Ewa: Modlitwa za zbawienie duszy

Nowennę Pompejańską zmienia się życie człowieka, który bierze różaniec do ręki i wypowiada słowa modlitwy. Teraz już wiem, że Słowa Boże są żywe. Wiele zmieniło się w moim życiu i w moich różnych trudnych sprawach na lepsze.Nowenna Pompejańska otwiera oczy , daje wewnętrzny spokój i prowadzi przez życie w mądry sposób.Zmienia się spojrzenie na świat, na sytuacje rodzinne , domowe i wszystkie inne sprawy związane z życiem dnia codziennego.Czuje się opiekę Bożą i Matki Najświętszej.To wielka łaska,najważniejsza i trzeba dbać o to , żeby jej nie utracić.Życie bez Pana Boga jest pustką a z Panem Bogiem wszystko jest możliwe i żywe ,piękne i wolne.Z Panem Bogiem wszystko odradza się i nabiera życia.
Matka Boża Różańcowa daje łaski i chroni nas. Jest najlepszą Matką dbającą o swoje dzieci, która nas zna i za nami wstawia się u najlepszego Ojca w Niebie.
Dzisiaj chciałabym dać świadectwo z 4-rech odmówionych Nowenn Pompejańskich w intencji zbawienia duszy mojego tata.
Zacznę od tego, że wcześniej odmówiłam trzy Nowenny Pompejańskie za tata ,gdy jeszcze żył. Modliłam się za zdrowie,lecz wolą Bożą było aby tato odszedł na tamten świat. W 46 dniu po zakończeniu trzeciej NP tato odszedł.
Po pewnym czasie zaczęłam odmawiać NP za zbawienie duszy mojego tata.Jak już wspomniałam odmówiłam 4-ry NP w tej intencji.Kiedy kończyłam jedną to od następnego dnia zaczynałam kolejną NP.
Wierzę , że moja modlitwa pomogła tacie.Chciałabym dodać, że tato od czasu śmierci jak dotąd ani razu mi się nie przyśnił.Raz jeden tylko usłyszałam jak gdyby w półśnie tata głos , w którym dwukrotnie zawołał do mnie po imieniu:Ewunia ,Ewunia.
W przedostatni dzień pierwszej NP w tej intencji miałam sen.
Śniło mi się,że szłam z mężem drogą w miejscowości w której mieszkał mój tato,do swego domu rodzinnego.Gdy byliśmy już blisko domu,nagle znalazłam się sama wewnątrz budowli w kształcie prostokąta.Budynek ten stał po drugiej stronie drogi ,naprzeciw domu w którym mieszkał tato,na gumnie między studnią i spichlerzem.Wewnątrz budynku było pusto , nic tam nie było oprócz okna.Owy budynek był wewnątrz koloru mniej więcej pomarańczy i było tam czysto. Ja modliłam się wewnątrz tego budynku. Po pewnym czasie w tym budynku znalazł się mój brat Adam i do mnie powiedział:Tato też modlił się ,odmawiał Ojcze Nasz,Zdrowaś Mario i Aniele Boży Stróżu Mój.Następnie powiedział, że tato dostał DAR i POMOC.
Spadła zapalniczka z regału na podłogę , którą zapalam świece do modlitwy,w tym momencie przebudziłam się , co odebrałam jako znak aby dalej modlić się NP za zbawienie duszy mojego tata.Po zakończeniu pierwszej Nowenny Pompejańskiej odmówiłam 3-trzy następne w tej samej intencji.
Słyszałam też od rodziny, że tato przyśnił się dla drugiego brata w taki sposób,że szedł wraz ze swoim śp. ojcem i że mój tato był zadowolony i uśmiechnięty.
W sumie odmówiłam za tata siedem Nowenn Pompejańskich.Panie Boże w Trójcy Świętej Jedyny proszę Cię o miłosierdzie dla mojego tata i zaprowadz go do swego Domu w Królestwie Niebieskim , do Wiecznej Szczęśliwości.Amen.
Matko Boża Pompejańska dziękuję Ci za wszystkie łaski.Tobie Maryjo Cześć i Chwała teraz i na wszystkie wieki.Amen
Dzięki modlitwie Różańcowej zrozumiałam i dostrzegłam, że miłość jest najważniejsza a jeżeli ją w sobie posiadamy jesteśmy zdolni do poświęceń i do modlitwy.Miłość pokona przeszkody,przyniesie radość i ukojenie duszy , a kiedy staniemy przed Bogiem z miłością i zobaczymy film swego życia , prawdziwy ,bez wyciętych zdjęć ,możemy mieć nadzieję na Boże Miłosierdzie.
Wierzę , że moja modlitwa pomoże dla tata dostać się do nieba i ułatwi mu pomoc dla nas tutaj jeszcze żyjących na tym świecie.
Panie Boże , który kazałeś czcić ojca i matkę proszę Cię za moim tatem , przyjmij moją modlitwę aby wydała owoc i mój śp.tato mógł oglądać Ciebie Boga , który jest Miłością , Prawdą i Życiem oraz Królową Wszechświata Maryję w Twoim Domu w Niebie.
Chwała i Cześć Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu i Matce Najświętszej.Amen
Odmówienie Nowenny Pompejańskiej jest dla mnie najważniejszą sprawą dnia , dzień bez modlitwy byłby dniem straconym i wierzę , że tak już zostanie.
NP odmawiam w domu przed Obrazem Matki Bożej i Krzyżem , przed Najświętszym Sakramentem w Kościele oraz w drodze do pracy i z pracy.Zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej , ponieważ nasza Królowa i Matka chce nam pomagać i jest dla nas jedyną nadzieją i radością.Nie opuści nas w naszych potrzebach i otoczy nas opieką.

Módl się...

razem z nami!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x