Aga: Kryzys małżeński

Witam składam tutaj już swoje 2 świadectwo. Pierwsze z jakichś powodów nie pojawiło się a może ja je przeoczyłam. Jestem w trakcie odmawiania 3 nowenny w życiu, 2 pierwsze były w intencji uratowania mojego małżeństwa, które od prawie roku przechodzi bardzo ciężki kryzys. Obydwie nowenny nie zostały wysłuchane dosłownie ale w jakiejś części. Nadal jesteśmy małżeństwem, mieszkamy razem pomimo dramatycznych kłótni przy dzieciach, krzyków, wyzwisk pod swoim adresem, z dnia na dzień oddalamy się od siebie coraz bardziej. Codzienna modlitwa daje mi pozorny spokój i dalszą nadzieję, że może jest jeszcze szansa skoro się nie wyprowadza. I oczywiście chciałabym żeby ten kryzys skończył się w końcu w jedną lub drugą stronę – to wiem że bez modlitwy nie miałabym siły na życie i funkcjonowanie w tej chorej dzisiejszej rzeczywistości. Nie wiem czy moje świadectwo zachęci kogoś do tej wspaniałej modlitwy jaką jest różaniec ale wierzcie w moc tej nowenny ja w nią głęboko wierzę i pomimo, że nie jest dobrze w moim małżeństwie wierzę w to że będę jeszcze szczęśliwa – zostałam wraz z mężem obdarowana trzema wspaniałymi i zdrowymi córkami, które wspierają mnie w tych ciężkich chwilach pomimo że są dopiero nastolatkami. Wierzę w to że mój mąż doceni to szczęście i wróci do nas ciałem i duchem. Trzecią nowennę odmawiam za mojego 22 letniego brata, którego czeka poważna operacja głowy. Mam nadzieję, że ta intencja zostanie wysłuchana w 100% – prognozy są dobre bo wstępnie ma już ustalony termin na lipiec i oby wszystko się dobrze skończyło. Nie widzę innej możliwości bo nowenna pompejanska działa cuda. Bóg zapłać za tą modlitwę Maryjo.

Hematytowa

dziesiątka

różańca - brelok

 • Aga, mimo trudnej sytuacji, która z tego co piszesz na ten moment zbytnio się nie poprawia to widzisz, że inni też przeżywają ciężkie chwile. Wierzę, że dzięki modlitwie jaką podjęłaś operacja Twojego brata przebiegnie pomyślnie.
  Życzę Ci również, aby dotarło do męża, że ma kochającą rodzinę, która go potrzebuje.

 • Aga nie ustawaj w modlitwie. Matka Boża zawsze pomaga tylko trzeba wierzyć i mocno trzymać się różańca, a napewno wszystko ułoży się w Waszym małżeństwie.

 • Aga od razu przestań wyzywać męża!!! Piszę to jako mąż którego żona wyzywala 18 lat przez calutkie małżeństwo. Dzień w dzień bez żartów. Absolutnie nie piszę tego przeciw Tobie tylko dla Ciebie. Dlaczego? Ano dlatego że facet to taki zwierz który ubóstwia szacunek swej kobiety za cokolwiek. To jest tak samo jak z tym że kobiety uwielbiają komplementy (moja dała się właśnie na nie zwieźć kochankowi) Tylko dlatego że ja dawno zaprzestałem przez wyzwiska mojej żony właśnie mowienia jej komplementów. To błędne koło do niczego dobrego (sam jestem przykładem) nie prowadzi.
  I najważniejsze oczywiście i najtrudniejsze na koniec. Spróbuj jeśli to mąż zaczyna te kłótnie przypomnieć sobie jak on osiąga spokój, spróbuj być pokorna. Po prostu bądź kobietą taką prawdziwą słabą płcią a nie stawiaj się na równi z mężczyzną w bitwie nie ważne czy słownej czy na pięści. Nas wychowuje się do walki Wy Panie macie być piękne i roztaczać piękno wokół siebie. Polecam na youtube albo gdziekolwiek w sieci odnaleźć mądre słowa Jacka Pulikowskiego o różnicach między płciami. Zapewniam że już po pierwszej wysłuchanej konferencji pana Jacka będziesz umieć panować nad kłótnią. A jak nie to na pewno bardzo wiele się dowiesz. W końcu jesteś szyją domu która kręci głową domu tak czy nie?

  Po trzykroć nie wyzywaj nawet jeśli robi to On. Bo inaczej wyobraź sobie że mąż bierze walizkę pakuje swoje rzeczy, wychodzi i już nigdy progu Twego domu nie przekroczy. Oczywiście możesz to samo Ty. Tylko co Tym osiągniecie odpowiedz sobie sama. Ja przez to przeszedłem i teraz już tylko Pan Bóg mi pozostal i cała nadzieja w Nim

 • Droga Ago, serdecznie Cię przytulam, na pewno jest Ci ciężko. Pomodlę się za Twoją rodzinę

  • Ewo wielkie dzięki niestety od napisania tego świadectwa jest coraz gorzej mąż planuje wyprowadzke a ja drżę o moją rodzinę. Ala jeśli taką jest wola Boga przyjmę ją z pokorą.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!