Dorota: Dary Królowej Różańca Świetego

Szczęść Boże! Swoją pierwszą Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 11 lutego 2019r.,choć dowiedziałam się o niej wcześniej nie miałam odwagi zacząć, gdyż odmawianie jednej dziesiątki różańca każdego dnia sprawiało mi trudności. Jednak w moim telefonie „przypadkiem” zaczęły wyświetlać się świadectwa osób które dziękowały Matce Bożej za interwencję po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej, postanowiłam spróbować.
Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji mojego męża, gdyż w naszym małżeństwie źle się działo. Matka Boża radykalnie wkroczyła do mojego życia, choć tak naprawdę zawsze w nim była ponieważ jestem osobą wierzącą „od zawsze”. 16 lutego mieliśmy poważny wypadek samochodowy, samochód zniszczony, a mojemu mężowi, córkom i mnie prawie nic się nie stało. Matka Boża osłoniła nas swoim płaszczem. Właśnie dziś skończyłam 3 nowennę i nie rozstanę się z nią już nigdy. Modlitwa przemienia nasze życie i serce, choć są też trudne sytuacje, ale dzięki Maryi mamy siłę stawić im czoła. Otrzymałam wiele łask: poczucie bezpieczeństwa, najlepiej zdany egzamin w klasie przez moją córkę, miejsce w szkole do której pragnęła pójść (druga nowenna była w jej intencji) , poprawa relacji w małżeństwie, a nade wszystko pokój serca który towarzyszy mi nieustannie pomimo trudnych sytuacji . Wiele osób pisze również o oddziaływaniu szatana u mnie również można to zaobserwować ponieważ w czasie modlitwy odczuwam trudności, zniechęcenie, płaczliwość i myśli aby zrezygnować, że to nic nie pomoże – nie należy nigdy się poddawać, po skończeniu nowenny wszystko się rozwiązuje. Na inne łaski muszę jeszcze poczekać ponieważ Pan Bog daje nam to czego potrzebujemy, a nie to czego pragniemy, ale dziś już chcę Mateńce podziękować za opiekę i wszystkie łaski, szczególnie za te których nie dostrzegam, no i oczywiście za codzienną modlitwę różańcową która jest również cudem. Następną nowennę ofiaruję za dusze w czyśćcu cierpiące i tak jak wspomniałam wcześniej z różańcem się już nie rozstanę.
Dziękuję również administratorom, bo to dzięki zwiastunom waszej strony sięgnęłam po różaniec, oraz osobom piszącym świadectwa, ponieważ czytam je każdego dnia. Zachęcam wszystkich do modlitwy, to naprawdę nowenna nie do odparcia. Szczęść BOŻE

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Elzbieta
Elzbieta
21.08.19 22:09

Dziękuję za to świadectwo! Z Panem Bogiem!

enia
enia
22.08.19 03:26

Litania do Ducha Świętego z obietnicami Obietnice Ducha Świętego: Litania ta będzie się rozszerzać jak lawina. Jeśli ktoś ją przekaże innej osobie, będzie miał udział w jej modlitwach. Jeśli ktoś nie chce zachować owoców tej modlitwy dla siebie, może powiedzieć Duchowi Świętemu, w jakich intencjach pragnie je ofiarować. Jam Jest Duch Święty, Trzecia Osoba Trójcy Świętej. Słuchaj człowiecze Moich Słów, słuchaj uważnie. Dziś pragnę poprosić was Moje stworzenia, abyście zaczęli Mnie czcić w sposób szczególny. Pragnę, aby obchodzono każdego 3 dnia miesiąca, dzień przeznaczony ku czci Ducha Świętego. Głównym świętem nadal pozostaje Święto Zesłania Ducha Świętego. Ponadto proszę, aby każdy… Czytaj więcej »

Jola
Jola
22.08.19 21:54
Reply to  enia

Dziękuję eniu za tę modlitwę. Z chęcią włączę ją do swoich modlitw. Niestety w tygodniu o 9.00 nie dam rady, pozostaje westchnienie, ale po pracy jak najbardziej. Chwała Panu.

