Barbara: Wezwałam Twojej pomocy…

Z radością oznajmiam wam, że i ja, 47 letnia osoba otrzymałam wiele łask podczas dwuletniego okresu odmawiania nowenny pompejańskiej. Odmawiałam jedną po drugiej, bo stale przeżywałam bardzo trudne dla mnie sytuacje i zdarzenia. Odmawiając różaniec, okoliczności układały się pomyślnie i znajdowałam pomoc w moich różnorodnych potrzebach. Wiele zmieniło się moim życiu, a przez te zmiany prowadziła mnie Maryja wraz z Jezusem, którym oddałam moje życie. Ukończyłam pomyślnie dodatkowe studia w koniecznym dla mnie terminie. Szukałam na 2 miesiące pokoju do wynajęcia w oczekiwaniu na odbiór własnego mieszkania – znalazłam go u Sióstr zakonnych, gdzie obdarowano mnie serdecznością, a możliwość udziału w codziennej Mszy Św., godzinnym czuwaniu poczytuję sobie za wielką łaskę. Otrzymałam wymarzoną pracę blisko nowego miejsca zamieszkania, chociaż okazało się, że muszę się w niej borykać z pewnym problemem. Mam nadzieję, że jeszcze i ten problem zostanie rozwiązany. Modliłam się również o miłość i tę łaskę też otrzymałam. Ufam, że Jezus zajmie się tą moją potrzebą, zgodnie z Jego wolą. Podczas Mszy Św. o uzdrowienie Jezus dotknął mojego kolana i teraz z wdzięcznością klękam do modlitwy różańcowej. Ostatnio ustąpiły też bóle ramienia i ręki, które przez 2 miesiące dokuczały mi, bo odnowiła się dawna kontuzja. Chętnie i swobodniej rozmawiam o modlitwie i Bogu. On jest na pierwszym miejscu. Polepszyło się też w rodzinie, a NP odmówiła też moja mama i siostra. Kiedyś spotykałam hasło: Przez Maryję do Jezusa. Ja zwracając się do Jezusa zostałam przez Niego przyprowadzona do Maryi.
Królowa Różańca Świętego jest dla mnie Strażniczką skarbca, w którym dba o skarb – pamięć o historii naszego zbawienia. Poprzez modlitwę różańcową pozwala nam ją pielęgnować, byśmy w ten sposób mogli tę historię rozważać, przeżywać. Z całego serca dziękuję Tobie, Dziewico Różańca Świętego z Pompejów za wszystkie łaski. Kochani, poprzez różaniec trwajcie na modlitwie. Zaufajcie Maryi. Oddajcie Bogu swoje życie, bo On jest Bogiem potężnym, a jednocześnie łagodnym, pełnym dobroci, miłości i miłosierdzia dla nas.


Nasze intencje modlitewne:

 

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
JoannaAgaElzbieta Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Elzbieta
Gość
Elzbieta

Niesamowite świadectwo! U mnie jest podobnie! Też otrzymałam ogromne laski od Kochanej Naszej Mamy Maryi!!!!!

Aga
Gość
Aga

Dziękuję siostrze za to swiadectwo!

Joanna
Gość
Joanna

Wspaniałe swiadectwo!
Ja tez mam za co dziękować Bogu za wstawiennictwem najwspanialszej Matki- Maryi!
Po odmówieniu pierwszej nowenny pompejanskiej otrzymałam ogrom łask. Przede wszystkim moje nawrócenie. I wtedy wszystko się zmieniło!
Zachęcam do modlitwy nowenną a zobaczycie, ze Maryja zatroszczy się o Was!

Chwała Panu, mojemu Bogu i wielkie dzięki Jego Matce.