Magdalena: Małe cuda

Aż boję się pomyśleć ile cudów dla mnie się stało o których nie mam pojęcia i myślę, że to zbieg okoliczności. Jestem w trakcie nowenny, którą odmawiam w sumie bez intencji pojawiła się taka potrzeba więc wzięłam różaniec chyba by zbliżyć się do Maryi bo moja miłość do niej nie jest idealna wręcz mała – nie potrafię jej kochać tak jak ona mnie. Jeżeli to czytasz pomódl się za mnie proszę bym umiała pokochać Maryję całym sercem.

W ostatnim czasie pojawiło się kilka trudności z załatwieniem wakacyjnych praktyk zawodowych. Podczas odmawiania nowenny oddałam tą sprawę Maryi. Po miesiącu zwodzenia mnie w jednym miejscu, że lada dzień będzie zgoda dyrektora w końcu dzwoniąc trafiłam na wicedyrektora, który powiedział, że do września napewno nikogo nie przyjmą. Cały czas z tyłu głowy było inne miejsce do którego mogłabym aplikować jednak wiązałoby się to z dlugogodiznnymi dojazdami. Niemające wyjścia pojechałam w to miejsce pierwszy raz i tu niespodzianka musiałam wysiąść na przystanku Św. Józefa i pierwsze co zobaczyłam to Figurkę Maryi odrazu wiedziałam, że to ona mnie chciała właśnie tam -wybrała dla mnie to miejsce. Zanosząc umowy dostałam zgodę i wyznaczenie rozpoczęcia praktyk 27 lipca- w dniu zakończenia nowenny. Już wiem, to nie przypadek.

IKONY

I OBRAZY

4 4 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
MarcinK
MarcinK
31.08.20 15:25

Magdaleno w planie Boga nie ma przypadków. Ojciec Dolindo bardzo dobrze przedstawił to w swoich rozważaniach dotyczących „Drogi Krzyżowej tajemnicy Bolesnej” „Wydawało się, że wszystko, co tu się działo, jest wielkim zbiegiem okoliczności i zmierza do potępienia człowieka Niewinnego. Tymczasem Jezus swą najdroższą krwią wyznaczył nową drogę, którą teraz będzie przemierzać cała ludzkość. Tak jak On dźwigał swój krzyż, dając nam odkupienie, tak i my musimy go dźwigać, dopełniając w naszym życiu braków męki Chrystusa. Gdyby On nie wziął i nie dźwigał swego krzyża, jakie uczucia rodziłyby się w naszych sercach za każdym razem, gdy sami musimy przejść przez trudne… Czytaj więcej »

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x