Iwona: Wysłuchane nowenny

Odmawiałam dwie NP w intencji syna,jego problemów w gimnazjum a sytuacja była naprawdę beznadziejna. Moje początki były trudne bo chyba zły robił wszystko bym przestała. Uwierzcie, że chciałam ze strachu przestać i z taką myślą jechałam rano rowerem do pracy. Wtedy Mateczka pokazała mi ,że mam wytrwać bo znalazłam na drodze różaniec. Nie wiem jak ja go zauważyłam w ciemności. To dało mi takiego kopa, wiarę i nadzieje, że w pracy odmawiałam NP ze słuchawkami z telefonu i wtedy zaczęły wybuchać sprzęty elektryczne a ja się śmiałam i odmawiałam dalej i zly odpuścił. Ktoś powie , że to wszystko przypadek a ja czuje inaczej. Wracając do syna ,jego sytuacja tak się poprawiła, że skończył gimnazjum nie tracąc roku, dostał się do dobrego technikum i nie jest już kłępkiem nerwów. NP daje taki wewnętrzny spokój i jak się odmówi jedną to potem nie idzie przestać a po drodze dostajemy to o co wcale nie prosiliśmy. Teraz z perspektywy czasu wiem ,że Mateczka stawiała synowi na drodze ludzi i sytuacje tak się ustawiały, że był w odpowiednim miejscu i czasie by to skończyło się dobrze. Kolejna nowenna była, za jego zdrowie bo jest po poważnej operacji serca w dzieciństwie a teraz doszła kolejna jego wada. Po wielu wizytach u różnych lekarzy i w szpitalach a zapowiadało się nie wesoło jest ok. Lekarze też się dziwią.Bez NP nie dała bym rady tego udźwignąć. Teraz kolejna, za moje zdrowie. Też wygląda to nie wesoło,ale dziękuję Mateczce ,że znalazłam wtedy ten różaniec.

Dewocjonalia

i książki 

ze św. Józefem

  • Iwonko a możesz powiedzieć jak sformulowalas intencje za syna ,bo mam podobne problemy z tym że odmówiłam już może z 10 np i jest tylko gorzej, nie wiem czy źle się modlę czy nie umiem intencji sformułować jak byś mogła mi pomóc byłabym wdzięczna.

    • Proszę się nie skupiać na formułowaniu intencji, tylko z serca powierzyć syna Bogu przez Maryję. Bóg zna potrzeby serca i nawet, gdy dopuszcza jakieś zło, to i tak uczyni w swej mocy to, żeby wyciągnąć w efekcie większe dobro dla ludzi.

    • Mka,kiedys tez miałam problemy z moja mlodsza corka,wiec zaczelam się modlic taka modlitwa która nawet nie jest sformulowana tak jaka prosbe miałam do Jezusa jest to „Modlitwa o Cud”i prosi się w niej o uzdrowienie ,ale ja ta modlitwę dostałam kiedy moje zycie było w kompletnej ruinie ,od moje sw pamięci siostry i zaczelam się modlic o ratunek mojego dziecka .Dolaczylam jeszcze „Koronke do Serca Jezusowego „i modliłam się po prostu o ratunek mojego dziecka,tak ogolnie bez intenji.Jezus tak pokierowal jej życiem ,ze teraz jest wspaniala i rozsadna kobieta.Poprostu się modl i pros o ratunek dla swego syna.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!