Anonim: Cud poczęcia

Od 3 lat staraliśmy się z mężem o dziecko, przeszlam szereg badań, laparoskopie, choruje też na Hashimoto i mam endometrioze. Odmówiłam kilka nowenn w intencji poczęcia dziecka oraz w innych intencjach, ale cały czas nie udawało się zajsc w ciążę, a czas leciał.. W październiku modlilismy się na różańcu w tej intencji oraz do świętego Gerarda. 16 listopada w dzień wspomnienia sw Gerarda dowiedziałam się że jestem w ciąży. Od razu tego dnia zaczelam odmawiać nowenne i proszę Mateńke o utrzymanie ciąży i jej prawidłowy przebieg. Kolejna będę odmawiać o zdrowie dla dziecka, a później o szczęśliwe rozwiązanie. Mimo że to dopiero sam początek, to wierzę, że z Maryja wszystko będzie dobrze, czuje wewnętrzny spokój. Polecam trwać w modlitwie i nie poddawać się. Przyjdzie czas że Maryja nas wysłucha i wyprosi potrzebne łaski.

Nowenna do MB

Częstochowskiej

17 sierpnia - 26 sierpnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
krystyna
krystyna
27.12.19 00:39

Optymistyczna wiadomosc dla starajacych sie o dziecko. Niech dzieciatko dobrze sie rozwija i szczesliwie przyjdzie na swiat. Zycze blogoslawienstwa Bozego i opieki Matki Najswietszej.

enia
enia
27.12.19 09:18

Pięknie,jak będzie chłopiec dajcie dziecinie Gerard chociaż na drugie. Już dziecko oddaj Bogu.
Dbaj o siebie

Marcin
Marcin
27.12.19 22:08

Endometrioza to najczęściej niedobór selenu. Andrew Saul poleca w swoim bestsellerze „Wylecz się sam” cały mix witamin – jest osobny rozdział o endometriozie. Polecam.

Monika
Monika
14.01.20 22:48

Pokrzepiające świadectwo. Życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej podczas całej ciąży i szczęśliwego rozwiązania!

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x