8 grudnia – Godzina Łaski dla świata! Jak odbyć tę godzinę?

Kochani,

zbliża się Godzina Łaski – która przypada 8 grudnia, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Dzień ten łączy się z objawieniem Maryi. – To 8 grudnia 1947 r. w Montichiari we Włoszech Maryja powiedziała:

Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie, ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu.

Jak godnie przeżyć Godzinę Łaski?

 • Jeśli to możliwe, módl się w kościele, np. w miejscach wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu, od 12–13.
 • Zacznij modlitwę od wzbudzenia w sobie nadziei na spełnienie słów Maryi, która obiecała skruszyć serca zatwardziałych grzeszników.
 • Módl się szczególnie za kapłanów, także tych, którzy porzucili Kościół, bo to o nich szczególnie prosi Maryja w objawieniach w Fontanelle.
 • Proś z wiarą o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników!
 • Zachęć do tego nabożeństwa inne osoby. Dziel się tą informacją oraz przesłaniem Maryi!

W ten dzień szczególnie módlmy się w intencji nawrócenia zatwardziałych grzeszników, a szczególnie kapłanów, którzy porzucili swój stan. Takie jest bowiem przesłanie, więcej, wręcz polecenie Maryi.

Przygotowaliśmy osobną stronę: 8grudnia.rosemaria.pl, gdzie można przeczytać wiele informacji nt. Godziny łaski. Dodatkowo, w naszym sklepiku  jest dostępna książka o objawieniach Maryi w Montichiari i godzinie łaski. W książce jest cała historia objawień, cuda Maryi (m.in. cuda słońca, uzdrowienia, nawrócenia), przesłanie z Montichiari, modlitwy, także na Godzinę Łaski. PONIŻEJ kliknij:

Książka: Maryja Róża Duchowna - Objawienia w Montichiari-Fontanelle

Maryja Róża Duchowna - Objawienia w Montichiari-Fontanelle ks. Alfons Maria Weigl, o. Thaddäus Laux, Stanisława Gamrat

Książka przedstawia historię oraz treść objawień Maryi w Montichiari-Fontanelle oraz towarzyszące im okoliczności (cud słońca, uzdrowienia). Ponadto zawiera krótką biografię widzącej, Pierini Gilli.

Zobacz

Książka: Godzina Łaski dla świata

Godzina Łaski dla świata

Książka, która przybliża przesłanie Maryi Róży Duchownej. Zawiera orędzia, historię objawień oraz nabożeństwo na Godzinę Łaski.

Zobacz

 

Poznaj przesłanie Maryi!

 • Jakie piękne!

  W godzinie łaski pragnę zacząć odmawiać piątą nowennę pompejańską. Na Twoją cześć Maryjo. O Twoje łaski Różo Duchowna.

  Część błagalna nowenny rozpoczęta 8 grudnia w imieniny Maryi kończy się 3 stycznia w święto Najświętszego Imienia Jezus.
  Szczególny początek i koniec, szczególny okres roku…
  Mateńko błogosław, wylewaj swe łaski ufającym Tobie,
  prowadź nas do Jezusa.
  …Pomódl się Miriam aby Twój Syn żył we mnie…

 • Ja też zaczynam jutro kolejną nowennę, tym razem nie w mojej intencji mam nadzieję że i tym razem wytrwam i również mam nadzieję że ta nowenna będzię lepsza od poprzednich, w sensie odmówię ją w większym skupieniu(postaram się), bo zapewne ktoś będzię mi towarzyszył, ktoś za kim nie przepadam, taki nieproszony gość;)

 • Przepiekna obietnica Najswietszej Marii. Smutne jest jednak to, ze chcialam dzisiaj pomodlic sie przez te godzine w kosciele, a jestem teraz w centrum Warszawy, wiec bylam bardzo negatywnie zaskoczona, gdy w poludnie okazalo sie, ze kosciol do ktorego chodze jest….. zamkniety. Ukleknelam wiec we wnece i modlilam sie. Przyszlo moze 20 osób w najrozniejszym wieku, ale malo kto mial sile przy takim mrozie jak dzisiaj byc tam dluzej. Ta intencja jest tak piekna, szlachetna, a laski, ktore obiecuje Maria nie do wyobrazenia, szkoda, ze nie wszyscy kaplani ja rozszerzaja, dlatego dziekuje Wam redakcjo strony, ze piszecie o takich rzeczach. Im wiecej osob o tym wie, tym wiecej dobrego mozemy wyprosic dla tego swiata 😉

  • Da, szkoda, że nie przyjechałaś na Bielany – w tym czasie było wystawienie Najświętszego Sakramentu.

