Karolina: Wymarzona praca

Świadectwo o nowennie dodaję teraz choć moja prośba została wysłanałuchana kilka lat temu. Moja droga do otrzymania stałej pracy była długa i wyboista, nieraz płakałam z bezsilności uderzając głową w mur. Kiedy doszłam już do kresu a lęk przed brakiem jakichkolwiek środków do życia nie dawał mi spokoju. Od mówiłam kilka nowenn w intencji otrzymania stałej pracy. Dostałam pracę w wyuczonym zawodzie, w miłej atmosferze i pracuję tam do dziś. Myślę, że to zasługa Nowenny bez niej nie dałabym rady.

Przenieś się do Gietrzwałdu,

by zobaczyć, co kryje w sobie

to cudowne miejsce -  jedynych

w Polsce uznanych objawień Matki Bożej.

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
KarolinaMagdalena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Ja też się boję, że nie znajdę nigdy pracy.

Karolina
Gość
Karolina

Ja też się bałam, bardzo i miałam nawet wizję śmierci z głodu ale Matka Boska pomogła i lepszej pracy nie mogłam sobie wymarzyć. Będzie dobrze.

Magdalena
Gość
Magdalena

Jak długo szukałaś pracy i gdzie pracujesz, jesli mozna zapytać? Ja znalazłam niedawno pracę, ale jest bardzo obciążająca psychicznie i fizycznie i długo tam nie wytrzymam, w dodatku jest na umowę zlecenie. Szukam dalej, ale jest ciężko.

Karolina
Gość
Karolina

Stałej pracy szukałam 3 lata. W tym czasie pracowałam albo na śmieciowkach albo na czas określony niejednokrotnie doświadczałam mobbingu. Pracę w wyuczonym zawodzie nauczyciela dostałam po trzech latach od zakończenia studiów i pracuję tam do dziś. Jest mi tam dobrze i z radością wykonuję swój zawód.

Magdalena
Gość
Magdalena

To masz szczęście. Ja szukam już 5 lat. O pracy w zawodzie nie mam co marzyć. Podjęłam teraz pracę na umowę zlecenie, ale ta praca wykańcza mnie psychicznie. Już straciłam nadzieję na to, że znajdę stałą pracę na umowę o pracę.

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