienie aby to był pierwszy dzień wielkiego postu. Wraz z tą nowenną postanowiłam post: 40 dni bez kawy, słodyczy i mięsa. A modlić się będę o wyrwanie mojego męża z nałogu nikotynizmu.

teresa k.
Gość
teresa k.

weszlam na strone z czystej ciekawosci bo wczoraj rozmawialam na temat tej nowenny.do tej pory obawialam sie zawsze ze nie podolam chociaz w glebi serca czuje ze to nieprawda bo podejmowalam juz rozne zobowiazania modlitewne i zawsze Duch sw. wspomagal mnie nadzwyczajnymi silami dlatego postanowiam…….rozpoczynam……intenja to …laska macierzynstwa dla mojej corki Martynki

Beata
Gość
Beata

ja zaczelam dzisiaj odmawiac i bardzo wierze ,podczas odmawiania rozanca przeszyl mnie ogromny bol w mostku,ale na koniec pierwszej czesci ustapil

Jurek Przeniczka
Gość
Jurek Przeniczka

Niewiedząc o tych terminach, po przynagleniu otrzymanym na Mszy św. by modlić się i ofiarować posty, rozpocząłem w Środę Popielcową nowennę pompejańską o zupełne uzdrowienie mojego syna Piotrusia. Ma 9 lat. Ma porażenie mózgowe. Wadę genetyczną. Nie mówi. Jest opóźniony psycho-ruchowo. Dwa lata wcześniej, na rekolekcjach charyzmatycznych, otrzymałem słowa, że będzie myśleć, mówić, chodzić a nawet śpiewać i tańczyć na chwałę Pana. Teraz wierzę, że wypełnić ma się słowo przez wstawiennictwo Matki Boskiej Różańcowej. Proszę o modlitwę!

B Teresa
Gość
B Teresa

To już moja trzecia nowenna pompejańska.Dwie zostały wysłuchane ,czekałam na spełnienie jednej prośby 1 rok , a drugiej 2 lata . Było to uzdrowienie z choroby dla dziecka i nawrócenie bliskiej mi osoby.Bóg za wstawiennictwem Matki Bożej Królowej Rózańca Świętego obsypał hojnie darami Ducha Św. osobę ,która jest teraz blisko Boga, i modli się nawrócenie innej osoby.Nie zamierzałam podejmować nowenny ,ale w przeddzień Środy popielcowej nagle natchnienie Ducha Św.(nie wiedząc ,ze dobrze jest rozpocząć w ten dzień), aby się modlić w ważnej intencji. W Łagiewnikach w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego ,gdzie corocznie pielgrzymuję , zakończę nowennę – wiem ,że zostanie wysłuchana.… Czytaj więcej »

URSZULA
Gość

hi
prosze o przyslanie mi NOWENNY POMEJANSKIEJ,
DZIEKUJE BARDZO, mam nadzieje ze nie musze placic