 • Franciszkański kościół pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny jak zwykle otwarty.
  Było nas zaledwie kilka osób i było niebiańsko.
  Cichutko, cieplutko, otwarte niebo nad nami, prawie fizyczna obecność Maryi i Jezusa słuchających naszych modlitw. Obecność Boga w miłości bliźniego.
  Polecałam Mateńce wszystkie intencje zanoszone do Niej w odmawianych przez Was nowennach.
  …i niech spadnie deszcz błogosławieństw Twych…

 • Modliłam się w tym dniu m.in. za mojego chłopaka. I jak się okazało,dzisiaj mają wolne na uczelni:D W końcu po miesiącu cotygodniowych zjazdów i zero wypoczynku, ma jeden dzień wolnego. Odebrałam to jako mały cud. 🙂

 • W sobotę mialam zajęcia i miłam w planach pójść do kościoła, pomodlić się jak będe wracać do domu. Wiedziałam, że jest święto i dlatego chciałam wstapić do kościoła. Okazalo się, ze skonczyłam zajęcia ok 12, a nie o 15, jak miało być. W dodatku kolezanka zaproponowała mi, że mnie podwiezie i tak jakoś wysiadlam akurat kolo kościola, przy furtce pomyslalam czy najpierw może pojsc gdzieś do sklepu, a jak juz calkiem bede wracać do domu to gdzieś wstapie do innego kościoła, ale weszlam do tego. Otworzylam drzwi i tylko ganek był otwarty i kilkoro ludzi modlilo się glośno, przyłączyłam się i tak właśnie miałam okazję pomodlić się z innymi właśnie o tej godzinie. Ale najlepsze, że o tej Godzinie Łaski dowiedziałam się później, gdybym przeczytala to na forum dokładniej to bym może starała się dotrzeć do kościoła albo na zajęciach chwilę pomyśleć o modlitwie. Znalazłam się tak jakby ktoś mnie zaprowadził.

 • moja nowenne koncze 29.12 napisze wtedy wiecej ,ale teraz juz moge podziekowacv za WAS wszystkich i za Pana Marka ktory to wszystko prowadzi ,mysle ze kazdy z nas kiedy tylko ma „dolek ” natychmiast tu wchodzi i czuje sie tak jakby byl w domu

 • ja się modliłam w domu jak myślicie czy moja modlitwa też zostanie wysłuchana? Modliłam sie w 4 intencjach: o zdrowie, o dobrego męża, jeśli jest taka wola Boga, o pokój w rodzinie i za zmarłych w rodzinie?

  • W „Godzinie łaski” możesz prosić o co tylko chcesz i w dowolnej ilości intencji. Pamiętaj: Jezus i Maryja nie umieją dawać mało ale żądają za to bezgranicznej miłości i zaufania – my też musimy im dawać wszystko co mamy i kim jesteśmy.

 • Fajnie napisałaś:) dzięki. W godzinę łaski starałam się zaufać najmocniej jak tylko umiałam i czułam duży spokój podczas modlitwy i w ogóle cały dzień miałam jak nigdy bardzo spokojny wewnętrznie…łapałam się na tym że chodzę i sama się do siebie uśmiecham:)

  • Ja też dostałam takiego Ducha Radości, że śmiałam się z koleżanką całą drogę powrotną do domu 😉

 • Ja też właśnie skończyłam odprawiać 4 lub Nowenne Pompejańską, w intencji o szczęsliwe rozwiązanie ciąży mojej córki Elizy, to co się działo podczas tej Nowenny pokazuje jak szatan nienawidzi modlitwy różańcowej i dzieci poczętych, ale wytrwałam również dlatego, że spowiednicy bardzo mnie wspierali i wyjaśniali, dlaczego tak si,e dzieje.Termin porodu na 7.12.2o13 więc, jeszcze się modlę aby nic się nie wydarzyło nieprzewidzianego, a Maryi ufam bezgranicznie i wiem, że Ona i Jezus nas bardzo kocha. 5.12.2013r o godz.16.2o. babcia Basia

