Magdalena: Pomoc w obronie prac magisterskich

O modlitwie usłyszałam chyba w kwietniu w programie Ocaleni. Uznałam że tylko w taki sposób mogę pomóc córce która była wyczerpana nauką i przerażona egzaminem, płakała, śniła koszmary, udzielało się to jej chłopakowi, studiowali to samo i mieszkali razem. Ja mam głęboką nerwicę, nie dawałam sobie z tym rady. Prosiłam mamę o piątki dla obu. Mama mnie wysłuchała dzieci dostały piątki a mój stan się poprawił, nerwica odpuściła, znów mogłam oddychać. Niestety powróciła, znowu zaczęłam nowennę i to dwie na raz jedna w intencji syna a druga w int.dusz czyśćcowych. Szczerze powiem że jest ciężko, nawet temu, kto jak ja nie pracuje na cały etat ale na pewno warto, bo choć nie polepszyło się jeszcze to daje mi to sens życia. Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego!!!

Koronka z modlitwą

za dusze zmarłych

1 1 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
też Ania
też Ania
11.10.20 20:43

Magdaleno, Twoja córka jest dorosła i to musi być decyzja jej i tego chłopaka (nie Twoja), ale wspólne mieszkanie przed ślubem naprawdę nie jest dobre, nie jest owocem modlitwy i nie pomaga wzajemnie się sprawdzić, jak określa to wiele par. Podkreślam – decyzja o sakramencie małżeństwa musi być podjęta przez dwoje zainteresowanych, ale to wspólne mieszkanie przed ślubem nie jest dobre. Nie ta kolejność, nie stawia się wozu przed koniem. Rodzinę zakłada się w momencie zawarcia sakramentu małżeństwa. Twoja córa i ten chłopak nie są rodziną

Last edited 14 dni temu by tez Ania
Magdalena
Magdalena
11.10.20 21:41
Reply to  też Ania

Tak Aniu, wiem że nie są jeszcze rodziną obiecali jednak że niebawem wezmą ślub
Gorzej jeśli chodzi o nerwicę, próbowałam już wszystkich leków, nic nie działa., Faktycznie potrzebna mi długotrwała terapia, jednak modlitwa też jest dla mnie terapią.
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Bożych łask na nadchodzący tydzień

też Ania
też Ania
11.10.20 22:44
Reply to  Magdalena

Nie bój się terapii, ona może pomóc. Nie rezygnuj oczywiście z modlitwy, ale i nie bój się terapii. Większość tych leków ma opóźnione działanie, co oznacza, że na efekty ich działania trzeba poczekać nawet kilka tygodni. Bywa, że na początku człowiek czuje się wręcz gorzej. Piszę teraz o lekach na receptę. Ważne jest też znalezienie dobrego lekarza – jeden tylko przepisze leki, drugi pracuje z pacjentem – teraz z tym może być trudniej, bo zostają głównie teleporady, które nigdy nie zastąpią rozmowy z cztery oczy. I ja Ciebie pozdrawiam. PS A może proś Maryję o dobrego lekarza? Moja mama latami… Czytaj więcej »

Last edited 14 dni temu by tez Ania
Magdalena
Magdalena
12.10.20 10:55
Reply to  też Ania

Tak, to dobry pomysł, poproszę Maryję o to żeby postawiła na mojej drodze osoby które mogą coś zdziałać.

enia
enia
13.10.20 07:41
Reply to  Magdalena

Magdalena czytaj Psalmy Wielbiące Pana. Wielbij Pana swoimi słowami. Psalmy szybko wchodzą w pamięć, po krótkim czasie będziesz umiała na pamięć. Śpiewaj. Jak Wielbi się Pana aniołowie zstępują z nieba.

Magdalena
Magdalena
13.10.20 15:56
Reply to  enia

Szczęść Bożedziękuję bardzo za podpowiedź na pewno spróbuję!

też Ania
też Ania
11.10.20 21:23

Magdaleno, a co do nerwicy – rozważ konsultację z psychologiem. Nie zawsze wystarcza sama modlitwa. Warto porozmawiać z kimś, kto ma wiedzę i narzędzia, jak pomóc przy nerwicy.

Last edited 14 dni temu by tez Ania
Norbert
Norbert
12.10.20 15:38
Reply to  też Ania

Z psychologiem chrześcijańskim – jeśli w ogóle (katolickim). Są tacy. Można znaleść nowo powstające takie poradnie w internecie. Obecna nauka psychologiczna świecka ani seksuologia nie wypowie się przeciwko koncepcji sprawdzania się przed ślubem . Wręcz nie wolno jej tego czynić.

Grażyna
Grażyna
12.10.20 08:40

Też Aniu! Twoje komentarze, w których masz odwagę napisać swoje zdanie na daną sytuację, np. co do zamieszkiwania ze sobą przed ślubem, niezwykle sobie cenię. Stwierdzasz, że nie jest to dobre, nikogo nie oceniając. Tak mało jest takich ludzi, w tym ja, którzy z miłością potrafią powiedzieć komuś, że coś co robią jest złe. Twoje wypowiedzi są bardzo przemyślane i niezwykle trafne. Podziwiam Twoją odwagę. Niech Ci Bóg błogosławi.

Bożena
Bożena
13.10.20 13:54

Na nerwicę najlepsza Msza sw z modlitwa o uzdrowienie.Ja również miałam silna nerwicę i ciągle kierowano mnie do psychiatry na leczenie . Na drugim takim spotkaniu podczas modlitwy wstawienniczej PanJezus zabrał mi nerwicę i tak jest do dziś już 4 lata i chwała Panu.

Magdalena
Magdalena
13.10.20 15:53
Reply to  Bożena

Chwała PanuTak myślałam o takich spotkaniach. Może kiedyś będę miała szansę być na jednym z nich. Na razie z racji tego że mieszkam za granicą( mała miejscowość)mam ograniczone możliwości. Dziękuję za Twój przykład, Szczęść Boże!

enia
enia
13.10.20 18:06
Reply to  Magdalena

przez internet możesz odsłuchać na yt

12
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x