Barbara: Wezwałam Twojej pomocy…

Z radością oznajmiam wam, że i ja, 47 letnia osoba otrzymałam wiele łask podczas dwuletniego okresu odmawiania nowenny pompejańskiej. Odmawiałam jedną po drugiej, bo stale przeżywałam bardzo trudne dla mnie sytuacje i zdarzenia. Odmawiając różaniec, okoliczności układały się pomyślnie i znajdowałam pomoc w moich różnorodnych potrzebach. Wiele zmieniło się moim życiu, a przez te zmiany prowadziła mnie Maryja wraz z Jezusem, którym oddałam moje życie. Ukończyłam pomyślnie dodatkowe studia w koniecznym dla mnie terminie. Szukałam na 2 miesiące pokoju do wynajęcia w oczekiwaniu na odbiór własnego mieszkania – znalazłam go u Sióstr zakonnych, gdzie obdarowano mnie serdecznością, a możliwość udziału w codziennej Mszy Św., godzinnym czuwaniu poczytuję sobie za wielką łaskę. Otrzymałam wymarzoną pracę blisko nowego miejsca zamieszkania, chociaż okazało się, że muszę się w niej borykać z pewnym problemem. Mam nadzieję, że jeszcze i ten problem zostanie rozwiązany. Modliłam się również o miłość i tę łaskę też otrzymałam. Ufam, że Jezus zajmie się tą moją potrzebą, zgodnie z Jego wolą. Podczas Mszy Św. o uzdrowienie Jezus dotknął mojego kolana i teraz z wdzięcznością klękam do modlitwy różańcowej. Ostatnio ustąpiły też bóle ramienia i ręki, które przez 2 miesiące dokuczały mi, bo odnowiła się dawna kontuzja. Chętnie i swobodniej rozmawiam o modlitwie i Bogu. On jest na pierwszym miejscu. Polepszyło się też w rodzinie, a NP odmówiła też moja mama i siostra. Kiedyś spotykałam hasło: Przez Maryję do Jezusa. Ja zwracając się do Jezusa zostałam przez Niego przyprowadzona do Maryi.
Królowa Różańca Świętego jest dla mnie Strażniczką skarbca, w którym dba o skarb – pamięć o historii naszego zbawienia. Poprzez modlitwę różańcową pozwala nam ją pielęgnować, byśmy w ten sposób mogli tę historię rozważać, przeżywać. Z całego serca dziękuję Tobie, Dziewico Różańca Świętego z Pompejów za wszystkie łaski. Kochani, poprzez różaniec trwajcie na modlitwie. Zaufajcie Maryi. Oddajcie Bogu swoje życie, bo On jest Bogiem potężnym, a jednocześnie łagodnym, pełnym dobroci, miłości i miłosierdzia dla nas.

Nowenna 

do św. Rity

13 - 21 maja

 • Niesamowite świadectwo! U mnie jest podobnie! Też otrzymałam ogromne laski od Kochanej Naszej Mamy Maryi!!!!!

 • Wspaniałe swiadectwo!
  Ja tez mam za co dziękować Bogu za wstawiennictwem najwspanialszej Matki- Maryi!
  Po odmówieniu pierwszej nowenny pompejanskiej otrzymałam ogrom łask. Przede wszystkim moje nawrócenie. I wtedy wszystko się zmieniło!
  Zachęcam do modlitwy nowenną a zobaczycie, ze Maryja zatroszczy się o Was!

  Chwała Panu, mojemu Bogu i wielkie dzięki Jego Matce.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!