Anna: O wypędzenie złego ducha

Minął 27 dzień nowenny pompejańskiej części błagalnej, w której dziękuję Bogu za wszystkie łaski i dobrodziejstwa ludziom wyświadczone ( psalm 107) i modlę się w intencji wypędzenia złego ducha z mojego męża. Bo są takie złe duchy które można wypędzić tylko modlitwą i postem – tak mówi Pan Jezus. Tą 27 modlitwę zakończyłam po północy, a więc już dnia następnego ( 5 października ) i otwarlam aplikację z czytaniami na ten dzień. Było tam czytanie z księgi proroka Barucha 4,5-12; 27-29, które odniosłam do siebie i drugie czytanie z Ewangelii Łukasza 10,17-24. I jakie słowa przeczytałam, a modlę się o wypędzenie złego ducha. ” Panie, przez wzgląd na Twoje imię nawet złe duchy nam się poddają”. Wtedy rzekł do nich:” Widziałem Szatana, który spadł z nieba jak błyskawica. Oto dałem wam władzę stąpania po wężach i skorpionach i po całej potędze przeciwnika, a nic wam nie zaszkodzi. Jednak nie z tego się cieszcie, że duchy się wam poddają, lecz cieszcie się, że wasze imiona zapisane są w niebie.”
Tą nowennę rozpoczęłam 8 września w święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Od 8 września do 31października jest to nowenna pompejańska ze świętymi, a październik jest miesiącem różańca świętego. W dniu 14 września mój mąż obraził się na mnie i pozostawał niemiły i oschły do mnie do 1 października, kiedy to mu przeszło i się ze mną pogodził. Dodatkowo dowiedziałam się że 1 października jest wspomnienie Św. Teresy od dzieciątka Jezus, patronki misji. W dniu 14 września wypadało święto Podwyższenia Krzyża. W nocy z 14 na 15 września obudziłam się równo o godzinie trzeciej i skoro tak się obudziłam to odmówiłam koronkę do Bożego Miłosierdzia, a na niedzielnej mszy ksiądz zapraszał do nowej wspólnoty i wzięłam folder apostolatu miłosierdzia. Miałam różne obawy, ale w końcu zgłosiłam się przez internet i zostawiłam to Woli Bożej. Jeszcze nie wiem czy i kiedy ta wspólnota ruszy w mojej parafii. Pan Bóg zdecyduje. Pozostało mi jeszcze 27 dni części dziękczynnej. Modlę się też do Św. Rity patronki od spraw beznadziejnych i Św. Tereski od dzieciątka Jezus.
Wszyscy Święci módlcie się za nami, abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych. Amen.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Iwona
Iwona
11.11.19 21:51

Dzien dobry,wiesz ja tez myslalam o tym aby modloic się o wypędzenie zlego ducha z mojego meza.To jaka krzywdę nam wyrzadza ,i pokazuje nam jaki jest szczęśliwy bez nas jak zwiedza swiat jak się raduje wszystkim i jaki jest szczęśliwy,A wydaje mu się ze to on wszystko dobrze robi,Nie chce z nami być mieszka za granica.Nie docenia nasUwaza się za wspaniałego meza bo czasami zadzwoni i zabiera dzieci na wakacje na które dzieci nie chcą jechać bo on myśli tylko o sobie w takich podróżach,nawet jak dziecko było chore kazal chodzic kilka kilometrow w upale ale on był wporzadku A… Czytaj więcej »

mena
mena
11.11.19 22:03
Reply to  Iwona

Iwonko módl si3 gorąco o pokore dla męża jak sam Jezus mówi do św. Faustyny „tylko dusza pokorna jest wstanie przyjąć Moją łaske ” Poczytaj o pokorze bo ztego co piszesz mąż jest bardzo pyszny. Ja bym odmówiła kilka nowenn w tej właśnie intencji.

