Milena: Wytrwale o pracę

Witam wszystkich, którzy będą czytać moje słowa i z góry przepraszam za swój prosty język. Napisanie tego świadectwa jest dla mnie nie lada wyzwaniem, ponieważ muszę w nim przyznać się do błędów jakich dopuściłam się odmawiając nowennę, a mimo to Matka Niebieska obdarzyła mnie łaską. Świadectwo jest dla mnie swego rodzaju obietnicą, jaką składałam modląc się słowami nowenny, tylko że Maryja na jej spełnienie czekała znacznie dłużej niż ja za swoim cudem. Strasznie mi wstyd z tego powodu, sama też modlitwa nie była staranna, raz zalewałam się łzami szepcząc słowa nowenny, łkając i przerywając, a innym razem w pośpiechu jadąc autem, by „mieć z głowy”. I mimo to Matka mnie wysłuchała. Módlcie się Wy wszyscy w utrapieniu, bo to przecież jest Nasza Matka, która chce dobrze dla swoich dzieci. Proszę tylko okażcie Jej więcej szacunku niż uczyniłam to ja.
Moja modlitwa została wysłuchana i spełniona, znalazłam pracę po niespełna 2 miesiącach po ukończeniu nowenny, pracuję do dziś i jest to umowa na stałe. Jestem szczęśliwa i wdzięczna Naszej Mamie w niebie.

Zamów prenumeratę

i otrzymaj bezpłatnie

modlitewnik pompejański!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
JazzkrystynaMonnn Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Monnn
Gość
Monnn

Kurcze to tylko pozazdrościć spełnienia prośby.mialas szczęście . Tez tak bym chciała a dziś mija 41 dzień mojej nowenny. Chodź na prawdę o wiele nie proszę

krystyna
Gość
krystyna

Dziekuj Maryi i Jezusowi chociazby przez sumienne wykonywanie swojej pracy, ale nie tylko. Szczesc Boze.

Jazz
Gość
Jazz

„Muszę w nim przyznać się do błędów jakich dopuściłam się odmawiając nowennę” – wspaniałe świadectwo, pokazujące, że Bóg nie rozlicza nas jak w urzędzie skarbowym w kwestii naszych modlitw.
Jezus i Maryja nie przychodzą do nas jedynie wtedy, gdy jesteśmy piękni, czyści i błyszczący.