Jadwiga: Komornik, guz mózgu

Trzy lata temu zaczęłam odmawiać Nowennę w intencji mojej córki i jej rodziny. Byli w bardzo trudnej sytuacji finansowej, a ja nie mogłam im zbyt pomóc. Córka i zięć wzięli kredyt na kupno domu. W pewnym momencie nie stać ich było na spłatę rat. Doszło do sytuacji, że komornik wystawił ich dom na licytację. Dzięki pomocy Matki Najświętszej córka w ciągu tygodnia dostała pracę. Zięć w tym czasie wyjechał za pracą za granicę. Udało nam się wspólnie zgromadzić większą kwotę i spłacić część zaległości. Doszło do ugody z bankiem. Dziś rodzina jest razem, zięć dostał pracę w kraju, spłacają regularnie swój kredyt i niedługo będą właścicielami małego domku.

Kolejną Nowennę odmawiałam w intencji koleżanki, u której wykryto guza mózgu. Był bardzo niefortunnie umiejscowiony i podczas dwu operacji nie udało się lekarzom usunąć go w całości. Koleżanka traciła słuch, nie mogła się samodzielnie poruszać, doszło do sytuacji, że musiała korzystać z wózka inwalidzkiego, miała silne porażenie mięśni twarzy . Podczas trzeciej operacji guz został w całości usunięty. Koleżanka stopniowo odzyskuje sprawność. Czeka ją jeszcze bardzo długa rehabilitacja, ale wierzymy, że wszystko będzie dobrze.

  • Kochani, proszę o modlitwę za mojego tatę, który dzisiaj spadł z drabiny, ma połamane żebra, miednicę i obustronna odmę płuc. Jest w ciężkim stanie, ma 80 lat. Tata jest człowiekiem niewierzącym, odkąd pamiętam bluznił przeciw Bogu i kościołowi. Kilka lat temu Odmówiłam NP o jego nawrócenie. Proszę, pomodlcie za niego, aby jego dusza została ocalona. Zły nie będzie chciał go oddać, dlatego proszę o pomoc. Tata jest dobrym człowiekiem, tylko pogubił się w życiu. Bardzo dziękuję za każdą modlitwę.

    • Mirka zaraz zacznij odmawiać nowennę do Najdrozszej Krwi Jezusa ks.Amortha w intencji o zbawienie duszy Taty, dobrze policz ma być 9dni, to najważniejsze obecnie.

      • Dziękuję, zaczynam koronkę do Najdroższej Krwi Jezusa i dziękuję za modlitwę. Byłam u taty w szpitalu, jest przytomny. Wierzę że Matka Boża da mu jeszcze czas na powrót do Boga i żal za grzechy. Jezu Miłosierny, zmiłuj się nad nim.

  • Z książki ks.Amortha Gdy mamy do czynienia z „zagrożoną” osobą, na przykład małżonkami ,którzy chcą się rozejść lub mają inne osobiste,poważne problemy ,bądź z młodym człowiekiem ,który ma problem alkoholowy lub jest uzależniony od narkotyków ,recytujemy nowennę do Najdroższej Krwi Jezusa , w pierwszej nowennie /przez dziewięć dni/ prosząc o łaskę ocalenia dla tej osoby. Np Udziel mi łaski zbawienia dla /imię osoby/, aby mogła/mógł zostać ocalony na końcu swej ziemskiej wędrówki i przyjść do Niebieskiego Jeruzalem ,aby składać Ci dzięki , aby razem z Tobą głosić chwałę i dziękować Jezusowi. Zlituj się nad nią/nim , wyrwij ją/go z rąk demona . Wystarczy odmawiać nowennę przez dziewięć dni.Możemy być spokojni i pewni ,że otrzymamy łaskę . W wypadku innych problemów pokonanie trudności może zająć niekiedy wiele miesięcy, dlatego należy odmawiać nowennę przez długi czas .Bóg chce nas ukształtować poprzez wiarę i poświęcenie .Wiara w niego będzie nagrodzona. Po otrzymaniu łaski zbawienia ,można – w intencji tej samej osoby -odmówić nowennę z prośbą o nawrócenie /lub o uwolnienie od uzależnienia od narkotyków bądź o uwolnienie od ducha nienawiści lub o uwolnienie od wszystkiego , co dręczy , a czego pochodzenia nie znamy/ Dobroczynny skutek może przyjść po miesiącach lub latach.Możemy być pewni ,że prędzej czy później nadejdzie Np Udziel mi łaski , aby /imię osoby/ został uwolniony od złych uroków i od zastępów diabelskich , które trzymają go w niewoli.Niech będzie uwolniony od wszelkiego przekleństwa ,zaklęcia i klątwy .Niech będzie mógł wrócić do wiary w Jezusa.Niech będzie mógł wzrastać w wierności Bogu i na końcu swej ziemskiej wędrówki przyjść do Ciebie i podziękować Ci w Niebieskim Jeruzalem.Miej dla niego litość ,Święta Matko .Dziękuję Ci ,bądź błogosławiona.

  • Wierzę że modlitwa czyni cuda. Przybieram się bo mam kilka próśb bardzo ważnych. Obecnie modlę się 2 godziny dziennie. Ale znajdę czas na Modlitwę Pompejanska

  • Bardzo proszę o modlitwę za mojego chłopaka i mnie abyśmy byli zdrowi i choroba nie wracała do chłopaka. Aby udalo sie nam pobrać i postawić domek i zyc sobie jak każda normalna polska rodzina.

  • >