Krystyna: W intencji córki

Modlę się ponad rok w intencji córki, ktora choruje na depresję. Zachorowała w wieku 15 lat. Podczas odmawiania nowenny przeżyłam chwile nadziei, jak i chwile zwątpienia. Corka rok czasu się leczy, caly czas wierzę, że depresja w koncu ustąpi, że odzyskam moją córeczkę tę radosną, pełną energìi z okresu przed chorobą. Proszę o modlitwę w intencji Kasi.
Krystyna

Msza św. 

- 25 sierpnia 2019 -

w Pompejach

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
6 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
KrystynairenaMariaAnonimMariusz Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Mariusz
Gość
Mariusz

Pomodliłem się Pani Krysryno. Proszę zachować ufność. Z tych trudności Pan Bóg wyprowadzi dobro. Matka Najświętsza wyprosi potrzebne łaski. Czym większe zaufanie tym więcej łask. Jestem duchowo z Wami.

Krystyna
Gość
Krystyna

Dziękuję za modlitwę. Jestem bardzo wdzięczna. Krystyna

Anonim
Gość
Anonim

Walic w przyczyne

Maria
Gość
Maria

Nowenna ma wielką moc. Ja modliłam się o uzdrowienie wnuczki z anoreksji. Matka Boża wysłuchała mojej prośby. Wnuczka wraca do zdrowia. Niebawem napiszę świadectwo. Pomodlilam się o zdrowie Twojej córki. Nie trac nadziei i ufaj. Serdecznie pozdrawiam.

irena
Gość
irena

Mario pamietam jak o tym pisalas ,ciesze sie razem z toba ,Bogu niech beda dzieki

Maria
Gość
Maria

Ireno, dziękuję, że mnie pamietasz. To Ty chcialas mi wtedy pomóc, pisząc, że ktoś z Twojej rodziny też chorował i wyzdrowiał. Dziękuję za nadzieję jaka wtedy umocniła mnie. Chyba się nie myle, że to byłaś Ty?

irena
Gość
irena

Witaj Mario ,tak to ja ci o tym pisalam ,chodzilo o corke mojej kuzynki,nie tylko wyzdrowiala ,ale i pozniej zostala mama ,wszystko z nia dobrze na ta chwile ,jesli chodzi o nadzieje to ona mi pozwolila wiele razy przetrwac bardzo ciezkie chwile,wiec teraz staram sie w innych ja wzbudzac ,bardzo ale to bardzo sie ciesze ze twoja wnuczka wraca do zdrowia.

Maria
Gość
Maria

Dziękuję Ireno. Jestem Ci bardzo wdzięczna.