 • A więc 8 grudnia o 12.00 wszyscy różańce w dłoń i ku chwale Matki Najświętszej:):):)

 • Mateńko, proszę, nie każ mi już czekać, tak wiele lat proszę. Niech Bóg mnie pobłogosławi tym o co się modle tyle już lat. Niech to już będzie ten czas. Bardzo proszę. Justyna

 • Zapaliłam dużą białą świece przystrojoną niebieską kokardką na cześć NMP,następnie otwarłam Biblie i przeczytałam Magnifikat,potem zaczłam odmawiać różaniec i w pewnym momencie popłynęły mi łzy-to się nie zdarza często ale się tak wzruszyłam jak nigdy.Dziękuję Maryjo.

 • Kocham Cię Maryjo, moja nowenna konczy sie 03.01.2014 r, jest to moj drugi dzien czesci dziekczynnej, do tej pory nie otrzymalam laski, ale nadal wierze i prosze…

 • Dzisiaj godzina łaski odbyła się o 12-13. Niestety ja w tych godzinach byłam na turnieju tańca i nie wiedziłąm, że trzeba modlić się w tych właśnie godzinach, pomodliłam się od 18.13 do 19.13 i nie wiem czy Matka Boża przyjmie moją modlitwę ale mam nadzieje, że MAteńka mnie wysłucha. A wy co o tym myślicie?

  • Nie chcę się wypowiadać za Matkę Bożą 🙂 ale osobiście jestem w 100% pewna, że przyjęła Twoją modlitwę. Od 12 do 13 była godzina łaski ale to nie znaczy, że modlitwy w pozostałych godzinach są bezwartościowe i z automatu odrzucone przez Boga.

 • powiem Wam , co mi sie przytrafiło , w tych godzinach byłam pracy , ale w związku z tym ,że miałam chwilę , pomodliłam się , ale zanim to nastąpiło , coś mnie tknęło ,żeby wyciągnąć z torebki portfel i powyrzucac zdbędne rzeczy , a jest ich tam pełno , bilety , paragony itp. wyrzucając natknęlam się na obrazek Mateński , który dostałam na zakończenie szkoły od księdza, na odwrocie byla modlitwa, a mianowicie akt oddania się Najświętszej , a na samym dole data : 8 grudnia 1986 . znowu coś mnie tknęło , wzięłam telefon ,zadzwoniłam do mamy i spytałam w którym roku poznała się z tatą, odpowiedziała 85-86, oniemiałam , wiem ,że to nie przypadek. dodam tylko ,że mój tatuś jest chory i modle się ciągle o jego zdrówko. Kochanaa…..

 • Ja miałam okazję pomodlić się wtrakcie mszy św. i po niej, więc w godzinie łaski- wracając od komunii św. zalałam się łzami, byłam bardzo szczęśliwa i mam nadzieję, że chociaż trochę przyczyniłam się za zmianę grzeszników na lepsze, że Mateczce miłe było moje błaganie i że kropelka lepszego świata może zaistnieć w naszej rzeczywistości. Zresztą nie ustanę w modlitwie codziennej za siebie, swoich bliskich , księży- żeby będąc szczególnie umiłowani przez Jezusa Chrystusa potrafili zwalczyć każdą złą pokusę w sobie, jak również, żeby mieli moc wypraszania wszelkich łask dla ludzi świeckich, szczególnie tych którym udzielają sakramentu rozgrzeszenia, by do swoich grzechów nigdy więcej nie powracali; także za to, żeby nie było aborcji, prostytucji, wczesnej inicjacji seksualnej promowanej przez środki masowego przekazu dla zepsucia świata; za nas wszystkich na tym blogu modlących się Nowenną Pompejańską i innymi modlitwami – o spełnienie dobrych próśb; za polityków, żeby wszyscy byli Twoimi wysłannikami Panie Boże, by rządzili dla rozwoju świata zgodnie z Twoją wolą i na Twoją chwałę; oraz za wszystkich grzeszników tych modlących się, tych co Cię znają i tych, którzy nie słyszeli o Tobie, byś wzbudził w nas pragnienie ciągłego udoskonalania się w wierze i byśmy nigdy nie zwątpili w Twoje przeogromne Miłosierdzie, by nikomu nie zabrakło wiary i zapału, by swoje życie zmieniać na lepsze i by jak Bartolo Longo poszukiwać drogi do przebłagania za nasze grzechy i uświęcania się i przybliżania do Ciebie, by spocząć w Raju.

