Urszula: Spóźnione świadectwo

To swiadectwo powinno ukazać się kilka lat temu .To była moja pierwsza wysluchana nowenna ,potem odmowiłam ich jeszcze kilka i do tej pory czekam na wysłuchanie ale właśnie dzisiaj coś mnie tkneło że nie dałam siadectwa z pierwszej nowenny i może dlatego nie zostały jeszcze wysłuchane.Kilka lat temu moj teść zachorował , choroba śmiertelna .Teść wiedział ze umrze nie było ratunku .Po jego sierci okazało sie ze wziął w banku bardzo duży kredyt dla córki nikomu nic nie mówiąc,nie ubezpieczył kredytu wiec wszystko spadło na nas spadkobierców a że mieszkamy w jednym domu który nie jest rozpisany kredyt spadł na nas bo siostra męża nie chciała go spłacac sama .Co było robic ,skad wziąść taką sumę ,płacz rozpacz .Nowennę znałam tylko z modlitewnika który miałam w domu ,nie wiedziałam jaka jest silna ,nie znałam tej strony i nigdy nie czytałam zadnych swiadecw .Kilka lat wczesniej odmowiłam ja za moich rodzicow ale nie sadziłam ze to cos da ,przeciez zawsze sie modlilam i nigdy nic nie wyprosiam ..Nie widziałam zadnych łask.Postanowiłam spróbowac jeszcze raz co mi szkodzi .Odmówilam nowenne w intencji tego długu ,i co sie stało Matka Boża mnie wysłuchała ,nie spłacałam tego kredytu tylko osoba na która został on wzięty.Byłam przeszczesliwa że zostałam wysłuchana .Jakiś czas potem poznalam tą strone zaczełam czytać świadectwa i byłam w szoku jak silna jest ta modlitwa.Od tamtej pory jest to moja codzienna lektura ,i modlitwa .Matko Boza dziękuje za codzienna opieke i łaski jakie otrzymuje ja i moja rodzina.proszę o dalsza opieke dla nas i zdrowie .Proszę także o wysłuchanie moich intencjii które do Ciebie zanosilam w nowennie pompejanskiej .Amen .

Dziesiątki różańca 

z kamieni

szlachetnych

- bransoletki na rękę!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
ElżbietaLinusTeresaAnetaGabriela Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Gabriela
Gość
Gabriela

To dobrze, że Matka Boża zrozumiała problem i zaradziła. Ja swoje pierwsze świadectwo napisałam dopiero po 7 latach i mogę rzec… Matka Boża sama się o nie upomniała, iż już najwyższa pora. Kiedyś mi się wydawało, że intencja nie została wysłuchana, lecz dzisiaj po latach wiem, że otrzymałam znacznie więcej, jednak nie to, o co bezpośrednio prosiłam. Maryja wie najlepiej co jest nam najbardziej potrzebne!

Aneta
Gość
Aneta

Od roku odmawiam nowenny niemal jedna za drogą bo intencji mnóstwo. Bóg wysłuchuje wszystkich tylko w swój święty sposób. Zrozumiałam to po wysłuchaniu audiobooka na Youtube Uwolnijcie nas stąd Maria Simma o duszach czyśćcowych. Polecam wysłuchać. Zaraz zacznę nowennę w intencji dusz czyśćcowych. Tylko muszę skończyć obiecaną. Bóg zapłać za świadectwo.

Teresa
Gość
Teresa

Cieszy mnie ogromnie każde takie świadectwo i dodaje wciąż nadziei.
Ja również wielokrotnie zostałam wysłuchana. Matka Boża pomogła nam przy ślubie, weselu, relacjach rodzinnych- naszych i znajomych… Jest nieocenionym wsparciem. Przemienia ludzkie serca aż do stanu niewyobrażalnego. Tylko trzeba prosić- wciąż i wciąż, bo człowiek zmiennym jest, a wieczność czeka. Z Panem Bogiem! <3

Linus
Użytkownik
Aktywny
Linus

Urszulo, czytanie świadectw na tej stronie to coś niezwykłego i budującego 🙂
Cała społeczność tej strony, to po prostu grupa wsparcia, która motywuje mnie (i jak sądzę innych) do trwania w modlitwie 😀

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Nowenna Pompejańska ma moc.
Doświadczyłam tego.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?