Jadwiga: Komornik, guz mózgu

Trzy lata temu zaczęłam odmawiać Nowennę w intencji mojej córki i jej rodziny. Byli w bardzo trudnej sytuacji finansowej, a ja nie mogłam im zbyt pomóc. Córka i zięć wzięli kredyt na kupno domu. W pewnym momencie nie stać ich było na spłatę rat. Doszło do sytuacji, że komornik wystawił ich dom na licytację. Dzięki pomocy Matki Najświętszej córka w ciągu tygodnia dostała pracę. Zięć w tym czasie wyjechał za pracą za granicę. Udało nam się wspólnie zgromadzić większą kwotę i spłacić część zaległości. Doszło do ugody z bankiem. Dziś rodzina jest razem, zięć dostał pracę w kraju, spłacają regularnie swój kredyt i niedługo będą właścicielami małego domku.

Kolejną Nowennę odmawiałam w intencji koleżanki, u której wykryto guza mózgu. Był bardzo niefortunnie umiejscowiony i podczas dwu operacji nie udało się lekarzom usunąć go w całości. Koleżanka traciła słuch, nie mogła się samodzielnie poruszać, doszło do sytuacji, że musiała korzystać z wózka inwalidzkiego, miała silne porażenie mięśni twarzy . Podczas trzeciej operacji guz został w całości usunięty. Koleżanka stopniowo odzyskuje sprawność. Czeka ją jeszcze bardzo długa rehabilitacja, ale wierzymy, że wszystko będzie dobrze.

Zamów prenumeratę

i otrzymaj bezpłatnie

modlitewnik pompejański!

14
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
6 Wątki komentarzy
8 Wątki z odpowiedziami
11 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
10 Autorzy
IwonaReneeDorotaeniaAgata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
krystyna
Gość
krystyna

Bogu niech beda dzieki!

Mirka
Gość
Mirka

Kochani, proszę o modlitwę za mojego tatę, który dzisiaj spadł z drabiny, ma połamane żebra, miednicę i obustronna odmę płuc. Jest w ciężkim stanie, ma 80 lat. Tata jest człowiekiem niewierzącym, odkąd pamiętam bluznił przeciw Bogu i kościołowi. Kilka lat temu Odmówiłam NP o jego nawrócenie. Proszę, pomodlcie za niego, aby jego dusza została ocalona. Zły nie będzie chciał go oddać, dlatego proszę o pomoc. Tata jest dobrym człowiekiem, tylko pogubił się w życiu. Bardzo dziękuję za każdą modlitwę.

mena
Gość
mena

Odmawiaj za niego nieustannie Koronkę do Bożego Miłosierdzia .
Obiecuje modlitwe.

Brygida
Gość
Brygida

Ja też się pomodlę.

Mirka
Gość
Mirka

Dziękuję, odmawiam kilka koronek dziennie, Jezu Ufam Tobie.

Agata
Gość
Agata

Odmowie za niego Koronkę do Bozego Milosierdzia.

enia
Gość
enia

Mirka zaraz zacznij odmawiać nowennę do Najdrozszej Krwi Jezusa ks.Amortha w intencji o zbawienie duszy Taty, dobrze policz ma być 9dni, to najważniejsze obecnie.

enia
Gość
enia

Wpisałam Twojego Taty do modlitw Nieustanna Koronka w Łagiewnikach

Mirka
Gość
Mirka

Dziękuję, zaczynam koronkę do Najdroższej Krwi Jezusa i dziękuję za modlitwę. Byłam u taty w szpitalu, jest przytomny. Wierzę że Matka Boża da mu jeszcze czas na powrót do Boga i żal za grzechy. Jezu Miłosierny, zmiłuj się nad nim.

Ewa
Gość
Ewa

Wszystko się zgadza

enia
Gość
enia

Z książki ks.Amortha Gdy mamy do czynienia z „zagrożoną” osobą, na przykład małżonkami ,którzy chcą się rozejść lub mają inne osobiste,poważne problemy ,bądź z młodym człowiekiem ,który ma problem alkoholowy lub jest uzależniony od narkotyków ,recytujemy nowennę do Najdroższej Krwi Jezusa , w pierwszej nowennie /przez dziewięć dni/ prosząc o łaskę ocalenia dla tej osoby. Np Udziel mi łaski zbawienia dla /imię osoby/, aby mogła/mógł zostać ocalony na końcu swej ziemskiej wędrówki i przyjść do Niebieskiego Jeruzalem ,aby składać Ci dzięki , aby razem z Tobą głosić chwałę i dziękować Jezusowi. Zlituj się nad nią/nim , wyrwij ją/go z rąk… Czytaj więcej »

Dorota
Gość
Dorota

Ja też się pomodlę.

Renee
Gość
Renee

Wierzę że modlitwa czyni cuda. Przybieram się bo mam kilka próśb bardzo ważnych. Obecnie modlę się 2 godziny dziennie. Ale znajdę czas na Modlitwę Pompejanska

Iwona
Gość
Iwona

Bardzo proszę o modlitwę za mojego chłopaka i mnie abyśmy byli zdrowi i choroba nie wracała do chłopaka. Aby udalo sie nam pobrać i postawić domek i zyc sobie jak każda normalna polska rodzina.