Czy na pewno znasz nowennę pompejańską?

Jesteś z nami na stronie poświęconej nowennie pompejańskiej. Myślisz, że wiesz o niej wszystko?… Może się okazać, że jednak nie….

Bartolo Longo… coś mówi Ci to nazwisko, kojarzysz go z nowenną pompejańską, z Pompejami, sanktuarium. A czy wiesz, że gdyby nie bł. Bartolo Longo nie byłoby nowenny pompejańskiej? Nie byłoby cudownego obrazu Matki Bożej Pompejańskiej i jej Sanktuarium w Pompejach? 

Bł. Bartolo był bowiem pierwszym apostołem nowenny pompejańskiej, on ją spisał, on napisał modlitwy i on ją upowszechnił. Bartolo znalazł także obraz Matki Bożej Pompejańskiej –  to właśnie Maryja z tego obrazu przekazała nam nowennę! 

Zobacz jak ważna to postać dla nas wszystkich co odmawiają nowennę, co starają się ją rozpowszechniać i dawać świadectwo. Nie poznać Bartola Longo, to tak jakby nie wiedzieć nic o nowennie – jego modlitewnym dziele, które zmienia oblicze świata! 

Dlatego wraz z Sanktuarium w Pompejach wydaliśmy książkę z której poznasz tego błogosławionego, a jak poznasz to… zaprzyjaźnisz się z nim. Dzięki temu możesz otrzymać jeszcze większe łaski także przez wstawiennictwo Bartola Longo. Poznasz skąd się wzięła nowenna pompejańska, cudowny obraz i wszystko to, co każdy czciciel różańca i Matki Bożej Różańcowej z Pompejów powinien wiedzieć.

 Poznać znaczy pokochać jeszcze bardziej Maryję, jej sługę Bartola i … różaniec!

Poznaj więc swojego nowego przyjaciela 🙂

Bartolo Longo. Miłosierdzie, które zmienia historię (oprawa miękka)

W magazynie SKU:978-83-63110-83-3
44,90 zł

- nowenna pompejańska

od 31 maja

Przygotuj się razem z nami!

0 0 vote
Article Rating

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Elżbieta
Elżbieta
22.01.20 21:12

Szczęść Boże ,owszem znam i to bardzo ,następny po NIM jest ks,ezgorcysta Piotr GLASS zakochany w MARYJI łjeśli ktoś nie wie niech poszuka a jęsli chodzi o BŁ.Bartolo LONGO .właśnie MARYJA odezwała się tymi słowami do Fortunatiny..MODLIŁAŚ SIĘ DO MNIE POD RÓŻNYMI WEZWANIAMI I ZAWSZE ODBIERAŁAŚ ŁASKI .TERAZ GDY MNIE WZYWASZ POD IMIENIEM KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO Z POMPEJÓW KTÓRE SĄ MI BIŻSZE PONAD WSZYSTKIE INNE ,NIE MOGĘ CI ODMÓWIĆ ,ODPRAW TRZY NOWENNY ,ODDAWAJ MI CZĘŚĆ A WYZDROWIEJESZ …DZIĘKI TEJ MODLITWIE WYZDROWIAŁA TAK NARODZIŁO SIĘ NABOŻEŃSTWO POLEGAJĄCE NA ODMAWIANIU CAŁEGO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO PRZEZ 54 DNI ZWANE <<NOWENNĄ NIE DO OPARCIA <<… Czytaj więcej »

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x