 • Ja również jutro rozpoczynam Nowennę pompejską – swoją pierwszą. prosze o modlitwę abym podołała i aby Maryja i dobry Jezus wysłuchali mojej prośby i obdarzyli mnie dzieckiem – moim własnym dzieckiem.
  Karolina

 • W taki dzień rozpoczynasz, w takie piękne święto, napewno zostaniesz wysłuchana, Matka Cię nie opuści

  • Nie pisz na pewno bo tego nie wiesz. Ja dokładnie rok temu zaczęłam swoją 1 NP w intencji pracy i do dziś cisza.
   Życzę Karolinie aby została wysłuchana, żeby nie miała żadnej niewidzialnej „przeszkody”. 🙂

   • kochani Ta Godzina przynosi owoce i łaski ja rozpoczęłam modlitwę w Godzinie Łaski trzykrotnym odmówieniem Psalmu 50 do Dawida z rozłozonymi na boki rękoma tak jak zażyczyła sobie tego Maryja od Pieriny której się ukazywała modliłam się za grzeszników za nawrócenie i za dusze w czyscu cierpiące tak jak poleciła Maryja i po odmówieniu tego psalmu trzykrotnie poczułam w sercu i na duszy jakby coś z niej opadało takie uwolnienie lekkość jakby mnie coś rozwiązywało tak jakbym była czymś skrępowana ,wierzę że to uczucie którego doświadczyłam to była Łaska Boża . Póżniej modliłam się jeszcze na różańcu mówiąc do Maryji Mistyczna Różo tak jak nakazała aby ludzie ją spostrzegali jako – Mistyczną Różę

    • Ja modliłam się w pracy , ale rzeczywiście przy trzecim czytaniu Psalmu – coś dziwnego przez moment odczułam , nie umiem tego nazwać , może wzruszenie , nie wiem . Nie spędziłam tej godziny tak jakbym chciała , ale udało mi się przez większość czasu modlić się . Nie jestem pewna czy Maryi podobała się taka trochę niedbała modlitwa , ale potem byłam w kościele na rekolekcjach , było cudownie , kazanie księdza o Maryi , i kilkakrotnie powtarzane słowa księdza – „dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych” .Budujące i optymistyczne .

     • A ja zapomniałam o tym psalmie, modliłam się różańcem i „swoimi słowami”. Coś na sklerozę sobie kupię, bo rano szukałam tutaj inf o godzinie miłosierdzia, ale normalnie „diabeł nakrył ogonem”. Sama nie wiedziałam czego szukam.
      Ach…

      • AgnieszkaC ja też się modliłem samym różaniecm. I też szukałem informacji i również nic nie mogłem znaleźć. Wiec się nie martw nie jesteś sama.

      • Zła jestem na siebie, bo w tamtym tygodniu czytałam o tym psalmie i jego samego, a zupełnie zapomniałam 🙂
       No nic, może za rok jak dożyję to uda się.

     • ja modliłam się i jednocześnie musiałam ugotować obiad no i zacięłam się trzy razy w ten sam palec, autoagresje mi się włącza ostatnio

     • ago, wg mnie liczy się intencja, jeśli była szczera, to Maryja ją przyjmie. Ja jako matka bym tak zrobiła, a Ona jest przecież Najlepszą z Matek 🙂

   • A i to nie takie pewne, bo jeśli Jezus teraz by przyszedl, to zostaniemy „porwani do nieba” żywcem 🙂

 • Witam. Mnie na maila przyszla dzis onformacja, ze jest godzina laski wlasnie dzis, 8 grudnia. nie mialam wczesniej pojecia o tym swiecie, fajnie, ze sie dowiedzialam. Zupelnie nie jest to rozpowszechnione. Jestem akurat w trakcie Nowenny Pompejanskiej, wiec troche rozanca w tej godzinie udalo mi sie odmowic. niestety dzieciaki mi troszke przeszkodzily, ale choc troche zatopilam sie w modlitwie. Pozdrawiam wszystkich.

