Barbara: Druga nowenna

Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać kiedy znalazłam się w trudnej sytuacji życiowej. Moje małżeństwo się posypało. Dzięki modlitwie zrozumiałam ile rzeczy w naszym życiu było nie tak. Jak bardzo daleko byliśmy od Boga, pomimo tego że co niedzielę byliśmy na mszy św i często się modlilismy. Zrozumiałam że nie żyjemy dla siebie ani nawet nie dla męża, dzieci tylko dla Niego. Wiele wydarzyło się w moim życiu i w moim sercu podczas tych nowenn. Kończę właśnie drugą. Chociaż nie mogę dać świadectwa że zostały wysluchane, to nie poddam się i dalej będę prosić Maryję żeby uratowała moje małżeństwo. Na razie dała mi nadzieję której już nie miałam.

Audiobook za 1 grosz!

Przy zakupie książki Miesiąc z Maryją. Nabożeństwo o wyproszenie łask.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Miśka
Miśka
14.12.19 21:26

Maryja nigdy nie zostawia swojego dziecka w potrzebie. Proszę się modlić dalej i ufać. Proszę się modlić sercem. Maryja wiele mówi o modlitwie serca w Mejugoriu.

saw
saw
15.12.19 10:58

Nie wiem po co ludzie tutaj piszą skoro to nie są świadectwa otrzymanych łask.

Piszą żeby sobie popisać.

Zofia
Zofia
16.12.19 20:40

Uważam, że należy dzielić się świadectwem, trwać na modlitwie i zmieniać siebie, nie kogoś. Trzeba dostrzegać zmiany w nas, w naszym życiu. Nie zawsze przychodzi dobro zaraz. Trzeba być cierpliwy. Nigdy, to co się stało, nie przyszło nagle i nie zawsze dobro przychodzi nagle. Życzę wytrwałości. Ja już odmawiam 13-ta nowenna i ufam, że przyjdzie chwilą zwycięstwa. Matko ratuj!

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x