Helena: Nie namyślając się długo, sięgnęłam po różaniec

Dziesięć lat temu poznałam swojego przyszłego męża. Od pięciu latach jesteśmy małżeństwem i mamy dwoje dzieci. Niedawno małżonek powiedział mi, że jest zafascynowany inną kobietą. Nie namyślając się długo, sięgnęłam po różaniec i zaczęłam odmawiać kolejną już w swoim życiu nowennę pompejańską. Dodam, że Maryja zawsze wysłuchiwała moich modlitw.
Read More

Czcicielka: Jestem cała Twoja Maryjo

Kilka dni temu zakończyłam odmawiać moją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską. Na nowennę tą natrafiłam w internecie szukając skutecznej modlitwy na rozwiazanie problemów i trudów życiowych. Gdy na nią natrafiłam, przypomniałam sobie jak kiedyś wspominał o niej mój były proboszcz z parafii. Przyznam, że nie była to łatwa i idealna modlitwa. Szczególnie początki były trudne, zaczynałam chyba z trzy czy cztery razy. Ale mobilizacja koleżanki, jej życiowe doświadczenia z NP a także świadectwa innych czytelników sprawiły, że udało mi się rozpocząć z sukcesem i trwać w odmawianiu.
Read More

Kasia: modlitwa o miłość

Nie zdarzało mi się mieć myśli zniechęcających mnie do Boga, czy nawet bluźnierczych, które niestety się pojawiały, mimo iż bardzo tego nie chciałam. W trakcie tej modlitwy poddałam się całkowicie woli Bożej, powiedziałam by zrobił z moim życiem co chce, bo On wie co jest dla mnie najlepsze. Wierzę, że prędzej czy później spotkam właściwą osobę, którą pokocham z wzajemnością.
Read More

Mariusz: Czuję moc która mi pomaga

Witam mam na imię Mariusz i mam 23 lata. Od 14 roku życia byłem uzależniony od masturbacji. Myślałem że jak znajdę dziewczynę to, to minie. Niestety nie. Później ożeniłem się i znowu miałem nadzieję że mi przejdzie, ale znowu bez sukcesu. Wkoncu się poddałem. Któregoś razu słuchałem konferencji pewnego pana. Powiedział że usłyszał od kogoś o nowennie pompejańskiej, że jest lekiem na wszystkie problemy i spróbował. Dał świadectwo że ta nowenna ma niezwykłą moc.
Read More

Maria: Królowa Różańca Świętego wysłuchała mojej modlitwy

Pragnę podzielić się z Wami wielką radością, wysłuchania mej modlitwy nowenną pompejańską zanoszonej do NMP Królowej Różańca Świętego. Otóż w sytuacji można powiedzieć beznadziejnej; córka straciła pracę i zięć bez pracy w dodatku córka w stanie błogosławionym, podejmuję modlitwę nowenna pompejańską. W 10 dniu jej odmawiania dzwoni córka z wiadomością...
Read More

Wezuwiusz (11)

Być może nie ogladalibyśmy ruin starożytnych Pompejów gdyby ich tak nie zakonserwował popiół Wezuwiusza. Nie tylko Pompejów. Zachowało się też częściowo starożytne Herculanum, Oplonti przy Torre Annunziata, Boscoreale oraz Castellamare di Stabia. Wstęp do niektórych z nich jest bezpłatny i a np. ruiny w Herculaneum są w lepszym stanie niż znane wszystkim Pompeje.
Więc  wycieczka na sprawcę całego zamieszania. Z góry ciężko dopatrzeć sanktuarium. Widać za to piękną zatokę, przedmieścia Neapolu, Pompeje i okoliczne miasteczka, a w oddali Sorrento i wyspę Capri.

image

image

image

image

image

image

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Wezuwiusz (11)"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
trackback

[…] znalazł się i czas, by wykąpać się w morzu i podziwiać widoki z Sorrento na Capri oraz z Wezuwiusza na całą, przepiękną okolicę i […]

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!