 • Mnie udało się pomodlić w pracy, tez były przeszkody, rozproszenie. Psalm przeczytałam, ale tak jakoś ciężko było mi się skupić na jego treści, aż się zgrzałam z tego wszystkiego. Później odmówiłam część różańca w ramach Nowenny Pompejańskiej, w trakcie której akurat jestem. Też słyszałam, że ta godzina przynosi niezwykłe owoce, Matka Boża działa! Ciekawa jestem świadectw innych osób. Kogo tylko mogłam zachęcałam aby modlił się w tej godzinie.

  • Mój proboszcz aż się zdziwił, bo naprawdę było bardzo dużo osób. Trochę wyszło, ale większość została całą godzinę i trochę dłużej z racji odmawianych wspólnie modlitw.

 • Dzisiaj kolejna godzina miłosierdzia dla mnie i całego świata. Będę modlić w tej godzinie i mam nadzieję, że modlitwa moja i innych ludzi dobrej woli pomoże grzesznikom, wyprosi potrzebne łaski do nawrócenia, idącym na potępienie, odrzucającym miłość Boga, zaślepionym przez Ducha tego świata oraz przyniesie światu potrzebne ukojenie i pokój. Chcę w tej godzinie prosić także za kapłanów i osoby konsekrowane aby wytrwały w swoim powołaniu a także prosić Matkę Najświętszą o szczególną opiekę nad rodzinami zagrożonymi rozpadem, za poranionymi przez rozwody, za dziećmi cierpiącymi przez egoizm rodziców a także w intencji poczętych dzieci aby zostały przyjęte z miłością przez swoich najbliższych. W modlitwie polecać będę dusze w czyśćcu cierpiące aby Niepokalanie Poczęta wyprosiła u Pana naszego Jezusa Chrystusa skrócenie kar, które słusznie ponoszą wypłacają się bożej sprawiedliwości te bolejące dusze. Niech Duch Święty przyczynia się w błaganiach podczas naszej modlitwy aby była godna i została przyjęta jako wynagrodzenie za nasze grzechy i całego świata.

 • czy patrzeliście na słońce w te godzinie? Ja mogłam na nie patrzeć i nie bolały mnie oczy, nie raziło mnie. Migotało jakby na czerowno i widac je było bardzo dokładnie, czy ktoś też tak miał, próbowałam to nagrać ale nie wyszło za bardzo…

 • 8 grudnia 2015 r urodziłam synka 🙂 to takie niezwykłe, dzień poczęcia też był w Święto Maryi 25 marca, wcześniej długo staraliśmy się z mężem o dziecko. Synek urodził się 10 dni przed planowanym terminem. o 12:00 weszłam na porodówkę, o 13:05 Synek się urodził. To była moja pierwsza ciąża. Urodzić dziecko w godzinę łaski w Święto Matki Boskiej- czy to nie jest cud i znak od Boga?

 • Czy można w godz. Łaski modlić się w intencji swojej POmpejańskiej? Oprócz za kałpanów i grzeszników:) Czy to będzie egosistyczne?

 • W godzinie Łaski skończyłam kolejną nowennę i zaczynam kolejną już Nowennę Pompejańską,prosząc Mateńkę o wylanie łaski dla moich ukochanych dzieci.A w świątyni,będę modlić się za kapłanów i grzeszników i tych którzy odeszli od Boga,o ich nawrócenie.Mateńko Niebiańska któż jak nie Ty,otulasz nas swym Matczynym Płaszczem.

 • Będę się dziś modlić o wiarę prawdziwą, głeboką dla mojego syna i jego rodziny, o umocnienie w wierze dla Księdza Mirka i o przebaczenie win dla siebie. Od 2 lat odmawiam Nowennę Pompejańską. Tym razem Zakończę część błagalną 20 grudnia , w 96 rocznicę urodzin mojej mamy Julii. Będę dziekować za jej długie życie w zdrowiu . Kiedy ki kończę Nowennę przez kilka dni wypełniam czas wieloma różnymi modlitwami, ale po 2-3 dniach zaczynam Nowennę od nowa bo odczuwam brak kontaktu z Maryją. Matka Boża jest ze mna kazdego dnia . Jestem ciężko nieuleczalnie chora, tracę wzrok . Modlitwa daje mi radość i nadzieję. Kocham Cię, Matko Boża, Moja Matko, Maryjo

