Czy na pewno znasz nowennę pompejańską?

Jesteś z nami na stronie poświęconej nowennie pompejańskiej. Myślisz, że wiesz o niej wszystko?… Może się okazać, że jednak nie….

Bartolo Longo… coś mówi Ci to nazwisko, kojarzysz go z nowenną pompejańską, z Pompejami, sanktuarium. A czy wiesz, że gdyby nie bł. Bartolo Longo nie byłoby nowenny pompejańskiej? Nie byłoby cudownego obrazu Matki Bożej Pompejańskiej i jej Sanktuarium w Pompejach? 

Bł. Bartolo był bowiem pierwszym apostołem nowenny pompejańskiej, on ją spisał, on napisał modlitwy i on ją upowszechnił. Bartolo znalazł także obraz Matki Bożej Pompejańskiej –  to właśnie Maryja z tego obrazu przekazała nam nowennę! 

Zobacz jak ważna to postać dla nas wszystkich co odmawiają nowennę, co starają się ją rozpowszechniać i dawać świadectwo. Nie poznać Bartola Longo, to tak jakby nie wiedzieć nic o nowennie – jego modlitewnym dziele, które zmienia oblicze świata! 

Dlatego wraz z Sanktuarium w Pompejach wydaliśmy książkę z której poznasz tego błogosławionego, a jak poznasz to… zaprzyjaźnisz się z nim. Dzięki temu możesz otrzymać jeszcze większe łaski także przez wstawiennictwo Bartola Longo. Poznasz skąd się wzięła nowenna pompejańska, cudowny obraz i wszystko to, co każdy czciciel różańca i Matki Bożej Różańcowej z Pompejów powinien wiedzieć.

 Poznać znaczy pokochać jeszcze bardziej Maryję, jej sługę Bartola i … różaniec!

Poznaj więc swojego nowego przyjaciela 🙂

Książka: Miłosierdzie, które zmienia historię

Miłosierdzie, które zmienia historię Antonio Illibato

Błogosławiony Bartolo Longo, człowiek modlitwy i czynu, był jednym z tych katolików, którzy szukali w miłosierdziu, prócz odniesienia duchowego, fermentu zdolnego do przekształcenia miasta w strukturę społeczną wrażliwą na los ubogich i odrzuconych. W latach, kiedy konflikt pomiędzy Kościołem a państwem niepokoił sumienia duchownych oraz wierzących ludzi polityki, połączył bezwarunkową wierność Kościołowi i papieżowi z posłuszeństwem państwu włoskiemu.

Zobacz

"Odrobina miłosierdzia czyni świat mniej zimnym i bardziej sprawiedliwym"

- papież Franciszek, 17 marca 2013 r.

  • Szczęść Boże ,owszem znam i to bardzo ,następny po NIM jest ks,ezgorcysta Piotr GLASS zakochany w MARYJI łjeśli ktoś nie wie niech poszuka a jęsli chodzi o BŁ.Bartolo LONGO .właśnie MARYJA odezwała się tymi słowami do Fortunatiny..MODLIŁAŚ SIĘ DO MNIE POD RÓŻNYMI WEZWANIAMI I ZAWSZE ODBIERAŁAŚ ŁASKI .TERAZ GDY MNIE WZYWASZ POD IMIENIEM KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO Z POMPEJÓW KTÓRE SĄ MI BIŻSZE PONAD WSZYSTKIE INNE ,NIE MOGĘ CI ODMÓWIĆ ,ODPRAW TRZY NOWENNY ,ODDAWAJ MI CZĘŚĆ A WYZDROWIEJESZ …DZIĘKI TEJ MODLITWIE WYZDROWIAŁA TAK NARODZIŁO SIĘ NABOŻEŃSTWO POLEGAJĄCE NA ODMAWIANIU CAŁEGO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO PRZEZ 54 DNI ZWANE <<NOWENNĄ NIE DO OPARCIA << Z

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!