Modlitwa o kanonizację bł. Bartola Longa

Z kurii archidiecezji poznańskiej otrzymaliśmy pismo podpisane przez biskupa Marka Jędraszewskiego zatwierdzające modlitwę o kanonizację bł. Bartola Longa. Imprimatur N. 346/2012 z dnia 27 stycznia 2012 r., Nihil Obstat ks. kanonik dr Michał Tschuschke (cenzor).

Strona bł. Bartola Longa – www.bartolo-longo.plA oto modlitwa (kliknij):

Boże, Ojcze miłosierdzia, wielbimy Cię za to, że dałeś historii ludzkości bł. Bartola Longa, żarliwego Apostoła Różańca i świetlany przykład świeckiego głęboko zaangażowanego w ewangeliczne świadczenie wiary i miłości. Dziękujemy Ci, Boże, za jego niezwykłą duchową podróż, jego prorocze intuicje, niestrudzone wysiłki na rzecz najbiedniejszych i odrzuconych, za pobożność, z jaką służył Twojemu Kościołowi i zbudował nowe miasto miłości w Pompejach. Prosimy Cię, spraw, by bł. Bartolo Longo został wkrótce zaliczony do grona Świętych Kościoła powszechnego, tak, by każdy mógł naśladować go jako wzór życia i otrzymywać łaski za jego wstawiennictwem. Amen

Bartolo Longo błogosławiony

2 1 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Grzegorz
Grzegorz
08.07.12 05:52

Bardzo pragnę zostać Świętym. Oczywiście mi się to nie uda ale bardzo kocham Wszystkich Świętych i pragnę brać z nich przykład.

Maciej
Maciej
14.11.12 01:01

Kasiu, jak to się skończyło? czy jesteście razem, czy modlitwa w Twojej intencji została wysłuchana?

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x