 • Myślę tak : Matka Boska jest Królową Polski. Wielokrotnie wyjednała przez swojego Syna wspomożenie Stwórcy dla Prawych Polaków i przez nich dla Polski. Dlatego w Tej Godzinie /od 12:15 br./ modliłem się do Niej o zwrócenie się do Syna o wsparcie Stwórcy dla Prawych Polaków w walce z potężnymi siłami bezbożnych i duchów złych o odbudowę silnej Polski dzięki „przejrzeniu na oczy” coraz większej liczby obywateli, którzy czują się Polakami aby zrozumieli, to co pierwszy, dzięki Łasce Stwórcy, zrozumiał Wielki Umysł Mieszka Pierwszego, że Racją Stanu Państwa Polskiego jest „Trzymać się Rzymu” i przyjeli Matkę Boską za swoją Matkę do której zawsze zwraca się o pomoc i radę

 • Ja dziś też poszłam na mszę w godzinie łaski.Niestety żle się do tego przygotowałam,nie znalazłam informacji jak trzeba się modlić.
  Byłam na mszy przyjęłam komunię,a po mszy odmówiłam różaniec w tych intencjach które są bliskie mojemu sercu.
  Nie wiedziałam,że trzeba się modlić za grzeszników,za kapłanów itd.
  Wyszło na to,że egoistycznie myślę o sobie.
  Nie wiem czy Matce Bożej będzie podobać się taka modlitwa.
  Mam nadzieję,że za rok znów będę mogła się modlić i zrobię to inaczej.

 • Odmówiłam juz 5 nowenn w swoim zyciu odkad sie tylko o niej dowiedziałam w tym 3 nowenny w intencji urodzenia córki. Dziś w godzinie laski prosiłam o cud urodzenia córeczki wiedząc i mając potwierdzone przez kliku lekarzy na usg ze pod sercem noszę kolejnego syna. Tyle kobiet nie moze mieć wogole dzieci czy ja jestem tak zła i egoistyczna ze modlę się o wymarzoną córeczkę? Kocham moich 2 synkow nad życie i nie zamieniłabym ich na córki i tego tez będę kochać zapewne najbardziej bo więcej dzieci już mieć nie planuje ze względu na obciążenie i zdrowie. Zamiast dziekowac Bogu za zdrowe i mądre dzieci ja pragne mięc córeczkę . Czy ze mną jest coś nie tak???? Czy wogole mogę liczyć na cud i prosić o to w modlitwie?

 • Moja nienarodzona córka miała stwierdzona wadę serca, która miała być operowana zaraz po porodzie. Wraz z mężem i rodzicami modlilismy się w jej intencji w godzinie laski do Maryii. Córka urodziła się zdrowa. Maryjo , nie znajduje słów by powiedzięć Ci dziekuje. To prawdziwy cud i laska od Ciebie.

 • Dzięki godzinie laski dostałam nowe życie. Gdy moja mama zabrała mnie do kościoła 8 grudnia byłam sceptycznie nastawiona, ale modliłam się o ustąpienie objawów somatycznych związanych z depresją. Od maja czyli od matury praktycznie nie wychodziłam z domu. Rok później poszłam na studia usamodzielniłam się finansowo i psychicznie, wyprowadziłam się z domu, spotkałam na swojej drodze życzliwych ludzi. Wcześniej żadna terapia nie pomagała. Dopiero po pewnym czasie zrozumiałam jak wiele dostałam. Dużo więcej niż prosiłam. Matka Boża działa Cuda. Teraz oczywiście czasem wracają objawy ,ale o wiele mniejszym nasileniu. Módlcie się.

