Beata: Potomstwo

Nowennę Pompejańska odmawiam od roku. Pierwszą moją nowennę odmówiłam w intencji dziecka. Prosiłam Maryję o potomstwo. Mimo że mam córkę chcieliśmy z mężem mieć jeszcze jedno dziecko. Matuchna wysłuchała mojej prośby. Jesteśmy szczęśliwi. Dziękujemy matuchno. Trzeba wierzyć i przyjąć wolę Boga i Matuchny. Oni wiedzą co dla nas jest najlepsze, choć czasem wątpimy. Nie podawajcie się. Modlitwa różańcowa jest jedyną nadzieją we wszystkich problemach. Teraz modlę się w intencji uwolnienia członka rodziny z nałogu alkoholowego. Wierzę bardzo, że Matuchna chce jak najlepiej dla rodziny. Proszę pomódlcie się za uwolnienie członka rodziny od alkoholu. Chociaż jedna zdrowaśkę. Wiara wiara i jeszcze raz wiara. Uratuje nas we  wszystkim. Matuchno dziękuję za wszystko.

Obejrzyj

nowy numer 51

"Królowej Różańca 

Świętego"

  • Dla wszystkich małżeństw pragnących potomstwa oraz w intencji dzieci- w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 11:00 jest Msza św. w Sanktuarium św. Idziego w Mikorzynie. To mało znana wioska w diecezji kaliskiej, ale dzieją się tam cuda za wstawiennictwem tego świętego.
    Kilka lat temu byłam, widziałam, doświadczyłam ogromu dobra i łaski w intencjach w jakich się tam modliliśmy. Wszystkie intencje się spełniły, teraz czekam na kolejną łaskę o której wie św. Idzi 😉

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!