Staś: Wiele łask

Chciałbym złożyć swoje świadectwo, Nowennę Pompejańską poznałem 4 lata temu. 14.08.2020 zakończyłem Nowennę „o nawrócenie grzeszników z których pierwszym jestem ja”. Dzięki Matce Bożej otrzymałem wiele łask. Zostałem uwolniony od pornografii i masturbacji, zyskałem pokój w sercu i przeświadczenie abym zaufał Panu Bogu w każdej sytuacji która mnie spotyka. Oczywiście, że bywają gorsze i trudniejsze dni i chwile, ale w sercu powtarzam sobie „nie bój się, zaufaj do końca” Matka Boża chce przyjść i pomóc każdemu z nas. Ofiarowałem się również Jezusowi Chrystusowi przez Maryję Na podstawie „Traktatu o doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” Św. Ludwika Marii Grignon de Montfort’a.
Obecnie nie wyobrażam sobie dnia bez odmówienia Różańca. Jestem w trakcie odmawiania 2-ch Nowenn. Pierwsza „o dar Nieba dla zmarłego Byrona”, a druga w mojej intencji o dar spotkania na mojej drodze dobrego i wartościowego człowieka z którym mógłbym się związać i mieć rodzinę”. Pozdrawiam wszystkich czytających to świadectwo i proszę o krótką modlitwę za mnie. Życzę Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej każdemu z was.

Msza Święta

w Pompejach

- 25 kwietnia 2021

  • w ogóle to uważam, że ten tag, że „za grzeszników, z któych pierwszy jestem ja” jest głupi. ciągle tylko to fałszywe i głupie korzenie się przed Bogiem. w końcu nas kocha i nas stworzył i naprawdę, gdybyśmy byli takimi robakami, to wszyscy by szli do piekła.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!