 • ja dziś w godzinie łaski zaczełam pierwszą w życiu nowenne matuchno czuwaj nad nami wszystkimi

 • 2 lata temu, 9 grudnia po 20 latach palenia papierosów przestalam palić od tak jakby nigdy nie było nałogu, Matka Boża bardzo szybko odpowiedziała na moją prośbę o uwolnienie z nałogu z dnia wczesniejszego 8 grudnia (Godzina Laski). Chwała Bogu

 • Szczęść Boże
  Jutro jest 8 grudzień . Mieszkam w Stanach Zjednoczonych Ameryki .
  Mam pytanie odnośnie godziny łaski . U nas w Ameryce jest 6 godzin do tylu w porównaniu z czasem w Europie . Nie wiem kiedy powinnam sie pomodlic , czy miedzy 6 a 7 rano mojego czasu czyli 12-13:00czasu w Polsce czy powinnam pomodlic sie miedzy 12 a 13:00 w Stanach Zjednoczonych . Ponieważ nie wiem , wydaje mi sie że dla NMP nie ma znaczenia i niebo jest otwarte przez godzinę dla całego świata miedzy 12 a 13godziną tam gdzie sie mieszka na kuli ziemskiej .
  Pozdrawiam wszystkich Polaków na kuli ziemskiej . Jesteśmy dobrym , bogobojnym narodem .

 • Byłam w tej godzinie w kościele.
  Modliłam się z wiernymi.
  Moje prośby to wiara dla mojej rodziny, zdrowie dla przyjaciół, powodzenie w sprawach które są przede mną.
  Wierzę Mario że pomożesz

 • Jestem pozytywnie nastawiona imodle się zawsze w intencji zatwardzialych grzesnikow

 • „25 lutego 2017
  Świadectwo Daniela.

