Gosia: Matura

Szukając świadectw brakowało mi wpisu na temat matury, dlatego napisze swoje świadectwo 🙂 Nowenne Pompejańską odkryłam jakoś niedawno. Wcześniej się jednak do niej nie przekonałam,była za długa wydawała mi sie mega ciężka bo to jednak 54 dni i codziennie odmawiać 3 różańce.
Czwarta klasa technikum ,wiadomo klasa maturalna ,nacisk na wybrane przedmioty ale jakoś dawałam sobie radę. Miesiąc przed maturą zaczęłam się bardziej przygotowywać do matury z matematyki. Od zawsze byłam z niej mega słaba każdą próbną maturę nie udawało mi się zdawać, ogólny dramat. Kiedy w końcu nastąpił ten dzień poszło mi dość słabo. Byłam mega załamana. Nie pamiętałam zbytnio odp ale czułam że braknie mi pkt do zdania. 7 maja była matura z matematyki a 14 maja przypomniałam sobie o nowennie pompejańskiej. Stwierdziłam ,że jedynym ratunkiem jest modlitwa . Boże! Było mega mi ciężko odmawiać ,cały czas byłam podczas modlitwy w myślach gdzieś indziej,ale sie modliłam i bardzo starałam. Bałam się, że za późno zaczełam się modlić ,że może trzeba było przed maturą sie modlić a nie po . Ale sie nie poddawałam .Prosiłam aby egzaminator jak bedzie oceniał moją pracę niech bedzie mega wyrozumiały. I wiecie co? Dzisiaj są wyniki maturalne ,a dodam że ja jeszcze nie skonczyłam nowenny zostało mi 4 dni ,ale ZDAŁAM! Miałam równe 30% Wiem że ten jeden pkt wymodliłam i że gdybym nie odmówiła nowenny Pompejańskiej brakło by mi tego 1 pkt. Modliłam sie w między czasie do św. Rity która mnie również nigdy nie zostawia na lodzie 🙂 Dlaczego to wszystko pisze? Bo chcę aby tacy młodzi ludzie jak ja gdy bedą szukać pomocy ,trafili na to świadectwo i widzieli że nawet jak juz coś napisałaś i myslisz że wszystko poszło na straty, zaczeli odmawiać nowenne a daje im moje słowo że Maryja was nie zostawi, że pomoże nawet w tak dramatycznej sytuacji w jakiej ja sie znalazłam.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
KlaudiaAnna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

I tak trzymać! Maryja może wszystko wyprosić u Boga, nawet wstecz jak widać:), bo dla Boga ograniczenia czasowe nie istnieją. Dziękuję za Twoje świadectwo Gosiu, piękny przykład dla młodych.

Klaudia
Gość
Klaudia

Może by tak modlitwy do Pana Jezusa zanosić bo to jest jedyny pośrednik między Bogiem a ludźmi.Nie ma innego.