Monika: Maryja jest cudowna…

Chciałabym podzielić się z wami czymś cudownym. Jestem samotną matką wychowuję sama dwoje dzieci z daleka od rodziny, więc jestem zdana sama na siebie.
Wszystko zaczęło się od przeczytania książki Kecharitomene, którą pożyczyła mi moja koleżanka, ona też dała mi poświęcone Cudowne Medaliki, które wraz z dziećmi nosimy na łancuszkach na szyji. Już w trakcie czytania tej książki Maryja ” zaprowadziła” mnie do spowiedzi w której nie byłam wiele lat. Maryja weszła do naszego życia…. zmieniłam się bardzo (moja osoba, moje zachowanie, moja wiara, spokój rodzinny) dosłownie wszystko zostało w cudowny sposób wyleczone… i wtedy natrafiłam w internecie na Nowennę Pompejańską. Pomyślałam 3 różańce…… ??? Tak oczywiście zrobiłam to! Z wielką przyjemnością wstawałam codziennie o 4rano żeby dokładnie i w spokoju odmówić całą modlitwę kiedy jeszcze dzieci śpią. Nie tylko odmawiałam NP, ale również: Koronkę do Miłosierdzia Bożego, Koronkę do Św.Charbela, Nowennę do Św.Charbela, Litanię do Św.Charbela. Maryja cały czas jest obok nas i obdarza nas cudami większymi i mnięjszymi.
Bardzo bardzo dziękujemy Maryjo, za wszystkie cudowności, które dla naszej trójki uczyniłaś i w dalszym ciągu czynisz.
Jeszcze dodam, że odmawiam właśnie moja drugą Nowennę Pompejańską w innej intencji oraz jestem w trakcie 33dni przygotowań do oddania się Maryji.
Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

Doskonała książka

do przemyśleń dla osób, które nie rozumieją pobożności maryjnej albo uważają ją za przesadzoną.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!