  Witam. Chciałbym w kilku słowach podzielić się moim świadectwem. Otóż byłem uzależniony od pornografii i masturbacji. Tkwiłem w tym bagnie około 20 lat. Byłem tym przesiąknięty i oddawałem się temu niemal w całości. Choć miałem świadomość, że jest ze mną źle nie byłem w stanie z tego się wyrwać. Pochodzę z rodziny katolickiej, więc zawsze uważałem się za katolika, a jako dziecko często się modliłem do Maryi, przez jakiś czas byłem nawet ministrantem. Z czasem w miarę dorastania zaczęły się przeróżne problemy, coraz mniej się modliłem a zastępowałem modlitwę czym innym. Pojawił się alkohol, wszelkiego rodzaju używki, metalowa muzyka i w końcu doszła to tego pornografia i masturbacja. Prawie całkiem zapomniałem o Bogu i w ogóle się nie modliłem. Czasem z przyzwyczajenia poszedłem do kościoła w niedzielę. W końcu poznałem swoją żonę, szybko się zaręczyliśmy i wzięliśmy ślub. Wyobrażałem sobie, że jak będę w małżeństwie, to problem z masturbacją oraz z pornografią sam się rozwiąże. Przez pierwszy miesiąc małżeństwa rzeczywiście było lepiej. Szybko jednak powróciłem do starych przyzwyczajeń. W końcu przez to zaczęło się sypać moje małżeństwo, wpadałem w nieuzasadnioną złość, bywałem bardzo rozdrażniony kłóciłem się z dziećmi i z żoną oraz z każdym, kto stanął mi na drodze. Z biegiem czasu zauważyłem, że potrzebuję coraz to nowszych wrażeń, więc zacząłem sięgać do wszelakich możliwych rodzajów pornografii. Dobiłem do „dna”, tkwiłem w tym bardzo głęboko, i gdy zacząłem sobie uświadamiać, że przez to moje życie zaczyna się walić przez coraz częstsze kłótnie i przez brak szacunku do żony zacząłem się bronić. Szukałem sposobów, które by mi pomogły z tym skończyć. Zainstalowałem nawet program blokujący te treści. Wszystko na próżno zwykle po tygodniu wracało wszystko jakby z większą mocą. Wiele razy sytuacja się powtórzyła. W reszcie po wielu nieudanych próbach zacząłem błagać ze łzami w oczach Boga, aby mi pomógł. Oczywiście na początku miałem wrażenie jakby Bóg mnie opuścił i że w ogóle mnie nie słucha. Jednak się nie poddawałem. Pewnego razu na facebooku znalazłem wspaniały post, który przypominał o „Godzinie Łaski” 8 grudnia o godzinie 12. Jest to szczególna godzina, w której Matka Boża uprasza łaski dla tych, którzy ją o nie poproszą w tej właśnie godzinie. Tak się złożyło, że przed tym dniem 1 grudnia kolejny raz podjąłem walkę ze swoim uzależnieniem i z wielkim trudem dotrzymałem bez grzechu do 8 grudnia, Gdy nadeszła ta wyjątkowa godzina ze łzami w oczach zacząłem przyzywać Maryi i błagać o to, aby mi pomogła, aby to ode mnie zabrała, ale że jeszcze wtedy moja wiara była bardzo słaba nie sądziłem, że się coś zmieni w moim życiu i byłem pewien, że za parę dni znowu powrócę do mojego uzależnienia. Minął jakiś czas i zapomniałem o 8 grudnia i o tym, że zaniosłem prośbę do Maryi. Mijały kolejne dni i tygodnie, a ja wciąż trwałem w czystości. Oczywiście pokusy mną miotały i były bardzo silne jednak jakaś siła nie pozwalała mi wejść na treści pornograficzne, a nawet jak wszedłem, to od razu musiałem wyjść. Również próbę masturbacji powstrzymała jakaś siła. Minęło parę miesięcy a ja dalej żyłem w czystości. Wtedy zacząłem sobie uświadamiać, że to nie jest moja zasługa, ale to musiała być Boża interwencja. Jednak nie wiedziałem dokładnie, która modlitwa zadziałała. Minął rok i pierwszego grudnia znowu zobaczyłem gdzieś w necie post, który przypominał o „GODZINIE MIŁOSIERDZIA” Wtedy do mnie dotarło i uświadomiłem sobie dopiero po roku, że to był Cud za wstawiennictwem naszej ukochanej Matki. Kiedy to zrozumiałem poczułem wdzięczność, jakiej dotąd nie odczuwałem. Dziś mija rok i jeden miesiąc od rozpoczęcia mojej abstynencji i choć pojawiają się „próby” i pokusy, które nieustannie mnie atakują potrafię sobie z nimi radzić .Podniosłem sobie poprzeczkę i teraz za upadek uważam każdą nieczystą myśl oraz dłuższe zapatrzenie się na jakieś swawolne zdjęcie. Na koniec chciałbym dać kilka wskazówek tym, którzy są w podobnej sytuacji. Po pierwsze musisz sobie zdać sprawę z tego, że sam sobie z tym nie poradzisz, nie ma takiej możliwości, oraz nikt, ani nic Ci nie pomoże, żaden program zabezpieczający itd. Pornografia zawsze cię znajdzie. Uzależnienie od pornografii i masturbacji to jest rodzaj zniewolenia duchowego i człowiek sam z siebie nie jest w stanie sobie z tym poradzić. Dlatego jedynym rozwiązaniem jest MODLITWA. Tylko w ten sposób masz szanse wyjść z tego. Módl się nieustannie na różańcu , pójdź do generalnej spowiedzi z całego życia, ponieważ to jest potężny egzorcyzm. Zdaj sobie sprawę z tego, że nie uwolnisz się od razu, NIGDY, ALE TO NIGDY się nie poddawaj. Trwaj w codziennej modlitwie, jeśli upadniesz nie załamuj się, tylko znowu pójdź do spowiedzi, nawet jakby to miało się powtórzyć tysiąc razy nie możesz się poddać, zawierz swoje życie Jezusowi i Maryi, a w końcu otrzymasz potrzebne łaski. Poproś kapłana o modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie. Odmawiaj „Nowennę Pompejańską”, odmawiaj nowennę do „Matki Bożej Rozwiązującej Węzły”. To są niezwykle skuteczne modlitwy, które czynią cuda i pomogły już wielu ludziom. Kiedy już zostaniesz uzdrowiony musisz wiedzieć, że tu walka się nie kończy i w dalszym ciągu będziesz bombardowany pokusami i ciągle będziesz musiał walczyć, ale nie będziesz już sam, lecz z Jezusem i Maryją . Mam nadzieję, że komuś się przydadzą wskazówki, które tutaj przedstawiłem. Życzę wam powodzenia w walce z tym straszliwym uzależnieniem. Pamiętajcie, że tylko z Bogiem możemy coś osiągnąć i tylko On nas może uzdrowić.

  Z Bogiem.

  Daniel.”

  • Ja odmawiam nowennę do Matki Boskiej Pompejańskiej o zdrowie mojego męża , a także modlę się w intencji zatwardziałych grzeszników, a przede wszystkim wiara dla mojego syna. Wierzę święta Matko Boska że czuwasz nade mną . Zdrowaś Maryjo łaski pełna

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!