Anna: Swój plan

Nowenne zaczęłam odmawiać w najgorszym momencie swojego życia.Nie chce pisać szczegółów,bo dla mnie jest to bardzo bolesne,ale sytuacja była po ludzku poprostu beznadziejna.Odmawiając Nowenne czułam się spokojnie.Dużo spraw poukładało się w moim życiu.Tydzień po skończeniu Nowenny stał się mój osobisty cud.Moja rodzina została uratowana.Moje dzieci są szczęśliwe.Matka Boża jest wspaniała☺Czekałam 3 miesiące żeby napisać to świadectwo.Różaniec ma wspaniała moc.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
17 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kasia
Kasia
24.08.19 15:59

Dziękuję Aniu dla mnie Twoje świadectwo iskra nadziei, że moja beznadziejna sytuacja się odmieni.

Irena
Irena
24.08.19 16:49

Nowenne pompejanska odmawiam piaty rok są to moje najlepsze lata wszystkie są wysłuchane czasami trzeba poczekac lub rozwiązanie sprawy jest inne ale jest.

Justyna
Justyna
24.08.19 19:45

Dziękuję Ci za to świadectwo ❤

Anna
Anna
24.08.19 21:23

Dziękuję za świadectwo. Chwała naszej Mamie!

Gabriela
Gabriela
25.08.19 10:25

Joanno bardzo dobrze, że złożyłaś mimo trudnej sprawy świadectwo na ile potrafiłaś to w ogóle uczynić. Wiele osób piszących świadectwa jest szczerych aż do bólu i być może potem boleją, że o tym co napisali. Taka osoba czytając komentarze może na nowo wpaść w tarapaty i wątpliwości. Chwała Panu, że zostałaś wysłuchana.

Gabriela
Gabriela
25.08.19 12:03
Reply to  Gabriela

Ha, ha ,ha… i co tu niewłaściwego napisałam, że opatrzono to minusikiem? Może brak przecinka lub literówka, bo tego się dopatrzyłam. Nie zawsze sprawdzam swój tekst przed publikacją. To prawda, ze tak jest z tymi świadectwami. Niedawno pisał człowiek chorujący na schizofrenię i wątpię czy komentarze go podbudowały. Podobnie ludzie wrażliwi, depresyjni. Być może po burzach na forum muszą ponownie skorzystać z pomocy lub… odprawić kolejną nowennę. Ktoś mi kiedyś napisał, że książki na temat wiary powinny być opatrzone imprimatur. Owszem, lecz w takim razie to forum także powinno przejść cenzurę.

gość
gość
25.08.19 16:41
Reply to  Gabriela

Gabrysiu nie przejmuj się minusami.

Gabriela
Gabriela
25.08.19 19:30
Reply to  gość

Gościu – absolutnie się nie przejmuję minusikami. Raczej przed udaniem się na nieszpory i Mszę św – doznałam pociechy bo Twój komentarz przeczytałam akurat po 33 minutach od Twego zapisu. Dla mnie ta cyfra mówi sama za siebie. Dziękuję!

Monika
Monika
25.08.19 19:54
Reply to  Gabriela

Co jakiś czas na forum wchodzi jakaś „osóbka „która nie powinna się tu pojawiać nigdy się podpisuje się imieniem i tylko minusuje i wrzuca posty tylko krytykując inne posty .Dlatego nie powinnismy się tym przejmować i „to”ignorować !

Gabriela
Gabriela
25.08.19 20:37
Reply to  Monika

Tak Moniko – dobrze piszesz, a ja dodam, że być może ta osoba sama nigdy jeszcze nie odprawiła nowenny i nie napisała świadectwa. Gdyby było inaczej, to miałaby wiecej pokory w ocenianiu czyjegoś świadectwa. To po prostu brak bojaźni Bożej i tyle…

17
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x