Mirka
Mirka
22.08.19 23:12
Reply to  enia

Dziękuję eniu że pokazujesz i zachecasz do różnych modlitw. Dzięki Tobie odmawiam nowennę do Najświętszej Krwi Chrystusa, będę się też modlić do Ducha Świętego. Niech Pan Ci błogosławi.

enia
enia
23.08.19 05:01
Reply to  Mirka

Zadna modlitwa nie zastąpi Nowenny Pompejańskiej,ale ta nowenna do Najświetszej Krwi Chrystusa porusza Serce Ojca. Tak bardzo ks.Amorth i s.Angela Musolesi polecają tą modlitwę. Ja obecnie odmawiam ją w intencji uwolnienia od konsekwencji homeopati. Juz sie z tego spowiadałam,Odsłuchałam na yt przerażające świadectwo młodej kobiety „Byłam w niewoli grzechu i szatana” , odsłuchajcie w cz 2 pod koniec. Czy jest ktoś kto nie zażywał leku homeopatycznego? Syropy chociaż by stodal

Gabriela
Gabriela
23.08.19 08:40
Reply to  enia

Homeopatyki wyrządzają wiele szkody w życiu duchowym… i niekoniecznie osobie, która stosuje te „leki”. To raczej dzieci najbardziej cierpią. Gdy kiedyś zażywałam homeopatyczne krople przeciwbólowe – ból natychmiast w „cudowny” magiczny sposób się uśmierzył, lecz zauważyłam objawy niepokojące u swej małej córeczki – lęki nocne, których wcześniej nie miała, objawy wycofania (jakby autyzmu). Kapłan powiedział mi, że w homeopatykach drzemią złe siły i kościół katolicki ich zabrania. Ja modlę się także nowenną do Krwi Chrystusa, lecz 12-letnią. Mam taką w modlitewniku do Chrystusa Króla, który posiada imprimatur. To jest 7 tajemnic.

Gabriela
Gabriela
23.08.19 09:01
Reply to  Gabriela

Co do homeopatyków trzeba jeszcze dodać, że niektórzy lekarze powszechnie je przepisują i zalecają. Stodal, o którym wspomina Enia jest syropem na kaszel, który jest niby „skuteczny” i nie wywołuje objawów ubocznych, lecz nietypowe objawy uboczne mogą pojawić się po czasie i ciągnąć latami. Trzeba naprawdę uważać, co nam lekarze proponują. Przyznam, że nie mam zaufania do lekarzy i jestem wobec nich ostrożna. Dlatego często piszę negatywne komentarze na forum, gdy na depresję od razu zaleca się lekarza. Może czasem jest to konieczne. Lecz mnie ani moją córkę z depresji nie wyleczył lekarz, mimo że skorzystałam z „pomocy”. Na depresję… Czytaj więcej »

Jazz
Jazz
23.08.19 11:11
Reply to  Gabriela

Pamiętam, że w związku z 12-letnią modlitwą 7 tajemnicami toczyło się wiele dyskusji – m. in. w kwestii modlitewnika, gdzie modlitwę opublikowano, była nawet oficjalna opinia Misjonarzy Krwi Chrystusa w tej sprawie, później już nie śledziłam, ale chyba na tym się nie skończyło, a pojawiło dużo nieporozumień. Gabrielo, może masz inny modlitewnik, ale sprawa była na tyle zagmatwana, że do dziś mam duże wątpliwości. Nie do modlitwy jako spotkania z Bogiem, co zawsze przyniesie dobro, 12 lat to i tak zbyt mało 🙂 ale po prostu unikam zamętu i niejasności.

Gabriela
Gabriela
23.08.19 12:59
Reply to  Jazz

Jazz, bardzo dobrze, że jesteś ostrożna co do modlitewników. Ja książkę „Armia Najdroższej Krwi Chrystusa” spaliłam. Także odmawiałam z niej wiele modlitw. Nie w modlitwach tkwi pułapka, jeśli zawierają dobrą treść – tak powiedział mi znajomy ksiądz. Nie należy jednak przywiązywać uwagi do wszelkich obietnic i innych przypisków z objawień prywatnych. Jeśli chodzi o nowennę 12-letnią, jako rycerz Chrystusa Króla, posiadam modlitewnik z imprimatur, który był specjalnie wydrukowany dla rycerzy, a otrzymałam go w pobliskim kościele pw. Chrystusa Króla z rąk księdza Dziekana.

