Adam: Opieka Maryi

’Królowa Różańca Świętego' jest w moim domu już kilka lat. Nowennę pompejańską odmawiałem kilka razy w różnych intencjach – za żyjących i za dusze zmarłych. Problemy, które mam w życiu pozostały ale patrzę na to teraz ze spokojem i z wiarą że będzie lepiej.
Czytając świadectwa innych osób czasem wydawało mi się że moje modlitwy nie były wysłuchane przez Matkę Boską.
W krótkim czasie miałem dwa doświadczenia, które umocniły mnie w przekonaniu że Ona jednak czuwa i pilnuje nas. Podczas parkowania samochodu uszkodziłem inny samochód. Pozostawiłem swój numer telefonu z prośbą o oddzwonienie. Po 2 tygodniach zadzwoniła do mnie ta Pani i zaczęła mnie przepraszać że nie oddzwoniła wcześniej ! Usiłowałem Ją przeprosić i prosiłem aby powiedziała w jaki sposób mogę naprawić szkodę. Ale Pani odparła że nie trzeba nic naprawiać bo szkoda jest znikoma i znowu mnie przepraszała za to że nie zadzwoniła do mnie wcześniej. Nie mogłem tego zrozumieć. Dopiero później sobie przypomniałem, że zaraz po uszkodzeniu samochodu poprosiłem Matkę Boską o wstawiennictwo za mną.

Drugi przypadek dotyczył plam na mojej skórze, które lekarz specjalista ocenił jak bardzo niebezpieczne i zalecił aby je szybko usunąć. Dał mi skierowanie do szpitala gdzie zostałem zapisany na zabieg. Bardzo to przeżywałem i czekałem na dzień kiedy miałem zgłosić się na badania przed operacją. Tydzień przed wyznaczonym terminem dostałem telefon ze szpitala że wszystkie rejestracje są odwołane z powodu pandemii. Wtedy zacząłem dowiadywać się więcej o moich plamach ( mam je na głowie ) i okazało się że te plamy mam już dawno, jak miałem więcej włosów to ich nie wiedziałem ! Wierzę, że to właśnie Maryja 'przypomniała ' mi o Jej opiece.
Czasem musimy poczekać na to abyśmy zobaczyli jak Ona opiekuje się nami.

Hematytowa

dziesiątka

różańca - brelok

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!