Marcin: Znalezienie przyszłej żony

Jestem młodym mężczyzną i jak wielu moich moich rówieśników, przez długi czas borykałem się z problemem samotności. Po ok. dziesięciu latach bezskutecznych poszukiwań drugiej połówki dopadało mnie prawdziwe przerażenie. Zaglądała mi w oczy wizja samotnego życia, w którym nie zrealizuję swojego powołania małżeńskiego i rodzicielskiego.

O Nowennie Pompejańskiej słyszałem kilka razy dłuższy czas temu, ale nie wiedziałem, na czym ta modlitwa polega. Dopiero wiosną tego roku, pisząc na zlecenie tekst o tej nowennie, uzyskałem o niej dokładniejsze informacje. Pomyślałem, że to trochę nieautentyczne zachęcać innych do odmawiania modlitwy, jednocześnie samemu nigdy po nią nie sięgnąwszy. Zacząłem odmawiać „pompejankę” w intencji znalezienia przyszłej żony. Było to kilka lub kilkanaście dni po tym, jak zacząłem pisać z jedną dziewczyną, nie przypuszczając, że ta relacji przerodzi się w związek. Teraz jesteśmy już parą. To, co było nieosiągalne przez 10 lat, stało się w mgnieniu oka, w dodatku w samym środku pandemii. Oboje jesteśmy wierzący i mamy nadzieję stworzyć kochającą się, katolicką rodzinę.

Tak cudowne działanie mogę przypisać tylko Nowennie Pompejańskiej. Wiem, że dla wielu osób moja relacja może się wydać błaha, czy zbyt trywialna, by zamieszczać ją na tej stronie, ale proszę mi wierzyć, że dla mnie znalezienie osoby, z którą spędzę całe życie, było sprawą najwyższej wagi. Dziękuję Matce Bożej za wyproszenie mi u Boga tak cudownej łaski, na którą nie zasłużyłem oraz wszystkim propagatorom tej modlitwy, dzięki którym ludzie się o niej dowiadują. Bóg Wam zapłać!

 • Piękne świadectwo:) Dziękuję za nie! Dodaje wiary i nadziei, że i moja intencja znalezienia wspaniałego męża zostanie wysłuchana 🙂
  Życzę szczęścia!

 • Cudowne świadectwo. Chwała Panu i Maryi. Dziękuję bardzo i życzę wszelkie potrzebne łaski i błogosławieństwa Bożego, pięknej miłości dla Was. Dałeś mi nadzieję, że i moja intencja o dobrego męża zostanie wysłuchana. Tak bardzo pragnę być już żoną i matką, kochać i być kochaną…

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

  STRON 

  dla "Królowej  Różańca Świętego"

  8