Gabriela
Gabriela
23.08.19 08:52
Reply to  enia

Eniu przyznam, że nigdy nie odmawiałam owej modlitwy do Ducha Świętego. Ja bardzo często modlę się przez wstaw. św. Małej Arabki i korzystam z modlitwy, którą Ona się modliła. Kto ma mało czasu może każdego dnia prosić „Duchu Święty natchnij mnie, Miłości Boża pochłoń mnie, po prawdziwej drodze prowadź mnie, Maryjo Matko moja spójrz na mnie, z Jezusem błogosław mnie. Od wszelkiego zła, od wszelkiej iluzji, od wszelkiego niebezpieczeństwa zachowaj mnie! Amen”. Trzeba wiedzieć, że św. Maria od Jezusa Ukrzyżowanego (Mała Arabka) doświadczając bliskości Ducha Świętego jest uważana za patronkę Odnowy w Duchu Świętym. O Niej jest także niezwykle interesujący… Czytaj więcej »

enia
enia
23.08.19 10:11
Reply to  Gabriela

Mam kilka ksiazek i rózaniec z Małą Arabką….ta Swięta czeka w kolejce,aż znajdę czas dla niej. Zielarz jest obecnie bardzo dobry u bonifratów w Krakowie o.Franciszek. Naszej wiesi z forum przepisał zioła i jeszcze …cos,nie pamietam,wysłałam jej receptę, polepszyły się wyniki,ma białaczkę.Moze już pisała o tym, wiesia tez bardzo duzo się modli.

Mirka
Mirka
23.08.19 19:35
Reply to  enia

A co myślicie o ubraniach dla dzieci np. z jednorożcem. Moja wnuczka ma taką bluzkę, mówię córce, żeby wyrzucić, ale ona twierdzi, że przesadzam. Może faktycznie przesadzam ?

enia
enia
23.08.19 20:11
Reply to  Mirka

Mirka nie przesadzasz! Najlepiej spal bluzkę

Gabriela
Gabriela
24.08.19 21:30
Reply to  enia

Tak jest Eniu! To dobra rada – takie rzeczy się pali. Ja spaliłam wiele książek nieodpowiedzialnych autorów, a także wiele plakatów z pokoju mojej córki zafascynowanej niegdyś różnymi zespołami młodzieżowymi. Co w tym złego? Na swej odzieży mieli nadruki symboli, przed którymi kościół katolicki ostrzega. Człowiek jest niestety często dopiero mądry po szkodzie.

Gabriela
Gabriela
24.08.19 21:28
Reply to  Mirka

Mirko – nie przesadzasz. Posiadam w domu płytę MP3, którą otrzymałam wraz z dwumiesięcznikiem „La Salette” od księży Saletynów z Dębowca. Tematyką są zagrożenia duchowe. Niestety popularne dziś zabawki stanowią takie zagrożenie np. słynna hello kity, którą rozpowszechnił satanista. Mowa także o jednorożcach, czy idiotycznych lalkach z wielkimi ślepiami. To nie są wymysły zwyczajnych księży, lecz wypowiedzi egzorcystów, którzy mieli niestety do czynienia z niewinnymi dziećmi – w szponach złego ducha. Komu się to nie podoba może sobie zminusować mój komentarz. Ja sobie z tego nic nie robię. Przyznam, że sama kiedyś uległam swej córce, która wybrała sobie drogą piżamę… Czytaj więcej »

Elżbieta
Elżbieta
22.08.19 12:21

Miałam identycznie „przypadkiem ” zaczęły się pojawiać świadectwa, mimo że nigdy wcześniej nie widziałam tej strony na fb. Dzięki temu odmawiam właśnie moja 5 nowennę i mam ogromną nadzieję, że zostanie wysłuchana. Szczęść Boże i Chwała Panu. 🙂

16
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA