Iza: Nowenna Pompejańska za dusze w czyśćcu cierpiące

Chciałabym Was zachęcić moim świadectwem do odmawiania nowenny za dusze czyśćcowe. Chodziłam z tym zamiarem juz dawno, ale jak przeczytałam, że do niektórych przychodzili zmarli, ze jakies odgłosy słyszeli, ze zły bardzo w tej nowennie miesza to sie bałam. Nie bójcie się, nic takiego sie nie działo. Wprost przeciwnie, wiele spraw u mnie w trakcie odmawiania samych sie rozwiązało, otrzymałam wiele innych łask, te dusze nam sie odwdzięczają. Teraz juz po zakonczeniu tej nowenny wiem, ze mam orędownikow w niebie i na pewno nie poprzestanę tylko na tej jednej nowennie za dusze czyśćcowe.Zachecam Was do odmawiania tej nowenny za Nie, bo one tak bardzo potrzebują pomocy, a same sobie pomoc nie umią. Jeszcze raz powiem, ze nic złego sie nie dzieje, nie słuchajcie tych opinii o straszeniu, ja juz odmowilam kilkanaście nowenn i ta była pierwsza za dusze w czyśćcu cierpiące i nigdy nic złego sie nie działo, nie ma sie czego bać. Pomóżcie im a one pomogą Wam. Zachęcam Was z całego serca, tak czesto zapominamy o tych duszach, a one tak bardzo czekają na pomoc.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną

 • Obecnie odmawiam Nowennę Pompejańską za dusze w czysccu cierpiące, kiedyś już też odmawiałam Nowennę w tej samej intencji. Cieszę się, że mogę pomóc tym duszyczkom, które same nie mogą się za siebie modlic; tak bardzo chciałabym wyprosić tym duszom niebo….

 • Dziękuję za to świadectwo. Jedną nowennę też odmówiłam za dusze w czyścu cierpiące i nic złego się nie działo. Przeciwnie, wszystko mi się udawało zrobić.

  • Nigdy nie odmawiałam nowenny w tej intencji, a te komentarze zachęciły mnie coraz bardziej aby odmówić. Mam tylko pytanie, czy to odmawiamy nowennę w intencji jakiejś konkretnej duszy czy po prostu formułujemy intencję ogólnie za duszę w czyśćcu cierpiące? Byłabym wdzięczna za pomoc:)

   • Jestem w trakcie takiej nowenny- Ten różaniec odmawiam w intencji dusz w czyści cierpiących- tak brzmi moja intencja. Nowennę odmawiam od dobrego roku i po prostu przyszedł dzień, gdy stwierdziłam, że kolejna będzie za dusze. Nic takiego się nie dzieje, poza tym, że śniło mi się kilka zmarłych osób z mojej rodziny. Wiem, że ta nowenna jest duszyczkom potrzebna.

   • Ja modlilam się za dusze czysciowe te najbardziej blizsze mojemu sercu czyli te z mojej rodziny. I po odmowieniu snil mi się cmentarz i wie ze to chodzi o mojego dziadka ktory za zycia nie byl zbyt dobrym czlowiekie. Mam nadzieję że pomoglam mu sie zbliżyć do nieba Tatusia naszego

 • Nowenna za dusze czyśćcowe to nowenna w intencji wyjątkowej. Pierwszą nowennę w tej intencji zaczęłam odmawiać za radą jednego z forumowiczów (jeśli to czytasz Arkadiuszu, to bardzo Ci dziękuje). Teraz odmawiam już 3-cią w tej intencji i powiem, że dostałam ogrom łask, za które jestem bardzo wdzięczna. Mogę powiedzieć, że dzieją się rzeczy piękne, choć pierwsza nowenna w tej intencji była niezwykle trudna dla mnie. Podczas nowenny bardzo zachorowałam, byłam tak słaba fizycznie jak nigdy, choć jestem osobą bardzo dobrego zdrowia, jednocześnie miałam tak dużo siły psychicznej, że aż sama się dziwiłam, do nowenny dołożyłam 3 dziesiątki różańca za osoby, które potrzebują modlitwy, a w piątki odprawiałam dodatkowo Drogę Krzyżową. Myślę, że również dzięki tej nowennie cała sytuacja związana z wirusem, nie przeraziła mnie, bo czułam opiekę i spokój. Spotykały mnie drobne radości, życzliwość ludzi, których spotykałam na ulicy, w autobusie czy sklepie, wiele z moich przedsięwzięć się udało, spotkałam przyjaciela, dostałam premię na święta, a w nowym roku największa łaska: wyczekaną umowę o pracę! Dziękuję kochany Jezu, Matko Boża i oczywiście drogie dusze czyśćcowe.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!