Zestawy pompejańskie

Zestaw 1
Dla początkujących
Dopiero wchodzisz w temat nowenny? To jest zestaw w sam raz dla Ciebie! Oto niezbędnik pompejański.
13 zł / Zamiast 26 zł
Różaniec i nowenna pompejańskaKsiążka "Różaniec i nowenna pompejańska" (zawiera: podstawy nowenny pompejańskiej, rozważania różańcowe, świadectwa, poradniki i instrukcje)
Nowenna pompejańska audiobookAudiobook "Nowenna pompejańska na CD" (nagranie różańca i nowenny pompejańskiej)
-
Zestaw 2
Dla znających podstawy
Pragniesz rozwinąć swoją wiedzę o nowennie pompejańskiej? Z tymi książkami będzie Ci łatwiej!
35 zł / Zamiast 70 zł
Różaniec i nowenna pompejańskaKsiążka "Różaniec i nowenna pompejańska" (zawiera: podstawy nowenny pompejańskiej, rozważania różańcowe, świadectwa, poradniki i instrukcje)
Nowenna pompejańska audiobookAudiobook "Nowenna pompejańska na CD" (nagranie różańca i nowenny pompejańskiej)
Biografia Bartolo Longo
Biografia Bartola Longo "Od kapłana szatana do apostoła różańca"
Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego w PompejachKsiążka "Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego w Pompejach"
Łącznie aż 688 stron lektury!
POLECANE!
Zestaw 3
Dla prawdziwych czcicieli
Pogłęb swoje nabożeństwo do Matki Bożej Pompejańskiej i zdobądź solidną wiedzę o dziełach pompejańskich
66 zł / Zamiast 132 zł
Nowenna pompejańska audiobookAudiobook "Nowenna pompejańska na CD" (nagranie różańca i nowenny pompejańskiej)
Zestaw filmowy "Tajemnica nowenny pompejańskiej" (trzy filmy w tematyce pompejańskiej) na DVD
Biografia Bartolo Longo
Biografia "Bartolo Longo. Miłosierdzie, które zmienia historię" (najobszerniejsza i najlepsza biografia bł. Bartola Longo)
Historia Sanktuarium w PompejachFascynująca "Historia sanktuarium w Pompejach" (poszerzona edycja "Cudów i łask…", przedstawia niezwykłe dzieje budowy kościoła i pierwsze cuda Matki Bożej Pompejańskiej)
Łącznie aż 800 stron lektury i dwie godziny filmu!
Zestaw: Książeczka i Różaniec pompejański

Różaniec pompejański z piękną książeczką

Zestaw składa się z różańca pompejańskiego oraz włoskiej zdobionej książeczki w języku polskim o modlitwie różańcowej.

Zobacz

Książka: Zestaw 1

Zestaw pompejański nr 1 dla początkujących

Idealny zestaw dla każdego kto pragnie odmówić nowenną pompejańską:- KOMPENDIUM Różaniec i nowenna pompejańska - Wszystko, co powinniśmy wiedzieć o różańcu i nowennie nie do odparcia. Wyczerpująca, pięknie wydana, zawierająca m.in. instrukcję odmawiania nowenny, modlitwy, rozważania różańcowe.- AUDIOBOOK Nowenna pompejańska – nagranie różańca pompejańskiego na płycie CD! - Dzięki niej łatwiej odmówisz nowennę zwaną "nie do odparcia", a wieńczący płytę piękny Hymn przeniesie Cię do pompejańskiego Sanktuarium, gdzie narodziła się nowenna pompejańska i skąd rozeszła się na cały świat!

Zobacz

Zestaw pompejański nr 2

Zestaw 2 dla znających podstawy

Idealny zestaw dla każdego kto pragnie odmówić nowenną pompejańską i pogłębić swoją wiedzę na jej temat:- Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego w Pompejach (oprawa miękka) - Niezwykła, bardzo popularna książka błogosławionego Bartola Longo opisująca historię powstania sanktuarium w Pompejach, liczne objawienia, cuda Maryi w Pompejach oraz innych miejscach związanych z cudownym obrazem i świątynią.- Bartolo Longo. Od kapłana szatana do Apostoła Różańca (oprawa miękka) - Beletryzowana biografia wyjątkowego człowieka. Z dna piekła na ołtarze Kościoła Kapłana szatana, spirytysty, a po nawróceniu oddanego sługi Królowej Różańca Świętego. Wszystko, co osiągnął, zawdzięczał różańcowi. Trzymając go w ręku zbudował najważniejsze różańcowe sanktuarium świata, nowe miasto Pompeje, a w nim dokonał wielkich dzieł miłosierdzia.- KOMPENDIUM Różaniec i nowenna pompejańska - Wszystko, co powinniśmy wiedzieć o różańcu i nowennie nie do odparcia. Wyczerpująca, pięknie wydana, zawierająca m.in. instrukcję odmawiania nowenny, modlitwy, rozważania różańcowe.- AUDIOBOOK Nowenna pompejańska – nagranie różańca pompejańskiego na płycie CD! - Dzięki niej łatwiej odmówisz nowennę zwaną "nie do odparcia", a wieńczący płytę piękny Hymn przeniesie Cię do pompejańskiego Sanktuarium, gdzie narodziła się nowenna pompejańska i skąd rozeszła się na cały świat!

Zobacz

Zestaw pompejański 3

Zestaw pompejański 3 dla prawdziwych czcicieli

Idealny zestaw dla każdego kto pragnie pogłębić swoją wiedzę na temat nowenny pompejańskiej a także związanych z nią cudami, niezwykłymi miejscami oraz ludźmi.

Zobacz

Książka: Miłosierdzie, które zmienia historię PLUS GRATIS

Miłosierdzie, które zmienia historię PLUS GRATIS Antonio Illibato

Błogosławiony Bartolo Longo, człowiek modlitwy i czynu, był jednym z tych katolików, którzy szukali w miłosierdziu, prócz odniesienia duchowego, fermentu zdolnego do przekształcenia miasta w strukturę społeczną wrażliwą na los ubogich i odrzuconych. W latach, kiedy konflikt pomiędzy Kościołem a państwem niepokoił sumienia duchownych oraz wierzących ludzi polityki, połączył bezwarunkową wierność Kościołowi i papieżowi z posłuszeństwem państwu włoskiemu.

Zobacz

Książka: Pakiet pompejański

Pakiet: "Historia sanktuarium..." i "Miłosierdzie, które..."

Serdecznie zapraszamy do zakupu pakietu, składającego się z dwóch książek poświęconych założycielowi Sanktuarium Pompejańskiego - bł. Bartolowi Longo. Zestaw zawiera dwie książki w oprawie miękkiej, a są to "Historia sanktuarium w Pompejach" bł. Bartola Longo. To opis błogosławieństw i przewodnictwa Matki Bożej Pompejańskiej - tego, jak opuszczone i biedne Pompeje zamieniły się w kwitnące wiarą i miłosierdziem miejsce, z którego łaski zaczęły promieniować na cały świat! Druga książka to "Miłosierdzie, które zmienia historię" Z tej książki wyłania się zupełnie nowy obraz założyciela sanktuarium i Nowych Pompejów: bohatera społeczeństwa i katolicyzmu jego czasu – Bartola Longo.

Zobacz

 

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

Rozdajemy obrazki

z nowenną pompejańską