Maria: W sytuacjach beznadziejnych

Ja już kilka razy odmawiałam Nowennę Pompejańską. Jest to siła jaką dostaję podczas sytuacji życiowej, która zdaje się nie do przeżycia. Maryja stawia ludzi i sprawia, że oni pomagają rozwiązywać problem. Teraz jest w trakcie odmawiania,moje życie małżeńskie i rodzinne rozsypało się w gruzy, od ponad roku uciekłam z dziećmi że swojego domu od męża psychopaty i alkoholika. Bardzo tęsknimy za domem, ale boję się męża i nie chcę z nim być. Ufam Matce Bożej ,że zaprowadzi nas do domu i będziemy spokojnie i bezpiecznie w nim zamieszkać.

- nowenna pompejańska

od 31 maja

Przygotuj się razem z nami!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
krystyna
krystyna
16.09.19 16:56

Doskonale rozumiem Twoja sytuacja, bo przez taka przeszlam.Zycie z alkoholikiem to koszmar dla rodziny. Zycze Ci Blogoslawienstwa Bozego i opieki Matki Najswietszej. Szczesc Boze!

Ela
Ela
16.09.19 21:13

Niech najświętsza Maryja Panna otoczu Ciebie i twoje dzieci opieķa niech obdarzą was pokojem i strzegą od złego życzę zcałego serca

Ewa
Ewa
17.09.19 11:15

Trzymaj się Mario! Mam nadzieję, że wszystko się ułoży u Ciebie, abyś mogła spokojnie żyć. Bądź silna dla siebie i dzieci. Pomodlę się za Was. 😉

mena
mena
17.09.19 17:33

Mario ,spokój i bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich dzieci jest bezcenne, dlatego nie ustawaj w modlitwie aby Boże Plany wobec Twojej rodziny się wypełniły Bóg zajmnie się wszystkim ,czasami nie tak jak my sobie to wyobrażamy ,ale zawsze najlepiej dla nas . Przylgnij do Boga a za męża módl się zamów Msze św. wieczyste i poproś innych o modlitwe. Jednak nie wracaj do domu gdy grozi wam niebezpieczeństwo. Obiecuje modlitwe.

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x