Iwona
Iwona
11.11.19 22:17
Reply to  mena

Dziekuje

Kika
Kika
13.11.19 20:15
Reply to  Iwona

Ty i mąż jedno jesteście przed Bogiem. Modlitwa i post. Nowennę pompejańslą warto odmówić, może nie tylko za męża, ale za Was wszystkich za całą rodzinę o potrzebne łaski dla Was.Polecam też posłuchać ks. Piotra Glassa na yt. Modlitwa na najtrudniejsze przypadki i wiele innych.

Ona
Ona
11.11.19 22:50

Może właśnie ten post warto by dodać do modlitwy, jeśli zdrowie Ci pozwala, bo to różnie bywa, chociaż w piątek np o chlebie i wodzie.
Chyba, że pościsz….

Ona
Ona
11.11.19 22:55
Reply to  Ona

Post bardzo wspomaga modlitwę, szczególnie jeśli chodzi o czyjąś przemianę

Andrzejowa
Andrzejowa
12.11.19 10:50

Zastanawia mnie, czy taką intencję jak „wypędzenie złego ducha z męża” nie warto jednak rozeznać ze spowiednikiem i poprosić go o pobłogosławienie tej intencji. Na pierwszy rzut oka intencja wydaje się piękna i taka „oczyswista”, ale stajemy do walki z dużo większym i niezwykle przebiegłym przeciwnikiem, z którym sami NIE MAMY ŻADNYCH SZANS…i trzeba to pokornie przyznać… Czy nie lepiej więc najpierw odmówić ( oczywiście znów za zgodą spowiednika) najpierw nowenny za samą siebię- o wyrzucenie z siebie złych duchów a następnie po uwolnieniu dopiero za kogoś? Każdy ma wolną wolę i tylko we własnym imieniu może wyrzekać się złego… Czytaj więcej »

iwona
iwona
12.11.19 11:16
Reply to  Andrzejowa

Dziekuje,ja juz sama nie wiem.Tak patrzac na nas to wlasnie dzialanie zlego ducha ,mysle tez ze ktos nam tego zyczyl.

mena
mena
12.11.19 15:58
Reply to  iwona

Intencja o wypędzenie, czy uwolnienie od złego ducha może być, bo to nie my wypędzamy tzn. nie bezpośrednio do złego się zwracamy jak czynią to egzorcyści tylko prosimy Maryje o to ,aby Ona to uczyniła.

mena
mena
12.11.19 18:28
Reply to  mena

Co do słów Andrzejowej „poprosić go o pobłogosławienie tej intencji” to bardzo mądra rada każda intencja pobłogosławiona przez kapłana ma większą moc.

Andrzejowa
Andrzejowa
13.11.19 09:38
Reply to  mena

Jak sobie przypomnę o co modliłam się w mojej pierwszej w życiu intencji Nowenny Pompejańskiej, to mi skóra cierpnie…Tam nie było nawet poradzenia się spowiednka, czy taka intencja powinna być- nie wspominając o pobłogosławieniu jej (!)- byłam przekonana, że to przecież szlachetne i wspaniałe za kogo się modlę… Wielka moja głupota i pycha…Jaki to cud, że póżniej podejmowałam kolejne NP już z błogosławieństwem kapłańskim…

enia
enia
12.11.19 17:43
Reply to  iwona

iwona ze spowiednikiem porozmawiaj, jakie intencje .
Jest dobra intencja o uwolnienie z węzłów przeszłosci,każdy z nas w coś tam był zaplątany, ot jak to grzesznicy

Iwona
Iwona
12.11.19 19:46
Reply to  enia

Dziekuje

Kika
Kika
13.11.19 20:21
Reply to  iwona

KS Piotr Glass mówi o przekleństwach i poranieniach w rodzinie. Warto posłuchać jego wykładów. „Wskazania dla małżonków”

Iwona
Iwona
14.11.19 10:33
Reply to  Kika

Dziekuje,bardzo,bardzo

15
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x