Antosia: Zdana matura

Moje świadectwo będzie krótkie ale pewne wiary. 2 lata temu byłam w klasie maturalnej i odmawiałam NP w intencji zdania matury, która była dla mnie w tym czasie najważniejsza. Czułam, że jak jej nie zdam to będę niudacznikiem.. W okresie matur próbnych nie zdałam ani jednej, nawet z języka polskiego był to ogromny wstyd. Bardzo dużo się uczyłam chociaż zawsze brakowało mi żeby zdać maturę próbną na chociażby 30%
Zaczelam odmawiać NP i zdałam maturę z wynikami bardzo dobrymi, nawet z matematyki gdzie jestem kompletna noga miałam ponad 50%. A angielski ustny gdzie mój angielski jest typu „Kali pić, kali jeść” zdałam na ponad 70% to nieprawdopodobne. Maturę ustna z polskiego gdzie wcześniej nie zdlam próbnej zdałam na ponad 80%.
Kazsy kto odmówi nowennę w danej intecji i będzie szczerze wierzył otrzyma łaskę, o którą prosi. Tak przecież powiedziała nasza Mama – Maryja.
Bywały okresy trudne, gdzie w ogóle nie mogłam skupić się na modlitwie, ale tłumaczyłam sobie, że im trudniej jest mi się modlić tym bardziej moja modlitwa podoba się Maryji, a zły chce mnie zniechęca. Tłumaczyłam sobie, że nawet gdy nie jestem skupiona to Maryja wie co mam w sercu i wie, że bedzo ładnie chce odmówić nowennę – a to co ma się w sercu jest najważniejsze.
Prosze, módlcie się!
Dziękuję Maryjo

>

Zapisz się na nasz biuletyn pompejański i otrzymuj comiesięczne wiadomości