Natalia: Zaufajcie Maryi!

2 lata temu zdiagnozowano u mnie nowotwór: ziarnicę złośliwą. Diagnozę postawiono w bardzo niefortunnym dla mnie momencie, po wakacjach miałam zacząć naukę w 3 klasie liceum i napisać maturę. Ze względu na chorobę nie mogłam chodzić do szkoły, a złe samopoczucie nie pozwalało na sumienną naukę w domu. Byłam zrozpaczona, nie wiedziałam czy mój organizm odpowie na leczenie. Nie pomagał fakt, że od zawsze moim marzeniem było studiowanie medycyny, a w tej sytuacji nie mogłam być pewna, że napiszę maturę.
O nowennę dowiedziałam się przez przypadek od jednej osoby na oddziale onkologii i zaczęłam ją z zapałem odmawiać. W mojej intencji modliło się wiele osób, był to prawdziwy szturm do Nieba.
Zaledwie kilka miesięcy później w badaniu wykazano że w moim organizmie nie ma już komórek nowotworowych! Byłam zdrowa! Gdy tylko siły mi pozwoliły odbyłem pielgrzymkę dziękczynną na Jasną Górę, by dziękować za cud który mnie spotkał.
Napisałam maturę i udało mi się dostać na studia, z pomocą Maryi zaliczyłam wszystkie egzaminy na 1 roku, z moim zdrowiem wszystko jest w porządku.
Zaufajcie Maryi, a ona Wam pomoże!

Msza Święta

w Pompejach

25.12.2020

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ewuś
Ewuś
16.08.19 20:44

Chwała Panu.

Alicja
Alicja
16.08.19 22:43

Prawdziwy cud.

Aga
Aga
16.08.19 23:11

Cud. Bądź już zawsze przy Maryji.

Monia
Monia
17.08.19 14:37

To po prostu miałaś szczęście i Cię Maryja i Bóg wysłuchali nie każdy tak ma niestety

Łukasz
Łukasz
19.08.19 12:13

Chwała Panu i Matce Bożej

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x