Staś: Wiele łask

Chciałbym złożyć swoje świadectwo, Nowennę Pompejańską poznałem 4 lata temu. 14.08.2020 zakończyłem Nowennę „o nawrócenie grzeszników z których pierwszym jestem ja”. Dzięki Matce Bożej otrzymałem wiele łask. Zostałem uwolniony od pornografii i masturbacji, zyskałem pokój w sercu i przeświadczenie abym zaufał Panu Bogu w każdej sytuacji która mnie spotyka. Oczywiście, że bywają gorsze i trudniejsze dni i chwile, ale w sercu powtarzam sobie „nie bój się, zaufaj do końca” Matka Boża chce przyjść i pomóc każdemu z nas. Ofiarowałem się również Jezusowi Chrystusowi przez Maryję Na podstawie „Traktatu o doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” Św. Ludwika Marii Grignon de Montfort’a.
Obecnie nie wyobrażam sobie dnia bez odmówienia Różańca. Jestem w trakcie odmawiania 2-ch Nowenn. Pierwsza „o dar Nieba dla zmarłego Byrona”, a druga w mojej intencji o dar spotkania na mojej drodze dobrego i wartościowego człowieka z którym mógłbym się związać i mieć rodzinę”. Pozdrawiam wszystkich czytających to świadectwo i proszę o krótką modlitwę za mnie. Życzę Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej każdemu z was.

Nabożeństwo pierwszych sobót

z pięknymi rozważaniami różańcowymi św. biskupa Józefa Sebastiana Pelczara oraz

z tajemnicami światła!

5 1 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Lucyna
Lucyna
22.08.20 23:18

w ogóle to uważam, że ten tag, że „za grzeszników, z któych pierwszy jestem ja” jest głupi. ciągle tylko to fałszywe i głupie korzenie się przed Bogiem. w końcu nas kocha i nas stworzył i naprawdę, gdybyśmy byli takimi robakami, to wszyscy by szli do piekła.

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x